Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki hogyan kell a műkörömbe a szalvétát beleépíteni? fórum

Tudja valaki hogyan kell a műkörömbe a szalvétát beleépíteni? (tudásbázis kérdés)


2014. szept. 22. 14:54
Inkább azt nem tudom, hogy is törölném bele a számat utána.
2014. szept. 21. 21:14
cement, malter ...
4. magdolna23 (válaszként erre: 2. - Mia 74)
2009. aug. 30. 21:38

Szia én műkörmös vagyok és mindig használok szalvétát de én nem így szoktam a szalvétát beépíteni.

Az már igaz hogy a szalvéta legfelső rétegét kell használni de nem kell semmi féle ragasztó hozzá hogy bele tudjam tenni a körömbe simán beletapad a zselébe azt meg kell kötettni és mehetre az utolsó réteg ügyelve a c ívre

2009. jún. 12. 11:30
Hááát hallod neked is vannak ám problémáid :)
2. Mia 74 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. jún. 12. 11:30

A szalvéta legfelső rétegét kell csak használni erre a célra (a 3 réteg közül), és egy speciális ragasztólakkal kell felvinni a felületre, ami száradás után átlátszó lesz, és egy kis fényt is ad a kész "műnek". Hogy ez használható-e műkörömbe való beépítéshez, azt nem tudom, de elképzelhető. Pepecsnek pepecs az biztos. Körbevághatod is a mintát, de ha nem akar az ember nagyon erős kontraszot amit az olló okoz, akkor érdemesebb inkább tépkedni. Akkor vágd/tépd ki a mintát, mielőtt szétszeded a szalvétát. Ha bővebbet szeretnél erről tudni, írj privit, csináltam erről (és sok más technikáról) egy site-ot, csak ugye ez reklám lenne...

sok sikert!

2009. jún. 12. 11:22
Szeretnék segítséget kérni, hogy milyen módon lehet a szalvéta technikát alkalmazni? Szét kell szedni a szalvétát, hogy a legvékonyabb legyen, és ki kell vágni a mintát? Vagy hogyan? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook