Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok fórum

Trimeszter terhesvitamin tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2016. júl. 7. 10:13

Sziasztok!

Na tessék, hétfőn rátaláltam a csoportra zsancy79 által erre reggel azt látom, hogy hipp-hopp a csoport már nem létezik. Csak Tünde szép megosztásával találkoztam hajnalban a trimeszter oldaláról. :-( És mi az, hogy minden csoport tagot meg fog találni az ügyvédje.... vicc

57. zsanci79 (válaszként erre: 56. - Szekelyada)
2016. júl. 7. 10:12
Láttad a tegnap éjszaka történteteket, vagy semmit nem tudsz róla?
56. szekelyada (válaszként erre: 55. - Bootat)
2016. júl. 7. 09:36

Szia! Épp leírtam volna Neked az oldal nevét, mire látom, hogy tegnap óta nincs ilyen oldal!!! :O Szerintem ezt is Tündike intézte el, mert végre volt egy hely, ahol a negatív tapasztalatokat is meg lehetett beszélni. És azokat Ő nem bírja :( :(

A vitamint én is a mensi első napja óta szedem, nálam ez 06.16. :) Úgyhogy én is várom a csodát :) Szedsz még valamit mellé? Szurkolok Neked, majd írd meg mi volt!

55. bootat
2016. júl. 7. 01:26
Sziasztok! Én is elkezdtem szedni 06.14.en akkor volt menstruaciom. Most varom a csodát. Pcos, pajzsmirigy alulmukodes,es velhetonen IR-em is van. Mar nagyon szeretnenk egy kistesot a 4. Eves lanyomnak. Anno a lanyom csoda volt mert a mar meglévő problémáim megvoltak de megis spontan sikerult az elso hónapban. A 2. Meg meg nem akar összejönni mar tobb mint 1 éve. Szóval 2 napja este baromira szúrkalt a hasam masnap reggel meg szedultem is. Jovohetre nem várom. Azt a fb oldalt hol talalom amirol irtatok szeretnek belepni? Üdv
54. Zzzita
2016. júl. 5. 14:42
Sziasztok! Van egy akciósan eladó Gravida vitaminom, 9O drb-os kiszerelésben, 3 szem hiányzik belőle. Két hete lett felbontva.
53. zsanci79 (válaszként erre: 52. - Bobo78)
2016. júl. 4. 15:54
Akkor ez a hónap még sikeres lehet! :)
52. bobo78 (válaszként erre: 37. - Zsanci79)
2016. júl. 4. 15:52
Szia! Sajnos még nem sikerült. Pont ma voltam a 3-dik inszemen :-(
51. dosza3
2016. júl. 4. 14:36

Sziasztok!

Én a 2. adagot nem szedtem végig, van még kb 10 szem belőle. Talán beszedegetem, de nem hiszem, h segít. Az 1. hónapban a 22. naptól kezdve olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, és ilyen még nem volt ezért reménykedtem, hátha. Aha, 28 naprs megjött. Legalább nem késett. :D

Megkeresem én is azt a csoportot szerintem, mert a sima oldalon nemhogy nem válaszolnak a negatív kommentekre, törlik is őket...

Tinagalamb, mi a helyzet Veled???

50. szekelyada (válaszként erre: 49. - Batsy77)
2016. júl. 4. 12:22
Szia! Én is beléptem az oldalra, szintén hasonlóak a tünetek mint nálad. Nekem most fog elfogyni az első doboz, nálam is alhasi görcsök folyamatosan. Amúgy az "ellen" oldalon tényleg jó a hangulat, lehet kultúráltan kérdezni és válaszolnak is. Adri
49. Batsy77 (válaszként erre: 48. - Zsanci79)
2016. júl. 4. 10:20

Kedves zsanci79!

Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat. Rákeresek :-)

48. zsanci79 (válaszként erre: 47. - Batsy77)
2016. júl. 4. 10:11

Kedves Batsy77!

A facebookon van egy zárt csoport, ott "igazi" emberek osztják meg tapasztalataikat, nem pedig egy UH képpel, vagy terhességi teszttel kommunikálsz :)

Sajnos többségben van a negatív tapasztalat, pedig ez nem ellen oldal, de hát a facebook oldalon sajnos olyan értelmi szinten vannak a kommentelők, ami nem engedi meg, hogy józan paraszti ésszel véleményt nyilváníts.

Ott a csopiban kellemes és kulturált a hangulat a lányok között.

Ha gondolod, keress rá nyugodtan.

2016. júl. 4. 09:57

Sziasztok!

Én a harmadik dobozzal szed(t)em a Trimeszter 1-et és semmi hatás. Jobban mondva, dehogynem, van hatás.... brutális székrekedés és a hasam alja folyton fájt, mintha meg akarna jönni. Múlthét péntekkel abba hagytam, kíváncsi voltam, szűnnek-e ezek a tünetek. És igen, megszűntek. Persze baba egyenlőre sehol, de ha lesz, akkor nem ez a vitamin fog segíteni. Az fb oldal nekem is fura... mindenki csak áradozik, 1 levelet szedett és már terhes... 1 dobozzal és már terhes pedig micsoda problémái voltak.... pozitív tesztek tömkelege, mikor megláttam... már frászt kaptam, hogy de jó, mindenki terhes, csak nekem nem jön össze. Azóta inkább nem nézem, nem olvasom. 39 vagyok... próbálom lazán kezelni a dolgot, vagy sikerül vagy nem, hiszen már van két felnőtt fiam.

46. szekelyada (válaszként erre: 44. - Tinagalamb)
2016. júl. 1. 12:40

Kedves Tina!

Megkérdezhetem, hogy azóta csináltál-e tesztet? Én még úgy vagyok, ma regisztráltam. 3 hete szedem én is a trimesztert, és valós tapasztalatok után próbálok nézni :) Adri

45. csgabo
2016. jún. 30. 10:07

Sziasztok!

Én is megvettem, ciklus közepén kezdtem el használni, azóta lement már még egy teljes ciklus - 1,5 hónap 1,5 doboz, de eddig még nem sikerült a baba. Persze bízom benne, de egyéb gondok is vannak. Utolsó utáni lehetőségként próbálom ki, hátha. A honlap eléggé vegyes érzelmeket kelt, szomorú, hogy a negatív dolgokra nem adnak választ. :( Ciklussal kapcsolatban - napra pontosan megjött - előtte semmi barnázás - de maga vérzés az sem volta megszokott - ezt a fb-on is jelezték páran (de lehet a pm-re kapott bogyó is befolyásolja ezt). Szóval szívesen kiírnám a honlapra, hogy már több mint 6 hete szedem és még semmi - ez csak reflektálás a sok pozitívra. De reménykedek, ki tudja. :)

2016. jún. 29. 08:59
Sziasztok. Nekem eddig még nem jött meg. De tesztet már nem akarok venni annyira utálom már hogy mindig negatív és miután megcsináltam a tesztet pár óra és megjön így most várok pár napot. Addig is reménykedek.
43. zsanci79 (válaszként erre: 41. - Mamika79)
2016. jún. 28. 11:37
Na mi lett a vége?
2016. jún. 28. 08:57
Sziasztok. Én lassan 3 hete szedem. Holnapra nem várom a mensit. Én bízzom benne. Több mint egy éve próbálkozunk. :(
2016. jún. 16. 13:14
En is az utolso mensim ota szedem, 25 napja, ami meglepo, 21.naptol minden honapban barnazok, 28-ig, orvosok szerint rendben, mert a progeszteron tokeletes. Viszont ma 25. nap s nincs meg barna. + tobbet jarok pisilni, de mas jelem nincs ( meg) remelem lesz
40. zsanci79 (válaszként erre: 39. - Veronika27)
2016. jún. 9. 09:10

A trimeszter annyival tobb, hogy szerves kotesben vannak benne az asvanyi anyagok. Es az aranyok nem mindegy hogy milyen, mert szoros kolcsonhatasban vannak ugyebar egymassal.

Te is nezz utana, hogy milyen hatasa van a szerves es szervetlen asvanyi anyagoknak a szervezetunkre. Lehet az a plusz 3 asvanyi anyag pl. tok fontos (nem irtad melyek).

Nalam nagyobb szkeptikus nem volt, hidd el (itt is olvashattad), de nekem mar annyit bizonyitott, hogy teljesen rendbetette az emesztesem. Mas vitaminnal ilyet (sot semmilyet) nem tapasztaltam.

En meg a par szaz ft-os vitaminoknak nem hiszek, mert ha megnezed, az osszes terhes vitamin havi ara kb 3-4 ezer ft kozott mozog, 500 ft-os vitamin, amiben a tetejeben mindennel tobb mennyiseg van, szamomra ketseges. Egy multivitamin keszitmeny sem kerul ennyibe.

Sok mindenbe bele lehet am tenni a szemetet...

De hat mindenki maga dont 😊😊

2016. jún. 9. 08:49

Én a DM-es A-Z Mama tablettát szedem, ami 999Ft, napi 1db-ot kell szedni és 60db van a dobozban.

Megnéztem ezt a Trimesztert, az összetétele alapján 2db tabletta tartalmaz annyit, amennyit a DM-es-ből 1db. Annyivan több a Trimeszter, hogy 3 ásványi anyag van még benne, de semmi, de semmi extra, nézzetek utána! A legmeglepőbb benne az ára, szóval jól gondoljátok meg, hogy miért fizettek ennyit.

38. Brigi0708 (válaszként erre: 36. - Zsanci79)
2016. jún. 8. 14:21

Nincs semmi bajunk és természetesen tudom, hogy normális az idő, ami alatt bekövetkezett, de én mégis azt mondom, hogy szerintem a trimeszter miatt.

Nekem mindig 31 napos volt a mensim. Mióta levetettem januárban a spirálom, azóta ez 31 + 4-5 nap volt. Nem akart sehogy sem jó lenni, így számolni sem tudtam a peteérést, hiszen hogy számoljam, ha nem tudom legközelebb mikor fog megjönni. Majd május elején elegem lett, gondoltam kipróbálom.

Én csináltam ovu tesztet, de mivel sosem volt 28 napos a ciklusom, ezért utána kezdtem a tesztelést, de negatívat mutatott folyton a teszt.

Olvastam azt is a honlapon, hogy sok nőnek, akinek rendszertelen volt előtte a mensije 28 napra beállította a trimeszter.

Szerintem nálam is ez történt, valószínűleg mielőtt én teszteltem azelőtt volt a peteérésem. Nem is sejtettük, így nem volt min izgulni, hogy összejön-e. :)

Az emésztésem nekem is rendbe tette. A mellem nekem is fájt már mensi előtt, hisztis voltam, egyik nap jó, másik nap rossz hangulatom volt. Mint utólag kiderült anyukám előtt tudta, mint én, hogy terhes vagyok, ő már 2 héttel ezelőtt észrevette rajtam ezeket a jeleket, csak hagyta, hogy én jöjjek rá. :D

Drukkolok neked Zsanci79 :)

37. zsanci79 (válaszként erre: 31. - Bobo78)
2016. jún. 8. 10:04

Kedves Bobó!

Neked sikerült azóta?

36. zsanci79 (válaszként erre: 35. - Brigi0708)
2016. jún. 8. 10:01

Szívből gratulálok kedves Brigi!

Viszont ha nincs semmi bajotok, akkor ennyi idő alatt bekövezett terhesség teljesen normális, mindenféle "rásegítés" nélkül is.

Én is szedem már 20 napja, jövő hétre nem várom.

Neked volt valami "más" ebben a hónapban?

Nekem az emésztésem teljesen rendbe tette.

Előbb volt az ovum pár nappal, sokkal intenzívebb volt mint máskor, és már ovutól fájnak a cicjeim (eddig ilyen nem volt, sőt mostanában semmilyen nem volt)

2016. jún. 8. 09:02

Sziasztok!


A párommal január óta próbálkoztunk a babával, nem szedtem előtte gyógyszert, mert nekem nem lehet, tehát az sem volt, hogy ürülnie kell a szervezetemből, de nem jött össze. Május 2-án volt a menstruációm, ezzel egyidőben elkezdtem szedni a trimesztert. Nekem bevált, júni 1-jén pozitív lett a tesztem.

34. dosza3
2016. ápr. 27. 09:50

Sziasztok!

Talán én is csak túl naiv vagyok, de most van 2 havi adagom, aztán veszek még kettőt, de ha semmi változás nem történik a 4 hónap alatt, akkor nem áldozok rá több pénzt.

Engem igazából az fogott meg benne, hogy azt írták, a fertőzéseket gyógyítja és véd ellenük a szer, és ez a 3-4 plusz összetevő a többi terhesvitaminban nincs meg (nem olvastam el minden vitamin összetevőit, de 1-2-t azért megnéztem). Én sajnos könnyen kapok el vackokat, ebben is remélem, hogy segíteni fog.

Nem vetem el az összeesküvés-elméleteket, de úgy vagyok vele, hogy az a tuti, amit én magam kipróbálok és látom a változást vagy épp azt, ha nem változik semmi. :)

33. zsanci79 (válaszként erre: 31. - Bobo78)
2016. ápr. 26. 12:11
Természetesen azért szurkolok, hogy összejöjjön :)
32. zsanci79 (válaszként erre: 30. - Nadine81)
2016. ápr. 26. 12:10

Úgy hogy mondják :DDDDDDDDDDDD

Komolyan, dobozra én még nem láttam írva, hogy szerves nyomelem

31. bobo78
2016. ápr. 25. 20:18
Sziasztok! Én is a Facebook-on teljesen véletlenül olvastam erről a vitaminról. És mivel csupa jókat írtak róla, gondoltam, hogy én is kipróbálom. Mert ahogy írtátok, ilyenkor az ember mindenbe kapaszkodik. 38 éves vagyok, és első baba lenne. Lassan elfogy az első doboz, pont ma vettem meg a második dobozzal. Én az inszem előtt kezdtem szedni pár nappal, de nálunk nem jött a csoda. Úgy vagyok vele, hogy adok neki még 1-2 esélyt. Aztán meglátjuk.
30. nadine81 (válaszként erre: 27. - Zsanci79)
2016. ápr. 25. 20:12
Honnan lehet megállapítani,hogy egy vitaminban szerves vagy szervetlen formákban vannak e és hogy aktív e benne a folsav?
2016. ápr. 25. 15:36
És azt megfigyeltétek Facebookon,hogy mindenki ugyanazt a kék-fekete terhességi tesztet használja/tölti fel a képet? :D fura nem? :D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook