Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kistarcsai kórházban tud valaki ajánlani szuper szülész-nőgyógyász orvost? fórum

Kistarcsai kórházban tud valaki ajánlani szuper szülész-nőgyógyász orvost? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. jan. 3. 13:25

Sziasztok.

Az lenne a kérdésem, hogy kit tudnátok ajánlani szüléshez a kórházból?

Jelenleg Kovács Réka doktornőhöz járok magánrendelésre, de azt mondta, hogy szülést nem vállal, mert ő is gyesen van. Viszont így a rendelésekre amiket kiadunk pénzt, akkor már annak a dokinak adnám, akinél szülni is fogok. Ne értsetek félre, nem sajnálom a babától, se az orvostól, csak ahogy kiszámoltam, eddig 2 alkalommal voltam csak a doktornőnél, 3 hét múlva kell visszamenni, és eddig 50 ezer ft-ban van benne. Viszont ha másnál szülök, és az is ennyit kér el, nem tudom miből fogjuk kifizetni.

Szóval tudnátok egy jó dokit ajánlani?

2011. okt. 3. 16:30
Dr. Takáts Szabolcsot tudom ajánlani, én hozzá jártam terhesgondozásra is, és nála is született a kisfiam több okból is császárral. Eredetileg nem akartam orvost fogadni, de aztán összehozott a sors a doktor úrral, és úgy érzem, így sokkal jobban jártam. Nagyon korrekt, emberileg is és orvosilag is, közvetlen stílusú, mindent meg lehet vele nyíltan bezélni. Nem bonyolítja túl a dolgokat, nem futtat felesleges köröket a kismamával. Bármikor felhívhattam, ha valami gondom, kérdésem volt, szabadnapján is bejött amikor szülni mentem, és a műtét után is naponta többször benézett hozzám. Az biztos, ha nőgyógyászra lesz szükségem, most már mindig hozzá fogok menni.
32. aludanyi (válaszként erre: 31. - Juharlevél)
2011. szept. 2. 14:36

Kedves Juharlevél!


Már próbáltuk, de semmi kézzel fogható! De szerencsére ma beszéltem a párom unokatesójával, Ő tarcsai és megnyugtatott, szóval úgy néz ki, hogy Dr.Kovács Réka lesz a nyerő :))

31. Juharlevél (válaszként erre: 30. - Aludanyi)
2011. szept. 2. 13:35
Személyes tapasztalatom nincs, de fórumokon jókat olvastam róla. Érdemes beírni a keresőbe a nevét, biztosan kiad pár fórumot, ahol róla van szó.
2011. szept. 1. 17:35
Sziasztok! Köszönök minden hozzászólást! Úgy néz ki, hogy meg van a végleges verzió. Nővérem nagyon ragaszkodik a női orvosokhoz, így Dr. Kovács Rékát választja. Róla esetleg valaki tud mondani valamit?
29. zita-anyus (válaszként erre: 30. - Juharlevél)
2011. szept. 1. 16:55

Én is simán visszakérdeztem mindig.

Jaj nst!Én rendszeresen el lettem küldve gyros-ozni meg kólázni,hogy felkeljen a Picúrom :-)

Sajna engem császározni kellett,de megbeszéltük doki bával hogy a baba egészsége a fő szempont,én meg majd túlélem hogy nem szülhettem simán.

Egyébként én mindig poénkodtam vele,így ő is tök laza volt,minden vizsgálatkor jókat beszélgettünk.

28. Juharlevél (válaszként erre: 27. - Aludanyi)
2011. aug. 12. 22:13
Mert a Flórban is minden szülőszoba alternatív és nagyon szimpi, lehet kádban vajúdni, ott "szül" a dokim is. És fontos szempont volt, hogy lephessék el a szobát a látogatók! A legtöbb ismerősöm a Flórban szült és nem hallottam még panaszt, sőt!
27. aludanyi (válaszként erre: 26. - Juharlevél)
2011. aug. 11. 13:45
Juharlevél: Pedig az István kórházat is (n)agyon dicsérik! Mondjuk ott jó, mert szabadon lehet választani mindent: mehet dúla szülést kísérni Apával együtt is, alternatív szülőszobák vannak, ha nagyon szeretné, a kismama vízben (kádban) is szülhet. Hogyhogy mégis a Flórt választottad?
2011. aug. 10. 15:51

Az én orvosom Surányi doktor és egy nagyon lelkiismeretes és figyelmes orvost kaptam a személyében. Amikor volt némi vérzésem, azonnal bejött hozzám, pedig nem is volt ügyeletben és megvizsgált. Akkor már este volt, de másnap reggel is bejött, hogy végül hazaengedhessen. A sógornőm nála fog szülni kb 2 hét múlva, én meg november 4-re vagyok kiírva és szintén nála szülök. Nem egy ismerősöm szült mostanában nála, ki az elsőt, ki már a másodikat és nagyon elégedettek vele.

A kórháznak valóban nincs jó híre, KIVÉVE a szülészetnek, mert az az Év szülészete országos szavazáson a 7. helyezett lett. A szülőszobák modernek (mind!) és a szülésznőkről is jókat hallottam. A csecsemősökről már nem annyira. Amúgy én Kispestről választottam a Flórt az István kórház helyett.

25. aludanyi (válaszként erre: 24. - Lángocska 3)
2011. aug. 10. 10:24

Lángocska! Nagyon szépen köszönöm a választ! :)

Ő az a doki, aki Gyömrőn rendel?

2011. aug. 10. 10:16

Kedves Aludanyi !


Én eddig egy nagyon jó nőgyógyászhoz jártam, csak pont azért nem szülök majd nála, mert nekem messze van a kórház, konkrétan Kistarcsán... A a dokit jó szívvel ajánlom, Dr.Pető Zsolt. Sok szerencsét ! :)

23. aludanyi (válaszként erre: 22. - 7a91235518)
2011. aug. 10. 10:09
Szívem szerint én is Tarcsán szülnék, de nem tudom, mi lesz még, mire én oda kerülök, vagy hogy egyáltalán milyen helyzetben leszek (anyagilag meg mindenhogy)!
22. 7a91235518 (válaszként erre: 21. - Aludanyi)
2011. aug. 10. 10:06

Igen vannak VIP szobák,amúgy bármelyik szobát válassza a baba ott van majd vele:)

csak fürcsire viszik el a csecsemősök.

2011. aug. 10. 09:59

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a sok hozzászólást!

Medike: Privibe megírod, hogy melyik dokiról lenne szó?

Tápika: Ugyanezt a jelzőt viseli a hatvani kórház is, az egri is, de szerintem mindenkinek az, amelyik körzetbe tartozik épp! Mindenhol halnak meg emberek, az én Nagymamám is élhetne még, Hatvanban halt meg. Valószínűleg szedálhatták Őt is, ami ugyan nem tett jót egyáltalán az állapotának, de utólag belegondolva és furán hangzik, de Szegénynek megváltás volt. Combnyaktöréssel került ugyan be, de mellette Alzheimerje volt, maximálisan a testének a fogja volt Szegénykém! Ettől függetlenül én kétlem, hogy pocsék lenne a hatvani baleseti sebészet, mert mostanában rengeteg sok jót hallani Róla.


Tarcsára azért esett a választásunk, mert a szülőszobákat, az osztályt szépnek, otthonosnak, színesnek találtuk és ha jól tudom, lenne VIP szoba is, ahol a Tesóm egyedül lehetne a babájával. Ez Hatvanban nem adatik meg egyelőre. Egyetlen egy szuper jó orvos (akinek az életemet és a nőiességbe vetett önbecsülésemet köszönhetem) lenne a hatvani kórházban, de értesüléseim szerint Ő most bizonyos okokból nem vezet szüléseket...

Tesómnak valaki olyanra lenne szüksége, aki foglalkozna vele mostantól egészen a szülés utánig és még azon is túl, mert eddig nem volt nagy szerencséje a nődokikkal. 24 évesen volt rákszűrésen először, de úgy megvizsgálták, hogy azóta nagyon fél a nőgyógyászoktól... Én meg hozzá képest már rutinos csirke vagyok, pár nőgyógyászt már felfaltam 15 év alatt, volt benne ilyen is, olyan is, de Neki tényleg a legjobbat szeretném!!!!

2011. aug. 9. 21:31
Surányit én is ismerem hát nincs túl jó véleményem róla.
19. Nénje
2011. aug. 9. 13:11

Sziasztok!

Én is a kistarcsai kórházhoz tartozom,de nincs sok jó élményem.A nővérek már 13 éve is katasztrofálisak voltak.Fiam kora baba volt,és amit velünk műveltek.....

Nekem az orvosom akkor dr.Surányi volt,jó orvos,de nem törődött velem(életveszélyben voltam,a fiam 1 kg-os lett).A mostani orvosom a hatvani kórházban a Lővey főorvos,tavaly ő műtött és nagyon rendes volt.És nem kapott "borítékot".A 2 kórház között óriási a különbség Hatvan javára.

Kistarcsán dr.Kovács Rékát ajánlják sokan,Fábián Istvánnal van együtt Mátyásföldön a rendelője,ott lehet elérni.

18. judy1974 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2011. aug. 9. 12:27
Dr. Alexander Wamala. Az én tesóm is nála szült, ügyeletben, beestünk, faros volt, császár lett. azóta ő az orvosa!
17. medike01 (válaszként erre: 6. - Aludanyi)
2011. aug. 9. 11:43

Szia!

Ha Hatvanhoz tartoztok, akkor feltétlenül Kistarcsa lenne a cél? Mert ha esetleg nem, akkor orvost tudnék ajánlani. De nála a gyöngyösi kórházban szülnek a kismamák. Én még Pásztón szültem nála, oda jártam/járok most is a magánrendelésére. Korábban Hatvanban is dolgozott, de szerintem besokkalt attól, ami itt megy :-)

Ha érdekel, írom :-)Egyébként neonatalógus főorvos is most, ha jól tudom Egerben.

16. 48bf8c027e (válaszként erre: 15. - 2f26e3ce5e)
2011. aug. 9. 07:13

kb 20 évvel ezelőtt rakták rá ezt a jelzőt és akkor igaz is volt. De ma már nem igaz ez. Csak a jelzőt nem vették le róla.

Én 4 hónapja szültem ott és ügyeletes dokinál és teljesen meg voltam vele elégedve. Plusz 3 éve ott műtötték a fiamat a manduláit vették ki.

2011. aug. 8. 19:34
Félreértés ne essék,nem én húztam rá ezt a jelzőt.Én csak hallottam,mivel nagyon közel lakom hozzá,elvileg oda tartozom.
14. andi6020 (válaszként erre: 13. - 2f26e3ce5e)
2011. aug. 8. 19:22

Minden kórházban halnak meg emberek, akiknek a hozzátartozói nyilván el vannak keseredve. Ettől még nem kellene egy kórházra a halálkórház jelzőt ráhúzni.

(Hozzáteszem, semmi közöm a kórházhoz.)

2011. aug. 8. 19:04

Én nem beszélek hülyeségeket.2 barátunk is elvesztette a szerettét abban a kórházban.Az egyik úgy,hogy semmi baja nem volt az anyukájának,depressziós volt.Túlgyógyszerezték és meghalt.A másikat nem részletezném...

Ez az én szubjektív véleményem.Biztosan vannak jó tapasztalatok is,de én sajnos nem hallottam.Azon kívül,hogy gyönyörűen felújították a szülészetet.

12. andi6020 (válaszként erre: 11. - 2f26e3ce5e)
2011. aug. 8. 18:58

Halálkórháznak????????? Jesszus!

Ki? Ne beszélj már hülyeségeket légy olyan kedves!

2011. aug. 8. 18:54
A kórház hiába gyönyörűen felújított,a nővérek mentalitása és a dolgozók felháborítóak.Írd be a googliba flór ferenc kórház szülészet,és láss csodákat.Nekünk nagyon közel lenne,kocsival 5 perc,én mégsem ezt fogom választani azt hiszem,mert nagyon sok rosszat hallotam róla.Halálkórháznak is nevezik.
10. andi6020 (válaszként erre: 6. - Aludanyi)
2011. aug. 8. 18:46
Nincsenek körzeten kívüliek, hiszen az orvost Te választod, szülnöd meg oda kell menni, ahol az orvosod dolgozik.
2011. aug. 8. 18:27

Tápika: Milyen problémák voltak a kórházzal?

Vici: Mondjuk mi tuti biztos mindig ott leszünk Vele, így majd viszünk is neki ételt mindig! Igazából egy kórházban elég veszélyes így machinálni a kajával, legyen bármilyen osztályról is szó... A szülészet azért is veszélyes, mert ugye amit az anya eszik, a baba is azt megkapja az anyatejből... Bár nem tudom, hogy a magánklinikákon kívül melyik kórházban lehet jó a kaja...

2011. aug. 8. 17:36

Friss élmények a kórházról: a szülőszoba az felszerelt,felújjított. a kórtermek különbőzöek 6-4-2ágyasak.egyedül a csecsemősökkel volt gondom,ja meg a vizitelőkkel..

kaját azt ne egyen ott ha lehet,én se ettem csak láttam mi folyik ott...hétfőn még azt a levest adták ami pénteken volt.

2011. aug. 8. 17:33
Sziasztok,én is hozzá járok.Dr.Fábián István a Mátyásföld klinikán rendel,+a kistarcsai kórházban.Tuti orvos,nekem inkább a kórházzal vannak problémáim.
2011. aug. 8. 17:30

Sziasztok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :) Természetesen érdekelne a telefonszám! A doktor úr és a kórházi személyzet hogyan áll a körzeten kívül érkezőkhöz? Mert mi hivatalosan Hatvanhoz tartozunk, itt is lenne egy szuper jó doktornő, de úgy hallottuk, Ő most nem vállal szülés levezetést. A tesóm ráadásul elég félős, így egy "aránylag közeli", de "otthonosabb" szülészetet javasoltam Neki és úgy tűnik, hallgat is rám, mert ma már keresgélt az Interneten, de konkrét információkat senkiről nem talált. Tényleg olyan szép és barátságos a szülőszoba, mint a képeken?

Uhh ezer bocsi a sok kérdésért, de most minden részlet érdekel! :)

2011. aug. 8. 17:26
én is ajánlom mert nagyon kedves, hozzáértő,türelmes ember.Ő az első nődoki akiben 100%ig megbízzok és fordulhatok hozzá bármikor!tudom a számát szívesen megadom privibe..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook