Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hipp Natal terhesvitaminnal kapcsolatos tapasztalatok fórum

Hipp Natal terhesvitaminnal kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2020. máj. 15. 17:19

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy maradt e még valakinek ilyen terhes vitamin mert ha igen és még nem járt le a szavatossága megvásárolnám


:)

2012. jún. 2. 17:22
Brendonban 1890 Ft. Webáruházban is ennyi, és 5000 Ft fölött már ingyenes a kiszállítás.
2012. jún. 2. 17:21
DM-ben is lehet kapni most is, akit érdekel.
7. Daphnee (válaszként erre: 6. - Fanni88)
2012. ápr. 13. 22:06
Terhesség előtt nem szedtem, csak miután kiderült. BéresB6-ot szedtem mellé mikor már görcsölt a lábam.
2012. ápr. 13. 21:35
És emellé még szedtetek valami mást pl: folsavat még pluszban vagy Magne B6 ot? És mennyi idővel a terhesség előtt kezdtétek el szedni? Vagy már csak akkor amikor kiderült, hogy babóca van?
2012. ápr. 13. 21:30
Köszi, hogy írtatok, most már legalább tudom, hogy miért nem lehet sehol kapni:)
2012. ápr. 13. 21:26
A terhességem és a szoptatás alatt is ezt ittam. Semmi gondom nem volt vele, szerintem iható.
2012. ápr. 13. 20:15

Szia!

Nekem a 2. terhességemnél csak ez maradt meg bennem. Íze számomra kicsit fura volt de nem rossz. Az ára kicsit több mint a legtöbb terhesvitaminnak. Mellékhatást nem tapasztaltam söt a sokaknak problémás wc-zéssel se volt gond, arra is jó volt.

A babát sem "fújta" fel.

2012. ápr. 13. 20:10
Én használtam egy darabig, jó íze van, viszont elég drága! De most az a helyzet vele, hogy a régit már nem árulják, az újat pedig meg még nem, szóval nem lehet kapni sehol:( Ma is kérdeztem a gyógyszertárban, de ők sem tudtak mit mondani. A rossmannban meg ki van írva hogy átmeneti készlethiány
2012. ápr. 13. 20:01
Sziasztok! Ha már próbáltátok ezt a terhesvitamint, vagy tudtok/hallottatok róla valamit légyszi írjátok le a véleményeteket! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook