Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogy kell a szalvétatechnikával képet csinálni? fórum

Hogy kell a szalvétatechnikával képet csinálni? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 15. 22:14
A szalvéta felső rétegét kell felragasztani. A legjobb a fényesen száradó decoupage ragasztó. Ha kezdő vagy kis minta ragasztásával kezd. A képet mindig a közepétől kifelé haladva ragaszd. Óvatosan mert könnyen szakad. Az összes levegőt próbáld kipréselni alóla. Vigyázz, hogy ne gyűrődjön meg. A legjobb ha az ecsetet előtte vizbe mártod, de csak nedves legyen ne csöpögjön. A széleket érdemes többször átkenni ,mert száradás után felkunkorodhat. ha már rutinos leszel elég lesz egyszer átkenni ragasztóval.Ha már elkezdtél egy képet felragasztani akkor ne hagyd abba míg nincs felragasztva. Ha van kérdésed szívesen segítek priviben is én már évek óta csinálom. Jó munkát, nagyon jó szórakozás.
5. 8ef78160df (válaszként erre: 3. - Blueberry)
2008. aug. 15. 20:07

és ha már a szalvéta rá van simítva óvatosan kend még át ragasztóval!

Bár szerintem vékonyan kell kenni, mert szétszakad a szalvéta!

2008. aug. 15. 20:02
nem
2008. aug. 15. 20:00
decoupage ragaszto jo boven es a szalveta legfelso reteget kell ratenni, a leheto leg simabban - minel kisebb a minta, annal konnyebb. Rutin, gyakorlas, kitartas :)
2008. aug. 15. 19:00
Nézz utána, már van ilyen fórum, ott találsz szerintem hasznos ötleteket.
2008. aug. 15. 18:59
Nem tudtok valami ötletet adni, hogy kell a szalvétatechnikával képet csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook