Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyesen lévő anyuka vagyok! Szeretnék valamilyen tanfolyamot elvégezni, ki mit ajánl, mi lenne a jó? fórum

Gyesen lévő anyuka vagyok! Szeretnék valamilyen tanfolyamot elvégezni, ki mit ajánl, mi lenne a jó? (tudásbázis kérdés)


17. 70feba11fd (válaszként erre: 16. - H.editke)
2008. aug. 26. 19:46
Nincs olyan sok időm, de mindent belehet osztani ügyesen! Három gyerekem van és mind a hárommal tudok foglalkozni, mellettük a házimunka sincs elhanyagolva! Van, hogy Mi is együtt főzünk, takarítunk, vagy kint a homokózóba várat építünk ..stb Tanulni pl este tudnék, vagy délután mikor alszanak! A mai világban több lábon kell állni, mivel háromgyerekes édesanyát sajnos nem sok helyre vesznek fel szivesen! Sőt!
2008. aug. 26. 16:35
Ilyen sok időd van a gyerek mellett? Én egész nap lótottam-futottam, nevelgettem, mesét olvastam, magyaráztam, mutogattam a világ dolgait, együtt főztünk, teregettünk, vásároltunk, - hiszen azért voltam otthon gyes-en.
2008. aug. 26. 16:28
Valaki elmondaná mi az a gyes? éngem ugyan nem érint a téma , de kiváncsi vagyok rá :D
14. supin (válaszként erre: 10. - Fb3d790ac9)
2008. aug. 12. 17:25
Nem csak nálatok van igy. Ez "felsőbb" rendelet. Nehogy már jól jöjjetek ki!!Meg van ez tervezve...
13. cilus (válaszként erre: 4. - Boribakter)
2008. aug. 12. 12:49
Sajnos nem ingyenesek az OKjs oktatások:((Most akarok/tam/ menni de fizetős.Az első diplomához jutást is fizetőssé ttték a kismamáknak.2006-ban megszüntették az ingyenességet:((
12. supin (válaszként erre: 10. - Fb3d790ac9)
2008. jún. 29. 12:58
Pontosan így van. Jól kitalálták! Nehogy a gyesen lévő ki tudja használni! Ezért háborgok amokikor az etnikumnak meg van ingyenes felzárkózás!!! Ugyan hová,?
2008. jún. 4. 10:32
Köszönöm szépen mindenkinek a hozzászólást! Igen olyat szeretnék, ami vonz is! Csak kíváncsi voltam, hátha kapok valami jó ötletet! Ez a Munkaügyi Központ megkérdezése is jó ötlet köszönöm! Ám ha van még valakinek ötlete szivesen veszem! Szép napot!:)
2008. jún. 3. 20:02
nálunk nem engedik a gyes melletti tanulást,csak akkor ha megszüntetjük a juttatást.mivel mostmár csak heti 20orát lehet dolgozni illetve suliba járni.Azt tudni kell,hogy az órák száma heti 30,ha valaki suliba akar menni.én is itt buktam be,kb 2 hete.:(((
2008. jún. 3. 14:05

szerintem olyat tanulj, ami ÉRDEKEL. (és ne olyat, ami másokat érdekel, és azért javasolják neked:))

az ember abban sikeres, amit szívesen csinál, tehát fontos, hogy olyat tanulj, amiben örömöd leled.

2008. jún. 3. 13:42
Szia! Én meg Gyed-en vagyok és én is szívesen tanulnék valamit. Pl. nyelvet+ valamilyen Okj-s szakmát. Kérdezd meg a Munkaügyi Központot, hátha van valamilyen számodra kedvezményes tanfolyam!
2008. máj. 21. 21:37
én angolt tanulok, ajánlom neked :)
6. 70feba11fd (válaszként erre: 4. - Boribakter)
2008. máj. 21. 15:42
Szia! Nekem is nagyon jó lenne az itthon végezhető munka! Ugyanis három gyerekem van, és így a munkahelyemen már nem szívesen várnak vissza! Lehet hivatásos anya leszek, de mellette mindenképp szeretnék dolgozni úgy tudom 4 órában lehet! Sajnos kilátástalannak látom, gyes után hogy lesz majd! Megköszönném ha megosztanád milyen otthonvégezhető munkád van, amit esteleg Én is csinálhatnék majd! Szép napot!
5. HViki (válaszként erre: 4. - Boribakter)
2008. máj. 21. 15:19
Milyen munkát végzel otthonról?
2008. máj. 21. 14:49

Szia! Érdemes olyat választani, amit szeretnél is csinálni, és esetleg otthonról, távmunkában is űzheted. Van esetleg valami elképzelésed? Vagy keresed? Amúgy a gyesen lévő kismamáknak, azt hiszem, ingyenes az OKJ-oktatás, ha jól tudom (remélem, jól tudom).

Én itthonról dolgozom, és nekem nagyon beválik, sokkal jobb, mintha be kéne járkálnom valahova.

2008. máj. 21. 14:31
Nyelv?
2008. máj. 21. 14:05

Szerintem mindenképpen olyasmit tanulj, ami érdekel, vagy olyasmit, ami a GYES utáni munkába visszatérésedet segíti.

Persze ezt csak így általánosságban mondom, úgyhogy lehet, hogy ezzel nem sokat segítettem...

2008. máj. 21. 13:55
Gyesen lévő anyuka vagyok! Szeretnék valamilyen tanfolyamot elvégezni, ki mit ajánl, mi lenne a jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook