Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok fórum

Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. ápr. 24. 21:24
Sziasztok! Én tavaly mikor terhes voltam második kislányommal,azt mondta a Dr Úr, szűlésznő és a védőnő is h hagyjam ezeket a terhes vitaminokat mert "felfújják" a babát.... Inkább szedjem külön azt amit kell!
2016. ápr. 24. 20:08

Mert szerves formaban vannak benne az asvanyi anyagok.

Hat en nem tudom, hogy mas vitaminokban tenyleg szervetlen formaban vannak e, ezt eddig nem vizsgalgattam. Nyilvan a szerves allapotu jobban felszivodik, ennyiben mas. De tenyleg nem tudom a tobbi milyen.

26. nadine81 (válaszként erre: 25. - Nimol)
2016. ápr. 24. 17:51
Komolyan? :O na látod,én még addig sem jutottam,hogy azt meg nézzem és bizony az is tényleg nagyon fontos.Köszönjük az észrevételt,én mondjuk már amúgy is le tettem róla,hogy kísérletezzek vele.
25. nimol (válaszként erre: 24. - Nadine81)
2016. ápr. 24. 16:19

Lányok, miért van ez a felhajtás, tényleg?

Megnéztem az összetevőit, és én semmi extrát nem látok benne, de még csak aktív folsavat sem, ami pl a femibionban van és ami tényleg fontos.

24. nadine81 (válaszként erre: 23. - Zsanci79)
2016. ápr. 24. 15:49
Hát,nem tudom,lehet igazság abban amit írtál.Mivel nekem is 1.terhesség jön majd,és baba elvesztésen is túl vagyok,azt hiszem én inkább maradok egy ismertebb,sokak által bevált,tesztelt és ismert vitaminnál,azt még nem tudom melyiket választom.Nem szeretnék úgymond tesztelő lenni,e téren ez nem játék.Közvetlen ismeretségi körömben sincs senki aki ki próbálta és be vált.Az irományoknak én sem nagyon hiszek.Nem szabad naívnak lenni.
2016. ápr. 24. 15:17

Allandoan ez jon velem szembe a facebookon. A negativ kritikakat, vagy ha az ember kisse szkeptikus, es meg mereszeli mondani, mar torlik is! Csak a szuperlativuszok, semmi mas.

Nekem az volt a melypont, mikor a csaj megirta, hogy 14 napja volt az inszemje, attol a naptol szedi a vitamint es pozit tesztelt. Nem gyozott halalkodni a csajnak, de az, hogy az inszemtol lett terhes eszebe se jutott... csak az aznap kezdett vitamintol...nonszensz.

En megertem, hogy az ember mindenben hisz mar, ha nem jon a baba (nekunk se) de hogy egy pici realitas se marad a nokbe... Mindegyik sikersztori max. 1,5 havi bogyo szedes utani terhessegrol szol. Vagyis egy epp pozitiv tesztrol.

Az meg hogy tok sokan gyogyszernek nevezik es a feltalaloba annyi nincs, hogy kijavitsa oket, hogy ez vitamin, nonszensz.

Szoval ez a facebook orulet nekem nagyon egyoldalu, es sehol mashol nem tudsz velemenyeket olvasni rola a neten, pedig en is szerettem volna.

22. dosza3
2016. ápr. 1. 09:41

Szia! Én is rendeltem 2 havi adagot. :)

Kipróbálom, áratni nem fogok vele, max csak a pénztárcámnak. :D

Ha van vmi fejlemény, írj, hogy örüljünk Veled mi is. ;)

2016. ápr. 1. 05:46
Sziasztok. Tegnap megrendeltem én is. Egy éve várjuk a csodát Pcos miatt májusban kezdi az orvos a kivizsgálást. Addig is kicsit felturbozom a szervezetem. Nagyon sok jót hallottam vagyis olvastam erről a vitaminról. Remélem nekem is segít. Sok sikert nektek is. :)
20. Anita33 (válaszként erre: 18. - Dosza3)
2016. márc. 23. 19:04
Jó döntés lenne! Sok sikert
19. Anita33 (válaszként erre: 17. - Nadine81)
2016. márc. 23. 19:03
Szia igen ott írok neki üzenetet,pár órán belül válaszol is! Csak bátran ;)
18. dosza3
2016. márc. 23. 09:52

Köszönöm az infókat, megpróbálom visszahallgatni a beszélgetést, nagyon kíváncsi vagyok rá.

És egyre közelebb vagyok a vitamin megvásárlásához. :D

17. nadine81 (válaszként erre: 16. - Anita33)
2016. márc. 23. 00:08
Facebookon lehet neki írni esetleg?Vagy hol szoktál/hol lehet chatelni vele?
2016. márc. 22. 20:57
Igen! Pontosan,sajnos nem tudtam meghallgatni de szoktam Tündével beszélni chaten!Szülésznő,számos kérdésemre válaszolt már! Lányok higgyétek el tényleg jó ez a vitamin!
2016. márc. 22. 11:25

Ma este a Sláger FM-en is lesz róla szó :) Ezt írták facen:"Eljött a nap, amikor élőben is hallgathattok...a meddőség okairól, a vetélésekről a koraszülésekről és arról, hogy miért is vállaltam fel ezt a problémát, milyen nehézségeken mentem át ezért, miért is sikeres a Trimeszter....


Várlak Benneteket este hallgatóként 22.00-24.00-ig a Sláger FM- Sláger Arcokban Fehér Mariannal járjuk körbe a témát 2 órán keresztül, kis zenei mixel könnyítve...:):) Tünde

Természetesen, a músort hajnalban is megismétlik majd 03.00-tól 05.00-ig..már aki korán kelő...

14. dosza3
2016. márc. 21. 11:21

Köszi Anita! A face-en olvastam a termékről először, de a saját oldalukon nyilván csak jókat írnak róla...

Szurkolok, hogy segítsen Nektek! ;)

2016. márc. 20. 16:20
Szia!Igen doki javaslatára kezdtem el szedni az inofolicot! Igen már csak ezt szedem! 1 hete! sokkal jobb bármelyik vitaminnál! Igen babára vágyunk ezért mindent megteszek! Olvasd el őket a Facebookon ajánlom
12. dosza3 (válaszként erre: 11. - Anita33)
2016. márc. 18. 12:41

Szia!

Az inofolicot orvos ajánlotta? Azt most abba is hagyod?

A könnyebb teherbe esésért szeded a trimesztert?

2016. márc. 16. 10:24

Sziasztok!

Én most kezdem el szedni ezt a vitamint előtte Femibiont illetve inofolicot és d-vitamint szedtem!

Ebben a vitaminban minden egyben benne van! Én is összehasonlítottam a vitaminokat! Magasan ez nyert a facebookon van az oldaluk írhatok privát üzenetet válaszolni fog rá! Érdemes a videókat is megnézni!

10. 937a2a883a (válaszként erre: 7. - Dosza3)
2016. febr. 26. 18:20
Már terhes volt és a faluban, ahol laknak, nem nagy a választék a gyógyszertárban a terhesvitaminokból. Így ezt vette meg.
2016. febr. 26. 14:57
Egyszerű: össze kell hasonlítani a többi kismama vitamin összetételével. Én összehasonlítottam azzal, amit én szedek, különbség nem sok van, árban viszont annál több..
8. dosza3 (válaszként erre: 6. - Nadine81)
2016. febr. 25. 12:19
Tényleg összetett a problémád, de gondolom, már voltál vele orvosnál...
7. dosza3 (válaszként erre: 5. - 937a2a883a)
2016. febr. 25. 12:18
A tesódnak volt gondja a teherbe eséssel és azért szedte vagy csak ez volt neki szimpatikus?
2016. febr. 24. 19:58
hát nem tudom,én már gondoltam arra is,hogy a fontosabb vitaminokat meg veszem egyenként és úgy szedem be.Igaz,tabletta mennyiségre többet kell be venni és lehet,hogy árban sem lesz olyan kedvező,de én most például úgy vagyok,hogy alulműködik a pajzsmirigyem-magas a tsh szintem-és az jódhiányra utal,terhesség alatt meg ugye főleg több jód kell.DE:ha autoimmun az alulműködés,tilos a jód.Ezért gondoltam rá,hogy nekem ősszel a jód tartalmú vitamin ne biztos hogy jót tett,mert amíg nem vettem be belőle + az utrogestanból,nem volt semmi bajom,utána 3.napon meg mehettem a kórházba :( Igaz,az én problémám összetett,és egy percig sem állítom hogy ezek közül vmelyik ártott,de azt sem hogy használt...
2016. febr. 24. 17:49
Tesóm ezt szedte. Nem nagyon tudok mit mondani róla. Szerintem ugyanazt tudja, mint a többi.
2016. febr. 24. 17:05

Igen, én is ott olvastam róla.

Az jó, hogy 60 szem, viszont napi kettőt ajánlanak, szóval az csak 1 havi adag.

Jó lenne tudni, tényleg hasznosabb-e, mint a többi terhesvitamin, mert ők burkoltan ezt írják magukról.

2016. febr. 24. 16:08
Facebook oldalukon elég jókat olvastam amúgy.
2016. febr. 24. 15:48
Szia. Nagyon örülök a fórumnak, épp ma gondoltam rá hogy fel teszem én is ezt a kérdést itt :) baba várás előtt vagyok, és engem is érdekelne kinek mi a véleménye erről a vitaminrol. Az árát nézve kedvező, azt hiszem 60 db kerül 5000 Ft körül. Én ősszel a Dr. Czeizel félét szedtem, de a jód tartalma nem biztos hogy jót tett nekem a pajzsmirigy miatt.
2016. febr. 24. 14:20
Olvasgattam erről a vitaminról, kíváncsi lennék, kinek mi a tapasztalata vele, eddig nem sok véleményt találtam a termékkel kapcsolatban.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook