Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti hogy viseltétek a 2. trimesztert? Nektek is volt ilyen tapasztalat? fórum

Ti hogy viseltétek a 2. trimesztert? Nektek is volt ilyen tapasztalat? (beszélgetős fórum)


2022. szept. 27. 15:16

Igen, ezt tudom.:)

Mostanában nem voltam vizsgálaton, amikor voltam, akkor még nem volt. De talán tényleg nincs baj, hiszen más probléma nincs.

8. pteri (válaszként erre: 7. - Talóka)
2022. szept. 27. 15:04

Mindenkinek más!

Ne aggódj. Annyiszor vizsgálnak ellenőriznek, ha komoly baj lenne szólnának, ágyba parancsolnának.

2022. szept. 27. 14:52

Pteri, akkor neked is elég nehéz volt a terhesség. Bár magamnak nem mondanám annak, csak a hasfeszülés alapesetben nem jó és ugye emiatt aggódok.


Szerencsések vagytok:)


Nem igazán segít. Sokat próbálok pihenni, még a munkahelyen is sokat próbálok ülni, nem megeröltetni. Magnéziumot is szedek, sok vizet iszok, de semmi. Néha egy nospát is beszedek de kb semmit nem hat.

6. Léna123 (válaszként erre: 1. - Talóka)
2022. szept. 27. 09:27

Én a 2. trimesztert szerettem a legjobban, teljesen jól éreztem magam, fitt voltam. Mondjuk a 27. héttől szigorú fekvésre lettem ítélve, de addig imádtam.

Magnézium és minél több pihenés talán segít kicsit, amikor feszül a hasad.

2022. szept. 27. 07:32
Nálam minden rendben volt végig és végig élveztem a terhességet. Az utolsó 1-1,5 hét volt rossz, mivel elkezdett ingadozni a vérnyomásom és szédültem.
2022. szept. 26. 22:07
Pár apró kellemetlenség volt de alapból jól viseltem. Mondjuk nekem kósza hányingerem sem volt első trimeszterben sem. A végén az általános. Szerencsére 2,5 héttel előbb jött így amire igazán kezdett nehezedni és kezdtem megterhelőnek érezni vége is volt.
2022. szept. 26. 21:24
Én a 2. trimesztert élveztem a legjobban!!!! Elmúlt a hányinger, a pocak elviselhető méretű. Mindent is tudtam csinálni szerencsére!
2. pteri (válaszként erre: 1. - Talóka)
2022. szept. 26. 21:17
Én egyik harmadot sem élveztem. Nekem is így volt. Plusz lábdagadás, utolsó harmadban 5 percenként pisilés. A hasfeszülés, derékfájás, ciciszétdurranás a végére rémálom volt. Reggelre kicsit jobb volt, de ahogy felkeltem kezdődött újra. Utolsó nap is arra gondoltam reggel, hogy b...meg , kezdődik, már korán reggel. Aztán amikor a magzatvíz szivárogni kezdett, akkor esett le, hogy most ez nem a szokásos kínlódás, hanem tényleg szétdurranok.
2022. szept. 26. 17:06

Őszintén én az elsőt jobban élveztem. A hányáson kívül semmi bajom sem volt, az is ritkán.


Most a másodikban sok savam van, és feszül a hasam, faj a derekam. Nem csak néha néha, állandóan.

Remélem nincs semmi baja és csak amiatt van, hogy nyúlnak/tolódnak a dolgok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook