Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok fórum

Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
88. szekelyada (válaszként erre: 87. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 15:23
Akkor akik eddig csoporttagok voltak, hogy fogják megtalálni? Reninek nem emlékszem a teljes nevére.
2016. júl. 7. 15:21

Igen, titkos csoport lett asszem.

Írj Renátának, ha csatlakozni szeretnél!

86. szekelyada (válaszként erre: 84. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 15:19
Viszont most keresem és nem találom. :(
85. szekelyada (válaszként erre: 84. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 15:16
Kösziiiii :) :)
2016. júl. 7. 15:04

Meg van az új csoport.

Vélemények,tapasztalatok megosztása a trimeszter terhesvitaminról.

83. szekelyada (válaszként erre: 81. - Csgbao)
2016. júl. 7. 14:49
Pontosan ugyanezt gondolom én is :)
82. csgbao
2016. júl. 7. 13:26
Hát arra külön kíváncsi leszek, hogy az ügyvéd meg fog e keresni, mert le mertem valamit írni. :)
81. csgbao
2016. júl. 7. 13:24

Sziasztok!

Tegnap én is csatlakoztam, ma meglepődve vettem észre, hogy eltűnt a csoport. Azért ez minősíti a forgalmazót elég rendesen. Mindenkinek lehet véleményt nyilvánítani úgy gondolom. Attól függetlenül, hogy én is használom, és nincs róla egyenlőre negatív véleményem a stíluson eléggé meglepődöm. Ez a nő haláli. :) Sajnálom, hogy nem él már a csoport, mert ugye mindennek két oldala van - ugye egy műtét előtt sem csak jó dolgokat mondják el, hanem tájékoztatnak az estleges komplikációkról, és ugye a végén te döntesz, hogy vállalod avagy nem. Vicces, sőt szánalmas ez az egész mizéria ahogyan lekezeli a negatív véleményeket. Azt hiszem nem a legjobb menedzsere így a termékének.

80. Batsy77 (válaszként erre: 79. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 12:21
Nagyon egyszerű, nem bírta elviselni, hogy valaki is negatív véleményt merészel leírni a csodálatos termékére. Remélem azért meglesz az a másik csoport :-)
79. zsanci79 (válaszként erre: 73. - Szekelyada)
2016. júl. 7. 12:15

Olyan nincs a világba, hogy nem nyilváníthatsz véleményt valamiről.

Lásd ezt a fórumot is.

Most megkeresi a hoxa üzemeltetőjét és feljelent mindenkit? Hagyjuk már...


Ez a szabadalom egyébként:


2013.07.25.

BABY-MED PROFESSIONAL Company Kft., 2000 Szentendre, Egres út 113. (HU)

Ratkó Tünde, 2000 Szentendre, Egres út 113. (HU)


Vitamin- és ásványianyag-készítmények készlete kismamák számára, különböző trimeszterekben történő

alkalmazásra


dr. Svingor Ádám, Danubia Szabadalmi és Jogi Iroda Kft., 1051 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 16. (HU)


Elméletileg ismert, hogy a kismamák vitaminok és ásványi anyagok iránti igénye változik a terhesség különböző

trimesztereiben és a szoptatás során. A találmány tárgya olyan készítménycsalád, amely az eddigieknél

flexibilisebb módon alkalmazkodik a terhes és szoptatós kismamák igényeihez. Ennek megfelelően a találmány

tárgyát a várandósságot természetes módon szakaszokra, „trimeszterekre” történő bontásnak megfelelő

készítmények képezik, amelyek alkalmasak arra, hogy az vitaminokat és ásványi anyagokat, nyomelemeket az

egyes szakaszokban a különféle szükségleteket kielégítő mennyiségben adagolják a kismamáknak.


Tehát a szabadalom tárgya trimeszterekre bontás.

Az EU védjegy lajstromban, pedig "Ábrás védjegy"-ként van bejegyezve, ergo a logoja van levédve, nem azt jelenti hogy nem írhatsz ki egy olyan kérdést, hogy vélemények a trimeszter terhesvitaminról.

Logo nem kell a borítóképre és pont.Nyilván üzleti tevékenységet nem folytatott a csoport, így sztem még ezzel sem lehetett gond. Nonszensz, mindenesetre.

78. szekelyada (válaszként erre: 77. - Batsy77)
2016. júl. 7. 12:10
Ez igaz. Nem tudom, hogy Tündét miért zavarta ennyire a csoport, a nevében is az volt: "Vélemények". :(
77. Batsy77 (válaszként erre: 73. - Szekelyada)
2016. júl. 7. 12:04
Azért nehogy már ne lehessen kiírni a vitamin nevét.... akkor kiejteni se lehessen? Fura lenne... Egy vitamin körül sem volt ilyen hocacáré, pedig szerintem a többiről is ugyanígy írtak pozitív avagy negatív véleményeket az emberek... Ez a normális. Nem birkák vagyunk. És nem is arról szólt az oldal, hogy buzdítsanak bárkit arra, hogy ne szedje...
76. szekelyada (válaszként erre: 75. - 1abbb5d144)
2016. júl. 7. 11:59
Igen eléggé érdekes a sztori :(
2016. júl. 7. 11:48

Nem vagyok érintett, csak olvasgatlak titeket. Emlékeztet az egész egy nőre, párra.

De hogy törhet fel valaki csoportot? nem lehet, hogy admin be lett fenyítve?

74. szekelyada (válaszként erre: 67. - Batsy77)
2016. júl. 7. 11:31
Én is így voltam most vele. Mondom akkor rámegyek az értesítésekre, ott úgy is tele van trimeszteresekkel. Erre egy sincs. Akkor rámegyek, hogy csoportjaim. De úgy sem találtam :(
73. szekelyada (válaszként erre: 68. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 11:30
Lehet hogy nem kéne beleírni a csoport nevébe hogy Trimeszter. Csak annyit, hogy "vélemények A terhesvitaminról". Így is lehet tudni melyik :) Mondjuk ennyi erővel ezt is ugyanúgy kicsinálhatja mint az előzőt :(
72. Batsy77 (válaszként erre: 71. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 11:12
Mint tudjuk a pénz körül forog minden. (Én látom és tudom is, elvégre kórházban dolgozom.) Lehet ebben több pénz van? Azért az nem úgy van ám, hogy az ember kitalálja, hogy akkor most tanácsadó leszek.... :-) :-) Esmeralda :-)
71. zsanci79 (válaszként erre: 70. - Batsy77)
2016. júl. 7. 10:58

Írd és mondd, ez volt szó szerint :)

Mondjuk én azért írtam neki, hogy anya tavasszal még egy "tanácsadói rendelést" akart csinálni egy magán kórházba, de valahogy ez úgy elmaradt.....közben rájött hogy Ő feltaláló lett? Annak mi az OKJ száma? Természetesen, nem volt válasz :)


Mint egy brazil szappanopera, komolyan :)

70. Batsy77 (válaszként erre: 69. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 10:43
Feltaláló :-) Kacagok :-)
69. zsanci79 (válaszként erre: 67. - Batsy77)
2016. júl. 7. 10:42

Magán a csoport létezésén akadt ki. A napokban tudta meg, hogy mi folyik ott.....pffff

Szerintem pedig anya diktálta, mit írjon a fia, mert nagyon olyan volt a stílusa. Hogy mikre nincs idejük? A legjobb mondat az volt, hogy anya nem szaktanácsadó, hanem feltaláló, mindenki menjen az orvosához, ott kérdezzen, ő nem tud tanácsot adni :)

68. zsanci79 (válaszként erre: 65. - Szekelyada)
2016. júl. 7. 10:37
Reni azt mondta lesz másik, csak most dolgozik, később ír :)
67. Batsy77 (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 10:36
Köszönöm a tájékoztatást! Én nem hittem el, hogy nincs a csoport, csak kattingattam, hogy rosszul látok tuti... még a hajnali kávémat ittam :-) Azért, hogy meg a saját gyereke is rászabadult erre a témára.... szívesen olvastam volna a hozzászólásokat, hogy mégis min akadt ennyire ki. Egyébként meg tudtommal szólás szabadság van, vagy mi a szösz...
66. zsanci79 (válaszként erre: 62. - Szekelyada)
2016. júl. 7. 10:36
Akit privátban "zaklatott" a fia, az is írt a poszthoz. Természetesen tiltva lett...
65. szekelyada (válaszként erre: 64. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 10:36
Atyaég! Hát ez tényleg mindent megtesz!!! Pedig ez az oldal nagyon jó volt :( Nem tudod lesz másik?
64. zsanci79 (válaszként erre: 63. - Szekelyada)
2016. júl. 7. 10:34

Mondom, feltörték, mint egy e-mail fiókot.

Legalább is Rita, az admin szt mondta, hogy Ő nem törölte.

Jaaaaj, olyan vicces is volt ez az egész vergődés tegnap este, de egyben nagyon szánalmas is....

Igen, az intelligens fia bemutatkozott. Óvodás szinten, de nagyon.

mindegy, szót sem érdemel az egész, csak felháborít ez az egész cirkusz....

63. szekelyada (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 10:30
Ez komoly????? Viszont nem értem, hogy sima tagként, hogy tudott bárkit is törölni? Na meg a csoportot is?!
62. szekelyada (válaszként erre: 59. - Batsy77)
2016. júl. 7. 10:29
Húúú hát én ezt nem is láttam! Mindjárt megnézem! :O Tegnap este még fent voltam, hozzá is szóltam jó sok kiíráshoz. Ajjaj mi lesz most, Tündike kicsinál? :D :D
61. zsanci79 (válaszként erre: 60. - Zsanci79)
2016. júl. 7. 10:23

Magyarul meghekkelte, feltörte valaki a csopit és törölte, mint pl. egy email fiókot.

Na erre varrjál gombot.

60. zsanci79 (válaszként erre: 58. - Batsy77)
2016. júl. 7. 10:22

Olyan sztoriról maradtál le.....

A nőnek nem gyenge üldözési mániája van. A fiát is beküldte a csoportba, a bölcs 18 évestől megkaptuk a magunkét. :) Majd privátba is írogatott egy csajnak, majd mikor úgy gondolta megmondta a tutit, gyorsan törölte is magát (egy család, na!)

Majd a fia (vagy valaki) szisztematikusan elkezdte egyesével törölni a tagokat, majd az egész csopit kinyírta.

Dióhéjban ennyi, majd jött a mártírkodás és az üres fenyegetőzés az oldalán.... bla-bla. Döbbenet milyen sötétség uralkodik sok-sok ember fejében.

2016. júl. 7. 10:17

Az ominózus megosztás Tünditől:

"Nagyon szépen megkérem azon csoport tagjait és ADMINJÁT, hogy sürgősen vegye le a Trimeszter képet, nevet nem használhatja, mert Európai védjegyoltalom védi! Remélem, tudjátok, hogy ez mit jelent! És fiamat, Ádámot ne nevezzék Takonypócnak! Hiszen csak édesanyját védte meg a trágár, rosszindulatú, helyesen nem íróktól! Ez már tényleg mindennek az teteje!!! A Tagok várhatják az Ügyvédem megkeresését!

Nagyon szépen megkérem azokat az intelligens embereket, hogy Kriska és sleppjének "társaságát" ne keressék! Amint tudok, segítek, DE tényleg ne kérjetek számon, mert ennyi embernek egyszerűen nem tudok segíteni, és általában olyan kérdéseket tesztek fel, amire ezerszer már ott vannak a válaszok a posztok alatt! Egyébként fiam, mint látszik, nagykorú és elég intelligens is....


Sajnálom, de pár napig ezért nem válaszolok most senkinek sem!

Megértéseteket nagyon köszönöm!"

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook