Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudnátok segíteni?Ha másnak is volt ilyen problémája, elmondaná, mivel "gyógyítható"? fórum

Tudnátok segíteni?Ha másnak is volt ilyen problémája, elmondaná, mivel "gyógyítható"? (beszélgetős fórum)


5. Ronikutyi (válaszként erre: 4. - Molnarvanda)
2010. ápr. 5. 11:12

Köszi a válaszokat,kipróbálom valamelyiket.

Egyébként nem fogyiztam,majd most akarok:)

4. molnarvanda (válaszként erre: 1. - Ronikutyi)
2010. ápr. 5. 08:53
Szerintem is van valami oka, érdemes kivizsgáltatni! Nem fogyiztál esetleg? Attól is lehet. Amúgy ajánlom a Varga hajcseppeket, nekem megállította a (hormonális) hajhullást, szép dús lett a hajam, és nem is húzós nagyon az ára, asszem, 3ezer forint volt, ami 2 hónapig volt elég. A ricinusolajat is dicsérik, az nagyon olcsó.
2010. ápr. 4. 23:41
Én is ezt a fajta festéket használom és van ,hogy a 40 percet is túllépem .( kékes feketére szoktam festeni)Eddig nem tapasztaltam hajhullás.Szerintem is érdemes lenne egy bőr ,illetve belgyógyászati kivizsgálás.
2010. ápr. 4. 23:08

Szia!

Szerintem nem valószínü hogy csak a festéktöl van vagy hogy egyáltalán attol van-e. Mindenképpen menj el börgyogyászhoz,vérvételre, mert általában valami belsö oka van a hajhullásnak.

2010. ápr. 4. 22:25
Decemberbe voltam fodrásznál,SW.Brilliants festékkel festettem be a hajam feketére,azóta hullik,mint a hó!40 percig hagyta rajt a fodrász,a dobozon meg 25-30 percet ír.lehet az volt a baj?mert előtte melíroztattam is,meg vörös is volt,még sem volt semmi baja a hajamnak,vagy esetleg a festék nem jó?És mit tudnék csinálni,van valami olcsóbb gyógymód rá.Azóta nem voltam fodrásznál,nem is festettem,mondom pihenjen a fejbőröm,de semmi,folyamatosan hullik azóta is,csodálom hogy még van hajam:s Köszi előre is a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook