Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki ajánlani egy jó szülész-nőgyógyászt Kispesten? fórum

Tud valaki ajánlani egy jó szülész-nőgyógyászt Kispesten? (tudásbázis kérdés)


21. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 20. - Tixtina)
2011. dec. 2. 18:13
Nem,még nem ment sztem.Illetve azt nem tudom,hogy szülést vállal-e (nem érint.Sajnos.(?)).De amúgy még rendel.Nekem legalábbis van hozzá időpontom jövő hétre,csak ott lesz :)))
20. tixtina (válaszként erre: 14. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 2. 18:11

Nem ment az Ita nyugdíjba?Mintha úgy hallottam volna.

Nekem eddig egyetlen nőgyógyász vált be a 20 év alatt.Sajnos külföldre távozott:((

19. 728bc799e2 (válaszként erre: 18. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 2. 18:00
köszi!
2011. dec. 2. 17:55
Biztos lehet,hisz szülész is :)) Mikor megismertem az Istvánban dolgozott,aztán átment a Söfibe.Most nem tudom hol van,ez a része nem érint engem.Jövő héten megyek hozzá,ha addig nem lesz friss infó,megkérdezem neked :))
17. fdóri
2011. dec. 2. 17:55
Esetleg pestszentlörinc? Ott van most a régi dokim az sztk ban. Dr Tolnay Lajos, nagyon Jó! !!
2011. dec. 2. 17:46
és Itánál lehet is szülni?
2011. dec. 2. 17:46
sok jót olvastam róla neten! ezzel egyet értek, hogy nincs olyan doki, aki mindenkinek megfelel! akinél szültem kalocsán, róla sokan mondtak rosszat is és jót is! én a kezemet tűzbe tettem volna érte, annyira meg voltam vele elégedve!
2011. dec. 2. 17:09

Ez most a pro és a kontra :P :))) De amúgy érdekes,hogy hosszú évek óta szinte csak nála voltak sokan egy-egy rendelésen.A többinél csak lézengés.

Annyi jót tudnék írni róla,de nem akarlak meggyőzni :))

13. tixtina (válaszként erre: 11. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 2. 17:06

Annak örülök,hogy a babát sikerült megtartanom,mert majdnem elment-adott valamilyen gyógyszert.

A rendelőben a többi orvos közül még őt tartom a legjobbnak,annak ellenére,hogy nekem nem igazán vált be.Amiatt a rákszűrés miatt berágtam nagyon:OO

2011. dec. 2. 17:04

Persze,nincs is azzal gond-én is jókat cseverésztem vele-meg szakmailag is biztos jó,nekem nem vált be.

Attól másnak jó lehet-többen szeretik-csak én pont nem:P

11. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 9. - Tixtina)
2011. dec. 2. 17:03
Fura. :S Elhiszem,bár hihetetlenül hangzik.De terhesen nem voltam nála,viszont a magánrendelésére elejétől fogva járok.
2011. dec. 2. 17:02
Olyan orvos nincs,aki mindenkinek tökéletesen megfelel.Ezt elfogadom.Én nem Ita-nál szültem,mert akkor még nem ismertem.Én is az Istvánba jártam anno dokihoz.Aztán egy bnőm ajánlotta Ita-t.Én szeretem.Könnyű megtalálni az utat a szívéhez,nagyon kedves,jókat szoktunk beszélgetni,nevetni.Még az asszisztense is veszi a lapot :)) Egy-egy vizsgálat,kontroll kb. 15 perc,de elrepül,észre sem veszem,hogy amúgy egy utálatos vizsgálaton vagyok éppen :))
2011. dec. 2. 17:00

Ráadásul az Ita képes volt felhívni a barátnőmet a lakásán,hogy közölje,emelte a tarifát a terhesgondozóban-és vigyen magával több pénzt.

Már azt hitte a barátnőm,hogy a vizsgálatokkal kapcsolatban hívja-nagyon durva:OO

8. tixtina (válaszként erre: 7. - 6ee0ffb012)
2011. dec. 2. 16:56

Nekem mindegyikkel bajom volt.Leginkább az Itával.

Csinált rákszűrést,háromszor vette le a kenetet,és mind háromszor P0 lett,vagyis értékelhetetlen.

Pont terhes voltam-aztán nem vetette le többet,mondván úgy is jó.

Majd szerencsémre dokit váltottam,mert ott elsőre sikerült kiértékelni,és sajnos nem lett jó az eredményem,P3-majdnem rákos lettem.:OO

2011. dec. 2. 16:52
Én mindig is Kispestre jártam nőgyogyihoz.Miért lenne gáz???Nekem soha,semmi bajom nem volt.Igaz,nekem 12 éve Ita az orvosom,ő nagyon jó fej és alapos.Akárhova vet is az élet,hozzá biztos visszajárok!!
6. tixtina (válaszként erre: 3. - Rebybaby)
2011. dec. 2. 15:43

Egyetértek-én is Kispesten lakom,és a nőgyógyászat nagyon gáz:oo

Nekem is kéne egy jó orvos,de nem találtam.

2011. dec. 2. 15:22
Igen tudom elöször kedves aranyos aztán mégse én 12 éve járok kispesten külömböző nőgyogyászokhoz . Szerintem és nagyon sokan vagyunk igy szörnyü ami itt megy amig nincs valami problémád minde oké aztán ha mégis akkor magyaráznak össze visza tiszta vicc.Én Koiss robertnél szültem szerintem jó . De van ott sok jó lelkes orvos . 2010 08 28 án szültem utolso gyerköcömet ügyeletesné teljesen jó volt normális figyelmes és megértö .szerintem több nem kell ennél.
4. 728bc799e2 (válaszként erre: 3. - Rebybaby)
2011. dec. 2. 15:09
hát mivel még nem tudtam hogy kihez meg hová menjek, így az sztk-ban Ita Jenőnél jártam! ő elég alapos és kedves volt velem! Istvánba kit ajánlasz?
2011. dec. 2. 14:57
Szia ha teheted ne járj az sztk ba nőgyogyászatra mert szőrnyü .Válasz inkáb az István korházat . Én mind a 3 gyerköcömet ott szültem .
2011. dec. 2. 14:15
Nem régen költöztünk vidékről Kispestre, és kellene keresnem egy nőgyógyászt, akinél esetleg majd következő babámat is megszülhetem! tapasztalatok érdekelnek!
2011. dec. 2. 14:14
Tud valaki ajánlani egy jó szülész-nőgyógyászt Kispesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook