Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tinilányból anyává lenni és mindezt egyetlen férfi mellett… fórum

Tinilányból anyává lenni és mindezt egyetlen férfi mellett… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tinilányból anyává lenni és mindezt egyetlen férfi mellett…

1 2 3 4 5 6 7
2010. márc. 29. 09:24

Nekem veteményesem nincs, csak udvarom!

Bár tavaly a gyerekeknek ültettünk egy kis paradicsomot, paprikát, nem sokat, csak hogy örüljenek, locsolgatták, aztán leszedték.

Egyszer próbáltam nekik babot csíráztatni, gondoltam tetszene nekik, ha kicsírázik átültetem valami aranyos kis cserépbe.

De sehogy sem akart kicsírázni. Hármat próbáltam. Pedig vizes vattába tettem, tejfölös pohárba. Már csináltam ilyet, akkor jól sikerült, de most nem.

Pont valamelyik nap gondolkodtam rajta, hogy neki kéne esni megint, hátha szerencsém lesz. :)

181. Gica6
2010. márc. 28. 23:16
Nem az udvar, a veteményes. Meg a metszés. Meg ilyenek. Már csak ültetni kell. Az embert szétrázta a cuccos ma (a nagy Robi).
180. 35c81b79eb (válaszként erre: 179. - Gica6)
2010. márc. 28. 15:11

Irigyellek érte! :) Valószínűleg én is nekiállnék,ha tudnám, hogy van értelme! :))

Az udvart nekem rendbe rakja a kutyus! :D

179. Gica6
2010. márc. 27. 20:11
A jövőhéten jön a kert. Mifelénk eddig elég esős idő volt, úgyhogy az elmaradt. Most volt rá időm, ennyi.
2010. márc. 27. 20:10
Nincs kisgyerek, de kész a tojásfestés. Hazaértem a piacról, és eldöntöttem megcsnálom. Hagyma héja, és újítottam. A vörös káposzta leveleiből is festettem tojást.
177. 35c81b79eb (válaszként erre: 176. - Gica6)
2010. márc. 27. 19:16

Hú, elég korai voltál! Én ilyenkor még nem is próbálkozom, majd jövő héten, a nyuszi előtt. :D

Nálam kb. fél órát néz ki úgy a lakás, ahogyan szeretném, hogy kinézzen, aztán utána olyan, mintha nem csináltam volna semmit. Ebből egyenesen követekezik, hogy egész nap pakolok. A párom már mondta, hogy álljak le, úgyis szétrámolnak, de idegesít. Pedig nem vagyok rendmániás. :D Tényleg! :D

Úgyhogy nekem fel van díszítve a barkám, szép az asztal, a nagytakarítás majd később. Bár az ablakokat már megpucoltam. :)

176. Gica6
2010. márc. 27. 18:34
Na kérem, lehet gratulálni. Tegnap és ma megvolt a nyusziváró takarítás. Hulla vagyok. Csak az a kérdés, meddig fog ilyennek látszani? :(
175. 35c81b79eb (válaszként erre: 174. - Anyuci91)
2010. márc. 27. 18:21
Akkor neked szerencséd volt! Nekem nem volt segítségem, és bizony néha szétcsúsztam, bár mindig összekapartam magam. :D
2010. márc. 27. 12:57

Szerencsémre az én férjem az kivette belőle a részét és ugyanúgy szülőként, mint én foglalkozott és törödött a gyerekekkel, mikor kicsik voltak.

Ő nem zárta ki magát. Elfogadta, nem vagyok úgyanolyan, mint mikor megismerkedtünk. Nekem rengeteget segitett. Üdv.Ágnes

2010. márc. 27. 12:53

Egy tinilány anyává lenni és mindezt egyetlen férfi mellett úgy gondolom, ha valaki megismerkedik fiatalon a párjával és amellett dönt, hogy az életét vele szeretné leélni akkor vegye tudomásul, hogy a nők, akik idővel esetleg férjhez mennek vegye számitásba azt, hogy nem vagyunk egyformák e tekintetben sem. Akadnak kivételek, akik többet megengedhetnek maguknak és olyanok tudnak lenni gyermekszülés után vékonyan, vagyis visszanyeri a régi alakját. Miután a család elveszi a feleség idejét, hiszen fel kell nevelni és gondoskodni róla, ami nem kis pénzbe kerül manapság. Ne várják azt, hogy mindenki modell alkat legyen, mert az teljes képtelenség.

Elsősorban szülők vagyunk, ami nagy felelősség és az idő jórészét erre kell forditani ő az első, akivel törödni kell. Természetesen az ápoltság valamilyen szinten fontos ezt aláirom. Egyszerűen képtelenség, hogy elegánsan járjunk, hiszen, ha otthon vagyunk fontos a kényelmes ruha és az utcán is ne kisestélyibe, meg tűsarkú cipőbe illegessük magunkat. Ne csak követelőzni tudjanak, hanem ők is vegyék ki a részüket az apai kötelességellátásából, hiszen ez hozzátartozik. Marlyin Monroet azért felesleges utánozni. Törödjön bele a szülés és az anyaság ilyennel jár. Szivélyes üdv.Ágnes.

172. Binky
2010. márc. 27. 00:36

Neked is!

És elöre is sok szerencsét a kutyussal!

2010. márc. 27. 00:14

Azthiszem el kell mennem aludni, mert reggel keltenek a csajok!

Jó éjszakát Neked!

2010. márc. 27. 00:13
Lehet pár hónap múlva nálunk is így lesz, ugyanis az autóban belemászik az ölembe, mint egy pincsikutya, el sem férek tőle, ki sem látok. Ha egyedül viszem le, akkor elfekszik az anyósülésen a váltónál kersztbe,de ha megyünk mind a négyen,a kkor letúr. :D
169. Binky (válaszként erre: 168. - 35c81b79eb)
2010. márc. 27. 00:10

:D

Mi azon imádkozunk, hogy a kutyuskánk egészséges maradjon, mert csak targoncával tudnánk bevinni:D

Házhoz jön az állatorvos oltatni, meg szőrt nyírni a kozmetikus (neki kell, mert különben becsomósodik a szőre).

2010. márc. 27. 00:06
Hát a mi kutyánk még csak 18 kg, de én már most is repültem utána az állatorvosnál! Utána meg nemtudtam bevonszolni az 5 hónapos fenekét az állatorvoshoz, mert nem volt hajlandó átlépni a küszöböt. A mellső lábánál fogva húztam be, jól mutattam, jót röhögtünk közben, mert természetesen tömve volt a rendelő. :D
167. Binky (válaszként erre: 165. - 35c81b79eb)
2010. márc. 27. 00:02

hehe:D

Sajna nem úgy van, mint a kutyáknál. Itt a gazdi csak megy a nyúl után, irányítani már nem irányítja. Bááár... ez nálunk a kutyánál is így van. Ő 80 kiló, én meg 63:D

166. Binky (válaszként erre: 161. - Binky)
2010. márc. 27. 00:01
Tényleg gratulálok hozzá, tiszta fekete, teljesen szabályos, ha lenne törzskönyve, még szépségversenyre is vihetnétek:)
165. 35c81b79eb (válaszként erre: 163. - Binky)
2010. márc. 27. 00:00

Biztos könnyebb így, de a lányaim nem a türelmükről híresek! :))

Így is ment a harc, mert nem bírtam nézni, ahogy sétáltatták. Mert persze a nyúl nem arra akart menni, amerre a lányom, de egyik sem engedett. :D

Úgyhogy mindig sírás lett a vége,mert megmentettem Nyulát, levettem róla a hámot és a pórázt. A nyúl örült, a gyerek üvöltött! :)

164. Binky (válaszként erre: 162. - 35c81b79eb)
2010. márc. 26. 23:59

Tudom, Emma is fiú volt, Chili meg kislány:D


Hány éves a Gyula?:D

Mert Emma engem 1 éves korában lepett meg azzal, hogy nyáron leengedte a heréit kicsit 'megszellőztetni'.

163. Binky (válaszként erre: 160. - 35c81b79eb)
2010. márc. 26. 23:58
Hozzá kell szokni a dologhoz. Én először csak a hámot adtam rá és egy kis mazsolával kedveskedtem. Ha már többször volt rajta a hám, rá lehet csatolnia pórázt stb. fő a fokozatosság.
2010. márc. 26. 23:57
Hát elvileg kislány! De Gyula a rendes neve, vagyis ez egy hosszú történet! :D
161. Binky (válaszként erre: 160. - 35c81b79eb)
2010. márc. 26. 23:56

Wow, gratulálok!

Baknyúl(fiú) a kedves nyúl?:)

Nagyon nagyon szép sörénye van (Chilinek sjanos nem szép:D)

160. 35c81b79eb (válaszként erre: 159. - Binky)
2010. márc. 26. 23:52

Megnézted a képet?

A lányok miatt vettem neki pórázt, egyszer-kétszer próbáltuk kint az udvarban, de nem rajongott érte, ráadásul, ahogy tudott meg is lógott egyből.

Nálunk kint a kertben jó helyen van igazából, csak meg kell csinálni a kerítést, hogy ne lógjon meg.

159. Binky (válaszként erre: 158. - 35c81b79eb)
2010. márc. 26. 23:50

Köszi^^

Nagy nyuszibolond vagyok.

Sajnos az adatlapomon lévő Emma elhunyt decemberben. Most csak Chili van, de most jó ez így.


Pórázon nem szoktátok vinni? Nálunk sajnos a tuti nyúlkifutóból is kiszöktek, szóval most pórázzal viszem Chilit, most kap kutyapórázt, oylan kihúzható 5 métereset.

158. 35c81b79eb (válaszként erre: 157. - Binky)
2010. márc. 26. 23:46
Most hogy jó idő van, ki van engedve, nem megy el, mindig jön, ha hívom és elugrál kint a kertben. Még a kutyával is elvan, bár néha vannak nagy sprintek, de a nyuszi jobb, gyorsabban veszi a kanyart, Beni meg csak les, hogy hova tűnt. Töltök fel képet az adatlapomra róla, hogy megtudd nézni.
157. Binky (válaszként erre: 154. - 35c81b79eb)
2010. márc. 26. 23:41

Szólj ha kell jótanács, van elegendő.

Én két dolgot használok...najó hármat.

Levendulaszappannal dörzsöld be a fafelületeket, és ha minden igaz az használ, illetve lehet kapni keserűsprayt... kutyák sebére szokták fújni, hogy ne nyalogassa. Nekem be van fújva az összes vezeték, azóta egynek sem esett bántódása. És ha van benn nála egy száraz fadarab, amit rághat, az főleg jó.

(Ha nagyon félted a vezetékeket, vagy a nyulat leheta vezetékekre műanyag burkot is kapni.)

Ja és vigyázz, nehoyg baja legyen a nyuszkónak...

Chilinek volt egy kisebb áramütése, semmi komoly, csak megijedt. Ha valami tiltott dolgot rágcsál én legalább 1 napig csak szénát etetek vele, hogy kijöjjön.



Édes leheta nyuszitok, de azért a Chili a legédesebb:D

156. 35c81b79eb (válaszként erre: 155. - Harminchatos)
2010. márc. 26. 23:21
Férfi logika :DDD
155. harminchatos (válaszként erre: 150. - Poklos)
2010. márc. 26. 23:16
ha striák vannak rajtad, édes, akkor mondd csak azt mindenkinek, hogy Te a kockahasra gyúrsz.. csakhogy először a vízszintes csíkokat raktad föl, de hamarosan jönnek a függőlegesek is :D
154. 35c81b79eb (válaszként erre: 152. - Binky)
2010. márc. 26. 23:11
A mi Nyulánk is hasonló, majdnem ugyanolyan, mint a Te Chilid! Ugyanilyen kis fekete, oroszlán fejű törpenyuszi! :)
153. 35c81b79eb (válaszként erre: 152. - Binky)
2010. márc. 26. 23:09

A mi nyuszink ( Nyula ) totál elrágta bent a lakásban az összes vezetéket. Nemtudok DVD-t nézni sem. Beraktam a filmet, elhelyezkedtem a kanapén egyik este, aztán csak a zene jött, hang egy szál se, oda mentem megnéztem a vezetékeket, mind a kezemben maradt. Azóta nincs kiengedve.

Ja! A sólámpánk vezetékét is elrágta, még jó, hogy nem vágta agyon az áram.

Különben nagyon ari! :D

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook