Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Torok/mandulagyulladásra szedett már valaki Sumetrolimt? fórum

Torok/mandulagyulladásra szedett már valaki Sumetrolimt? (beszélgetős fórum)


2021. febr. 25. 20:36

Igen létezik. :)


Persze beszedem az összeset 5 napra elég egy doboz igazából az érdekelne, hogy egy doboz már művel csodákat? :)

2021. febr. 25. 20:21
Jesszus, ez a szer még létezik? Gyerekkoromban kaptam ilyet, meg a Maripen volt még, amire emlékszem. Több, mint harminc éve már.
2021. febr. 25. 19:21
HA ráadásul tüszős mandulagyulladásod van feltétlenül gargalizáljál langyos sós vizzel.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 25. 17:30
Szedni kell végig ,1 naptól nem várhatsz csodát:))Nekem a Ho. javasolt torokborogatást is,segíthet:)Gyógyulj:)))
2. Domimami (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 25. 16:46

Anno nekem is írták fel(kb.20éve)ilyen jellegű problémára.Nem szedtem be,tüszős mandula gyulladás lett belőle.Szívószàllal “ettem”a levest.

Úgyhogy szedjed amíg kell.

2021. febr. 25. 15:43

Nekem ezt írta fel az orvos, 5 napig elég. Jelenleg 1 napi adagon vagyok túl ami 4db gyógyszert jelent. Valamennyivel javult a helyzet viszont nyelni nem igazán birtam szilárd ételt. Azt vettem észre csak a jobb oldalon nehéz a nyelés a balon már könnyebb.


Nektek mik a tapasztalatotok? Mennyi idő míg elmúlik? stb minden érdekelne

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook