Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik trimeszterben visszatér az elsőben lévő hormoningadozásos, hangulatváltozásos, depis időszak?Mi a tapasztalod? fórum

Harmadik trimeszterben visszatér az elsőben lévő hormoningadozásos, hangulatváltozásos, depis időszak?Mi a tapasztalod? (tudásbázis kérdés)


2023. máj. 17. 17:17
Siker?
2008. aug. 16. 20:54
nem tér vissza sőt ha jól kitombolták magad a hormonjaid az elején akkor valszinü a depi is elkerül
2008. aug. 16. 18:22
Nekem nem volt ilyen problémám, csak akkor szontyolodtam el, amikor 1 hétre be kellett feküdnöm terhespatológiára.
2008. aug. 16. 13:45
én sem voltam depis a harmadikban...csak boldog:))) és nagyon fáradt. Nekem a derekam fájt sokat, de depi? Az nem volt.
2008. márc. 18. 01:42
En most vagyok a 30 hetbe de eddig hala istennek semi gaz nem volt.Elevitet szedek meg magne B6 ot.SZerintem a B vitamin okozza de olyan nyugodt vagyok hogy az hihetetlen!Allitolag a szules utani depressziora is nagyon jo??!Az idegrendszerre hat.En biztos meg egy jo darabig nem hagyom abba,elvezem hogy ilyen laza vagyok most!!ha ha
2008. márc. 12. 09:58

hát nálam egy kicsit igen... mindenen meghatódtam, mindent kicsit érzékenyebben fogtam fel, és féltem, hogy elviszik a kisbabát szülés után, és nem is látom többet... persze tudtam, h. nem lesz így , de ...

szóval egy kicsit visszatér, de más...

2008. márc. 12. 09:56
Én nem voltam depis,jól voltam ,sőt nagyon élveztem a terhességet.Még örültem is hogy kaptam plusszba 4 napot(12. helyett 16.-án szültem).
2008. márc. 12. 09:28
Szerintem nem tér vissza. Ha nyűgösebb voltam, akkor az azért mert a vége felé minden egyre nehezebbé vált. Egyébként egyre boldogabb voltam.
2008. márc. 12. 09:24
Nem emlékszem hogy a harmadik trimeszterben depis lettem volna söt fel voltam dobva. Állandóan mosolyogtam.
2008. márc. 12. 09:21
Nálam nem!Én akkor voltam a legboldogabb!Semmi bajom nem volt!
2008. márc. 12. 09:18
Harmadik trimeszterben visszatér az elsőben lévő hormoningadozásos, hangulatváltozásos, depis időszak?Mi a tapasztalod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook