Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Makói kórházban tud valaki ajánlani jó, megbízható szülész-nőgyógyász orvost? fórum

Makói kórházban tud valaki ajánlani jó, megbízható szülész-nőgyógyász orvost? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. jún. 11. 19:46
Sziasztok ! Én 2 babukámat is Krisztiánnál szültem. Csak ajánlani tudom !!! Mindig figyelmes, segítőkész. Csak pozitívat tudok mondani, én is és a párom is :-)) Jó babavárást !
32. aniju
2012. márc. 11. 21:26
most akkor télleg becsukják az osztályt? Mironi, ez most téged érint a legjobban. Szülés miatt gondoltam.
31. aniju (válaszként erre: 28. - *Vinike*)
2012. jan. 7. 10:05

ÖÖÖ, jaaa!


És a szülészet ngyszeti osztályon ill az újszülött osztályon ki NEM dohányzik???? :)


Egyik másik rettenetes bagó szagú volt... :)

30. aniju (válaszként erre: 28. - *Vinike*)
2012. jan. 5. 17:08

én is mondtam hasonlót, de én a mezőre gondoltam szülni menni... :)


Különben meg csak annyit Sről, h ugye ő volt ügyeletben, mikor elindultak a babák....

29. aniju
2012. jan. 5. 17:06
Na, azt inkább privben. :)
28. *Vinike* (válaszként erre: 27. - Aniju)
2012. jan. 5. 16:57

Mert mi volt 23.-án? Azt nem írtad le!


Akkor jóra gondolok...engem is felb.szott egyszer K. E. Mondtam,hogy ha Ő lesz ügyeletes,tuti nem nyúl hozzám,inkább egyedül szülök! :))

27. aniju
2012. jan. 5. 16:40

Smeller a 23i akciójáig volt szimpi. Ő volt különben a műtőben a másik K mellett. Kár, h nem emlékszem a mondatra, de a hangnem eléggé árulkodó volt...


Nekem egyszer Krisztiánt is sikerült majdnem fejbe rúgni bal lábbal.... ;) Pedig akkor még nem voltam terhes.... :)



K E az, akire gondolsz. Egy gyökér, mán elnézést.

26. *Vinike* (válaszként erre: 25. - Aniju)
2012. jan. 5. 16:26

Az az alacsony,köpcös mogorva?


Szabó doki repesztette meg szülés közben a méhnyakam. Krisztián alig tudott összefoltozni. Én annyira nem kedveltem meg.:))


Én Smeller dokit csíptem még nagyon. Ő volt az ügyeletes mikor bementünk. Minden nap volt hozzám egy kedves szava! :)( ja,nem tudom jól írtam-e a nevét:S)

25. aniju
2012. jan. 5. 16:02

Aki nagyon nem, az K. Ernő. Olyan hangnemet suhintott meg felém, azt hittem, visszapofázom.


Szabó bácsi meg szimpi télleg, de ő vizsg meg 1x, azt hittem, bef..ok.... de az is igaz, h az ember 'megszokja' a saját dokit, másik meg szinte váratlan lehet....meg a terhesség vége felé oly mindegy néha....

24. aniju
2012. jan. 5. 15:57
Szabó 'csillagom, aranyom' Lajos. :)
23. *Vinike* (válaszként erre: 22. - Aniju)
2012. jan. 5. 15:19
Neked ki volt még szimpi a dokik közül?
22. aniju
2012. jan. 5. 14:52

Még a kórházat sem pihentem ki, :(

csajszik jól, köszönik, már most látszik, h mennyire más jellemek. :)


hát, albérlet ügyileg nem volt más választásom.... ha akkor nem fognak ott, tuti túl hamar jönnek. De tényleg túl sok vót mán....

21. *Vinike* (válaszként erre: 20. - Aniju)
2012. jan. 5. 13:43
Igen,olvastam.:) Én nem szeretnék ennyit vendégeskedni náluk! :)) Jól vannak a csajszik? És Te? Alvás szót ismered még? :))
20. aniju
2012. jan. 5. 12:43

Akkor jókat röhög. ;) Főleg, h könnyű rájönni, én ki vagyok.... :)


(elküldtem amire kiv voltál. 5-6 hét tapasztalata mán valami. :) )


Szerintem egyébként nem várja el feltétlenül a borítékot, bár igaz,h alamuszi nyuszi nagyot ugrik... :)

2012. jan. 5. 12:11
Mivan,ha olvassa a hoxát?? :DDD
18. *Vinike* (válaszként erre: 17. - Aniju)
2012. jan. 5. 12:10

Megnézném az arcát! :)))

Met ugyan nem tűnik pénzéhesnek,de...:DDD

17. aniju
2012. jan. 5. 12:07

:D


" Hát, bocsi, tudod, ajánlgattalak orrba-szájba, úh most kapsz 2 tábla Boci csokit... :))) )"

16. *Vinike* (válaszként erre: 14. - Aniju)
2012. jan. 5. 07:49

:DDDD


Úgy legyen! :)) Majd levonjuk a kövi szülésnél a borítékból! :DDDD

15. *Vinike* (válaszként erre: 13. - Mironi)
2012. jan. 5. 07:48

Szívből gratulálok a babához!!!:)))

És örülök,hogy segíthettem!:))

14. aniju
2012. jan. 4. 18:09

Vinike pedig a fő reklámszakember.... ;) hehe


Lassan Krisztián fizet neked a jó hír keltésért... :)

13. mironi (válaszként erre: 11. - *Vinike*)
2012. jan. 4. 16:09
Szia!!Ha nem gond megosztom veled a jó hírt!!Sikerült teherbe esnem, most vagyok 10 hetes a pocaklakóval!:)DR.Kovács Krisztián pedig ténleg nagyon rendes orvos örülök hogy mellette döntöttem!
2011. nov. 4. 11:13
Szia! Én 6 hónapja szültem Makón, Dr Kovács Tibornál! Nagyon kedves, nem pénzéhes , kicsit idősebb doki.Ő mindig kedd délután ügyel én mindig akkor mentem hozzá vizsgálatra.
11. *Vinike* (válaszként erre: 10. - Mironi)
2011. szept. 23. 18:38

Hívd fel a kórházat,és kérdezd meg mikor ügyeletes. Aznap délután,estefelé menj be,nem kell bejelentkezni.

Én végig 3000ft-ot adtam neki,sosem kevesellte. Mivel ez neki munkaidő,így nem is kérhet pénzt,azt mondja mindig,hogy "Amit tetszik gondolni!" :)))

10. mironi (válaszként erre: 9. - *Vinike*)
2011. szept. 23. 17:58
szia!A doktorúrhoz hogyan lehet bejelentkezni, mikor rendel?Sima vizsgálatért mennyi pénzt adjak neki?!
2011. szept. 16. 07:43

Sok sikert kívánok Nektek,reméljük mihamarabb érkezik a gólya! :)))

Krisztiánban pedig tuti nem fogsz csalódni! Nekem Ő volt az első nőgyógyász,akihez nem gyomorideggel mentem! Ha lesz másik babám,tuti nála fogom szülni!

Pici fiamat Vincének hívják,és egy imádnivaló rosszcsont. Az előző naplóm még nyilvános,ha jól emlékszem abban leírtam a szülésemet is. Ha van kedved,nézd meg.

Amúgy Te merre laksz?

8. mironi (válaszként erre: 6. - *Vinike*)
2011. szept. 15. 10:43

Gratulálok a pici babához!!Igaz már nem is olyan pici:), hiszen nemsoká 2 éves lesz!!

Hogyan hívják a kisfiadat?

2011. szept. 15. 10:41
Köszi a válaszodat!!Sokat hallottam már róla, főként pozítiv dolgokat,de te evvel megerősítettél: ő lesz az én orvosom.:)Remélem velem is ilyen türelmes és lelkiismeretes, figyelmes lesz!Most még a "gyártási folyamatban " állunk csak szeretném felkeresni mihamarabb még teherbe esés előtt, hogy elvégezzük a szükséges vizsgálatokat amik ilyenkor fontosak pl:rákszűrés stb.
2011. szept. 14. 20:56

Én nála szültem,most 21 hónapos a kisfiam. Nehéz,hosszú szülés volt. Végig bent volt velem a szülőszobán,nem csak akkor esett be,mikor már látszott a feje! :))

A terhesgondozás alatt végig lelkiismeretes,alapos volt,bármit megkérdezhettem tőle. Minden alkalommal uh-ozott is,kérés nélkül adta a fotót is.

Jófej,fiatal,nem pénzéhes. Mivel a kórházban dolgozik,nincs magánrendelése,én mindig akkor mentem hozzá,mikor ügyeletes volt. Annyit raktam a borítékba,amennyit jónak láttam. Szülésnél ugyanígy,sosem mondott árat. Megsúgom,abszolút nem adtam neki sokat,mégis mindig nagyon fogyelt rám. Szóval csak jókat tudok róla mondani!!!

Kérdezz nyugodtan,mi érdekel?

2011. szept. 14. 17:26

Más lehetőségek!!!

Nincs Makó környékéről senki se a Hoxán?:(

2011. szept. 14. 14:42

Dehogy nem!!!!Csak nem voltam gépközelben!

Bővebben tudsz valamit írni róla?!

Köszi!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook