Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit tennétek, ha párotokkal külön váltatok... fórum

Ti mit tennétek, ha párotokkal külön váltatok... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
62. 53cc09e608 (válaszként erre: 61. - Valaki55)
2008. júl. 14. 17:14
Komolyan én a szülöket tiltanám el egymástól ! Ti amint elnézem többet foglalkoztok egymással ,mint Bencével! .)) Bármiért is váltatok el , az magánügy ! Ki kit csalt meg lényegtelen , itt egy van közösen a gyerek érdekeit nézni ! De nagyon csúnya volt"ezek után már azt se tartom kizártnak hogy én csináltam... amilyen életet élsz..." ez a mondatod !! Miért most kételkedsz ,miért nem akkor amikor megszületett . Ti puszkával lővitek egymást és közben elfelejtitek ,hogy van egy gyermek aki miatt kompromisszomot kellene kötni! Kezdjetek új életet . Mindenki úgy ahogy szeretne és felejtsétek el mi volt eddig,mert ezzel ha egymást járassátok le ,nem fog megoldodni semmi . De lesz idő amikor a fiatok is fejetekhez vágja ,hogy mit tettetek ! Vádolni a legkönnyebb dolog a világon ! Viselkedjetek úgy ,hogy a gyereketek büszke legyen rátok ,hogy a szüleim korrekten tudnak viselkedni egy válás után is .Ti gondoljátok Neki nem fáj ???????????Nem hülyék a gyerekek !!!!!!! Jobban látnak dolgokat, mint a felnöttek !!
2008. júl. 14. 16:59

nem isemritek madar6-ot... a véleményem ez...

ő lépett le tőlem mert fontosabb volt neki az idegen f.....sz...

ahogy kiveszem a szavaiból most 1 kicsit hoppon maradt.... persze nem érdeklődöm a gyerek után ... biztos kedves madar6????? ne hazudgálj... jó....

én elngedtelek te is tudod.. akkor légyszives hagyd hogy én is élnjem az életemet... bencének apaja vagyok nem tagadom mert elég ránézni nem istudom ki fenyegetőzött azzal a xy bírósággal....

mondtam neki hogy legyen .. fizetem a gyerektartást.. neki nem jó... apsági meg 160ezer...vérvétel...

de tudod mit kedves madar6???

legyen benne vagyok menjünk a vérvételre...

ezek után már azt se tartom kizártnak hogy én csináltam... amilyen életet élsz...

2008. júl. 14. 16:25
már nem érdekel
2008. júl. 14. 16:11

55.hsz a tanácsom.

Bencének egyenlőre az Anyjára van elsősorban szüksége.

Ha ennyire elmérgesedett a helyzet ,akkor kicsit jegeld a dolgot pár hónapig és utánna tisztább fejjel tudsz te is és Ő is beszélni egymással,de MEGBESZÉLNI a közös gyerek kérdést meg kell majd,feltétlenül.

A kettőtök közötti probléma már a múltté,hisz elváltatok ez volt a megoldás.

Innentől próbáljátok a régi dolgokat nem egymás fejéhez vagdosni,mert annak semmi értelme már.

Szóval türelem és nyugalom,biztos vagyok benne ,hogy szereti a fiát és keresni is fogja.

2008. júl. 14. 16:01
ÉS ÉN NEM BÁNTOM AZ EXEM SŐT Ő ORDIBÁL VELEM MÉG SZÓBA SE AKKAR VELEM ÁLLNI DE MÉG RÁ ADÁSUL Ő VAN MEG SÉRTŐDVE
2008. júl. 14. 15:58
sziasztok!! én csak tanácsott kértem myly emlékezhetsz rám mikor terhes voltam tanácsot kértem tőled mert nemi problémám volt akkor madar@freemail.hu ról voltam regisztrálva most csak madar6-ról.Én csak tanácsot kérek miképp változtatak ezen.Mert nekem is nagyon fáj mikor rá nézek a fiamra és nem tudom neki mondani hogy apának hiányzol.És repül az idő mit fogok mondani neki hogy (hol az apja mit és) aki anya ezt meg érti tanácsot adhatok tudom de kalácsot nem én ennyit kértem.Ha az apa nem tudja mi a kötelessége sajnálom de mikor majd szembe megy vele a fia és egy idegenként fog rá nézni milyen lesz neki ez az ő dolga.De mikor el jönn az az idő hogy Bencém kimondja hogy anya és apát nem azt fogom nagyon sajnálni és fáj is már most.Mert ő egy ártatlan gyermek kinek egy büne van hogy világra jött de még az sem mert nem tehett semmiről.És hogy már a volt párom családjából senki nem érdeklődik iránta felőle az már nem érdekel akkor úgy fogom nevelni hogy neki az én oldalamról van családja csak és neki apja nincs.Ha a ( volt páromat nem érdekli mi van a fiával akkor nem )de akkor Bencém is úgy lesz nevelve, NEKEM A FIAM AZ ELSŐ NEM PEDIG AZ APJA HA NEKI EZ JÓ ÉS CSAK ORDIBÁLNI TUD EZT BENCÉMNEK NEM KELL HALLANI ÉS SZERINTEM VÉGÜL IS EGY GYEREKNEK NEM EZT KELL HALLANI ÉS ÁT ÉLNI.
56. 0c97fbb607 (válaszként erre: 54. - 53cc09e608)
2008. júl. 14. 15:50
Csak az egyik verziót ismered,abból pedig soha nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.
55. 0c97fbb607 (válaszként erre: 53. - 53cc09e608)
2008. júl. 14. 15:49

"Ti mit tenétek ha párotokkal külön váltattok..."....és nem foglalkozik a gyerekünkkel?


A válaszom,megbeszélném VELE a továbbiakat,LEZÁRNÁM a vitákat (mivel már nincs értelme,hisz elváltunk,ugye!!!?) és a gyerek dolgára koncentrálnék.


Nem pellengérre állítanám az exemet és folytatnám a gyülölködést még a neten is!!!

Szóval nézzen már magába is a hölgy és ha valóban az érdekli ,hogy a volt barátja foglalkozik -e a gyerekkel vagy sem ,akkor elkezd sürgősen változtatni a hozzáállásán és a megoldáson kezd el gondolkodni.

54. 53cc09e608 (válaszként erre: 52. - 0c97fbb607)
2008. júl. 14. 15:47

Ha valaki elviszi hozzá a kisgyereket az nem beleavatkozás ,hanem egy megoldás ,hogy ne veszekedjenek . És leís tudják írni egymásnak mi van a kisgyerekkel , csak akarni kell és minden simán megy ! A többihez meg nincs közük ,mivel ha elválok valakitől nem tartozom számadással ,csak a gyerek az ami fontos és amiről beszélni kell .

Én nem hiszem,hogy itt eddig is kilett volna a szennyes teregetve ,csak egy valamiről volt szóó, hogy apuka nem törödik a gyerekkel mióta új kapcsolata van ! A szennyes az lenne ha egymást itt lehordanák mindennek ! De hidd el alapból elítélem azt aki válás után a gyerekével nem törödik!! És akinek nem inge ,nem veszi magára !!!!

53. 53cc09e608 (válaszként erre: 51. - Borbelya)
2008. júl. 14. 15:38
Csakhogy Ők nem beszélnek ,hanemmint olvashatod kiabálnak ! Igy nem kell kommunikálni nekik !!! Ha nem tudnak rendesen elbeszélgetni a közös gyerekükről ,akkor nincs értelme semmilyen beszédnek!!!!! Mert még mindig jobb.. mintha a gyerek elött veszekednek . És a másik része ,már ne is haragudj ,a VOLT társamra nem tartoznak az én gondjaim ! Itt csak egy közös beszédnek van helye az pedig csak a gyerekről szól !
52. 0c97fbb607 (válaszként erre: 49. - 53cc09e608)
2008. júl. 14. 15:29

Nem tudhatod mi az igazság,honnan tudod,hogy a pasi valóban nem foglalkozik a gyerekével?Csak azért mert ő nem teregette ki a szennyest,nem állt neki védekezni?

Nekik kellene együtt meoldani a problémát nem másnak,rajtuk kívül nem tartozik senkire a kettejük magánügye.

51. borbelya (válaszként erre: 49. - 53cc09e608)
2008. júl. 14. 15:17

Egyet elfelejtesz: ha egy kapcsolat tönkremegy, az nem lehet jó a gyereknek. Persze az sem megoldás hogy az anyuka meg az apuka egymást "öli", vagy ha azért maradnak együtt, hogy gyerek ne sérüljön.

Mi az hogy nem kell kommunikálni nekik! DEHOGYNEM!!! Ne viccelj már, van egy közös gyerekük! Az lenne a hiba hogyha nem beszélnék meg a gondjaikat, mert akkor mindenkiben csak tüske marad.

50. borbelya (válaszként erre: 48. - 0c97fbb607)
2008. júl. 14. 15:12
Tökéletesen egyetértek veled, pőontosan ugyan ezt gondolom én is. Mivel senki nem ismeri egyik fél igazi véleményét és történetét, így semmi joga véleményt alkotni, de a történet ismeretében sem! (Szerény véleményem szerint.)
49. 53cc09e608 (válaszként erre: 48. - 0c97fbb607)
2008. júl. 14. 14:34
Szerintem tök mindeggy kinek a hibájából romlott mega kapcsolat ,csak egy érdek van !!! A gyereknek legyen jóóó ! Én nem csak itt ,de minden esteben megvetem azokat az embereket, akik nem törödnek a gyermekükkel válás után ! Mivel a gyerek nem kérte ,hogy megszüljék ,védekezni sem tud , de szüksége van mindeggyik szülőre !!!! Bármi is történik!!!!!!!! Ha közöttük olyan rossz a kapcsolat , elviheti éppen egy ismerős is az apukához és vissza is ! Nem kell kommunikálni nekik ,ha nem értenek szót ! És a gyereknek is jóbb lenne !!!
48. 0c97fbb607 (válaszként erre: 47. - 53cc09e608)
2008. júl. 14. 14:27

Nem tudom,de valahogy amikor valaki ennyire magánügyi témákat "dob fel",az nekem egyáltalában nem tetszik,nem is értem egyáltalán mit vár a fórumtól,hacsak nem azt ,hogy együttes erővel sajnáljuk és köpködjük a volt párját.Hát én ebben nem veszek részt és zavar ha más megteszi.

Egy kapcsolat a két ember szövetsége,ha tönkre megy nincs olyan ,hogy csak az egyik a hunyó.

A magánéleti problémáját pedig oldja meg a volt párjával,ha tudna kommunikálni és nem csak köpködni,mellesleg a exe is megtehette volna ,de nem tette,ami inkább számomra felé billenti a mérleget.

47. 53cc09e608 (válaszként erre: 46. - 0c97fbb607)
2008. júl. 14. 14:19
Tudod ha valaki azt írja ,hogy hülyeség ,hogy nem foglalkozik vele ,az azt jelenti Nem foglakozik vele ! Élettapsztalat !! Hogyha kicsit a dolgok mőgé nézel ,akkor magad is rájössz . Nem dob valaki fel, egy ilyen témát ha nincs alapja !A mellébeszélés az úgy látom magysrorszáhgon népszerűvé vált ,hát volt is kitől tanulni ! Én ha foglakozom vele akkor konkrétan azt íróm egy hete is velem volt a gyerek ! Vagy érvelek mikor volt velem és akkor lehet látni ,hogy törödik vele !!
46. 0c97fbb607 (válaszként erre: 40. - 53cc09e608)
2008. júl. 14. 13:16
Akár hogy olvasom a hozzászólását,én nem találtam arra vonatkozó részt,hogy azt mondaná,hogy nem foglalkozik a gyerekével,olvasd újra.
45. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 44. - Adfe1d9c94)
2008. júl. 14. 12:51
a net akkor sem megoldás le kell ülni mindkettőtöknek.neki is vannak esetlegesen jogos sérelmei ahogyan látom....
44. adfe1d9c94 (válaszként erre: 43. - Borbelya)
2008. júl. 14. 12:44
nem lehet vele beszélni ordibál lehord mindenek és csak magával foglalkozik!!
2008. júl. 14. 12:36
Én azt tanácsolnám a két félnek, hogy ne itt a neten dobálozzanak egymáshoz akármit is, hanem üljenek le és beszéljék meg a problémáikat, mert lehet, hogy könnyebben elérik a céljukat.
42. 53cc09e608 (válaszként erre: 41. - Adfe1d9c94)
2008. júl. 14. 11:08
Ha valakit" megvetek... "az az a szülő, aki nem foglalkozik a gyerekével ,ez nálam elvi kérdés !!Ha elválik is akkor is kell a gyerekével foglalkozni ,akármilyen is volt az elöző párja ,Itt nem a volt társról volt szó ,hanem a gyermekről ! Mélyen elítélem azt a szülöt aki eldobja magától a gyerekét!!! Bármi elözmény volt is !!! Nem a gyerek a hibás !!!!!!!!!!!!!!((( Mélyen elítélem a párodat , remélem Isten megfizeti Neki ..amit a gyereke ellen követ el ! Nem ellened ,hanem a gyereke ellen !!!!!!!!! Mert ezek után aztán bármit is mondhatna , mert Ő maga elmondja azt ,hogy nem törödik a gyerekével !!!
41. adfe1d9c94 (válaszként erre: 40. - 53cc09e608)
2008. júl. 14. 10:39
köszi szépen hogy kiállsz melletetm mert se ő se az édesanya nem érdeklődik bencém után.Neki van egy barátnője és annak egy gyereke kit a fiának néz és bencével nem törődik.Csak annyi hogy az élet majd ezt dupláján vissza adja neki.
40. 53cc09e608 (válaszként erre: 38. - Valaki55)
2008. júl. 14. 10:07
Ha Te vagy a másik fél , szomorú ... mert ha a volt pároddal volt gondod ,akkor még a gyereked a gyereked marad !!!!!!!!!!!!!!!!!!! És kutya kötelességed foglalkozni vele bármi volt is!!!!! Tudod ...Te magad írtad ,hogy nem foglalkozól Bencével ,ez Téged minősít !
39. borbelya (válaszként erre: 38. - Valaki55)
2008. júl. 14. 07:55
Te vagy netán a másik fél?
2008. júl. 14. 01:22

lényegébe róla van szó....az hülyeség hogy nem foglakozok bencével...

de én ezen már túl vagyok... nem akarom a volt párom lejáratni ezért nem írok semmi többet....

.legyen boldog... ő ezt az életet választotta és kész....mindenki tudja hogy milyen mikor kiesik a csecs a szájából....

37. 53cc09e608 (válaszként erre: 36. - Borbelya)
2008. júl. 13. 18:08
De mindig visszatérünk ..a témához ! :))))))
2008. júl. 13. 17:47
Nem lehet hogy kicsit elment a topik témája az eredeitől? :)
35. borbelya (válaszként erre: 12. - 53cc09e608)
2008. júl. 13. 17:41
Értettem hogy mire gondoltál, és erre írtam, hogy durva!
34. arafat
2008. júl. 13. 12:13
bíznék benne,hogy többé nem látom
2008. júl. 13. 12:09

Helyesen írni ? Én elöbb a klavíatúrát kellene megtanulnom, hogy ne keverjem össze a betűket is . :)) Van amikor azt sem tudom melyik betűt hol találom meg egy rémálom a klaví .)) ))))

Mikor mentem ..meg csak lesek mit írtam le . :)))) De remélem azt tudjátok ,hogy van olyan ami a helysírási szótárban is hibásan van leírva !! :))) Nem is kevés !! :))))

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook