Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Több mint fél éve tartó hasmenés, bélgörcsökkek fórum

Több mint fél éve tartó hasmenés, bélgörcsökkek (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 6. 18:34

Vastagbéltükrözést nem ajánlott egyik orvos sem?

Nekem volt egy hasmenéses "korszakom", de az stressztől volt mint kiderült.

2015. jan. 6. 18:29

ÜDV az oldalt látogatóknak!


A problémám több mint fél éve tart.

Már ktségbe vagyok esve, mert nagyon régóta hasmenésem van kb napi 4-5x és éjszaka is kínoz igaz akkor csak 1x.

A beleim úgy érzem mintha meg tekrednének olyankor és általában minden evés útán rohanok a mosdóba.

Voltam gyomortükrözésen ahol megállapították hogy 2 gyomor fekélyem van. Vérvételen vérszegénységet,vashiányt mutatott ki.

Aztán még azt is,hogy laktóz érzékeny vagyok, de ez miatt kerülöm is az ilyesfajta ételeket italokat.

Ez az egész emlékeim szerint ugy kezdödött,hogy egyik napról a másikra fájdalmas nyelési problémáim lettek, nem tudtam enni se inni se. Ekkor volt az első tükrözésem , de semmit nem találtak.

Aztán ez a fájdalom levándorolt a gyomorszájamhoz és a háam közepe is szúr ettől a fájdalomtól.

Aztán jött egy vese medence gyulladás, amire szedtem erös gyulladás csökkentőt aztán e is múlt minden...

Ezt követte utánna az,hogy megláttam az ételt és már attól el kellett mennem a mosdóba mert elkezdett menni a hasam, a gyomrom össze csavarodott az étel illatától látványától.

Folyamatosan szedek gyógyszereket, de semmi nem segít nem fogja semmi meg a hasam.

Az év végére pedig jött egy hugyúti ferőzés amitöl a vesém begyulladt megint a hasam ugyan ugy megy de az orvosok azt mondják a vesém miatt. De a hasam már elötte is ment.

Már nagyon kétségbe vagyok esve, nem tudom hova forduljak.

Valaki tanácsoljon nekem valami hasznosat érlek titeket!

Köszönöm: Alida

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook