Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti hogy álltok a dekoltált ruhákhoz? Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni? fórum

Ti hogy álltok a dekoltált ruhákhoz? Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. jún. 1. 07:12

Azért tehetnél fel egy képet az említett ruháról, mert mindenki csak elképzel valamit és lehet, hogy egyikünk sem jár az igazság közelében sem.


Van akinek egy V kivágásos felső is mélyen dekoltátnak számít...

2021. máj. 31. 22:11
Nem. Számomra olcsó, közönséges hatást kelt.
64. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 31. 22:06

Mi újság?

Felvetted valamelyik dekoltált ruhádat?

Megmondom őszintén, nekem egy pizzára beüléshez csini lenge ruha tán kis túlzás, de ez csak az én véleményem. Mondjuk most az idő sem igazán kedvez a lenge ruhák viselésének, de ettől függetlenül is az a véleményem, hogy pizzázós beüléshez nem feltétlen kell dekoltált ruha.

Ha ma mégsem volt premier, akkor - ha mondjuk vacsorázni mész (és nem a barátnőddel, hanem fiúval/férfivel) akkor nyugodtan próbáld ki, és majd meglátod, hogy bejön-e neked a dekoltázs vagy sem. Egyszer meg kell próbálnod, és egyáltalán ne félj tőle!

A dekoltázs csak akkor gáz, ha valaki fiatalabbnak akar tűnni a koránál, és azért dobja ki a melleit. Na, az ilyennek pont nem kellene mutogatni az aszalódott dekoltázsát, mert épp az ellenkezőjét éri el, mint amit szeretne. Ezek a nők még női szemmel is inkább szánalmasak, gondolom férfi szemmel még inkább azok.


Szóval, ha már megvan az a két csini ruha, akkor már csak jó idő és alkalom kell, hogy felavasd őket. :)

63. katt2 (válaszként erre: 62. - Bless the child)
2021. máj. 31. 09:12
Hidd el, ez az általad általánosított hölgyek esetében kölcsönös.
62. Bless the child (válaszként erre: 55. - Katt2)
2021. máj. 31. 07:27
Pontosan te vagy az a faszi, akitől a nők nagy része hányna
61. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 22:34
Könnyen leégek ezért óvatosan vetkőzök neki nyáron. A túl lenge ruhákkal együtt jár a kéretlen figyelem is életkortól függetlenül.
60. katt2 (válaszként erre: 58. - Epresturmix)
2021. máj. 30. 22:17

Ez így van! csak te azt írtad, hogy " ha engem kérdezel "...

Hát erre válaszoltam neked, hogy nem kérdeztelek.

Még valami kifogásod?

58. syria (válaszként erre: 56. - Katt2)
2021. máj. 30. 22:11
Azért, mert mindennek megvan a maga helye, ideje. A munka az munka, nemtől, kinézettől függetlenül, az alkalom pedig egy meghitt valami. De ezt pont neked magyarázzam? Egy dekoltált ruha általában „alkalmi”, aminek nincs köze a napi munkához, kivéve, aki strichel. Ha valaki a munkahelyét alkalomnak tekinti, és kipakolja azt, ami szerinte mutatós, akkor ne csodálozzon semmin. Amúgy a fórum eredetileg arról szól, hogy „Viselnétek dekoltált ruhát mondjuk, ha elmennétek a párotokkal? Vagy csak barátnőkkel vacsizni?”
58. Epresturmix (válaszként erre: 55. - Katt2)
2021. máj. 30. 22:11
Ez egy nyilvános fórum! Annak írok akinek akarok! 😀
57. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 30. 22:03

Ha a párommal, akkor szolid dekolt igen.

Ha a barátnőkkel, akkor semmiképpen sem! (egyedül pláne)

Hogy miért? Mert évek alatt nagyot fordult a világ. Sajnos a pasik a mélyebb dekolt mögött szexszimbólumot látnak és elindul a nyálcsorgatás, beszólogatás, megjegyzés.

Vannak munkahelyek, ahol direkte olyan szabados hölgyet vesznek fel, de az pontosan a birkáknak kell forgalomnövelés és jatt szempontjából.

Ha olyan lenne a hím társadalom, mint amilyen nem, akkor simán, de sajnos ma már egyre kevesebb a helyén kezelni tudó hímnemű, ezért nem.

56. katt2 (válaszként erre: 54. - Syria)
2021. máj. 30. 21:51
Ezzel nem értek egyet. Miért függ a dekoltázs bemutatása az alkalomtól? Mi történik az "alkalmakor", ami más mint a napi munka?
55. katt2 (válaszként erre: 53. - Epresturmix)
2021. máj. 30. 21:44

A 49-hez: nem kérdeztelek.


El fogsz csodálkozni! Ahhoz képest, hogy a patronáltad pinabubusnak titulált, nincs szándékomban még egy pásztorórát sem vele tölteni. Nekem, nagyon közönséges. akármilyen jó "bőr".

54. syria (válaszként erre: 30. - Df1e1c376c)
2021. máj. 30. 21:34
Az a parasztság, ha egy hölgyike kipakolja a testrészét a cigik, piák mellé. Mit akar eladni? A pultokon lévő cuccokat, vagy saját magát? A dekoltázs megmutatása alkalomhoz illik, munkahelyen szerintem nem. Aki mégis ilyesmit csinál kussoljon! Még a szemeivel is!
53. Epresturmix (válaszként erre: 51. - Katt2)
2021. máj. 30. 21:33
Nem gondolom, hogy leállna veled!
52. katt2 (válaszként erre: 50. - Altair)
2021. máj. 30. 21:31

Akkor nevess egy jót!


" nem adhatok mást, csak mi lényegem... "

51. katt2 (válaszként erre: 49. - Epresturmix)
2021. máj. 30. 21:29
Na és? Kérjek tőle egy randit egy pásztorórára? A kefélésen kívül miről tudnék vele beszélgetni? Nem hiszem, hogy a mentalitása, a szellemi nívója megfelelne nekem. Semmivel sem vagyok rosszabb, mint egy angol. De, nekik sem kellett...hazajött... hátha majd itthon...
50. Altair (válaszként erre: 47. - Katt2)
2021. máj. 30. 21:24

Te beszélsz stílusról? Egyből beleállsz már csak a nicknevébe, és miután egyértelmű, hogy nem az általad kedvesen feltételezett jelentéstartam a nyerő, egy bocsi, hogy paraszt voltam sem hagyja el a klaviatúrádat?

Az, hogy te egyből a p.nára gondolsz a pussycat olvasásakor, le is ír téged. Még a hülyék is tudják, hogy elsődleges jelentéstartalma a cicákra vonatkozik. A többi másodlagos.

Nevetséges vagy 🤣

49. Epresturmix (válaszként erre: 48. - Katt2)
2021. máj. 30. 21:15
Ami azt illeti, eléggé régóta ismerem és nem rossz bőr, ha engem kérdezel! 🙂
48. katt2 (válaszként erre: 46. - Df1e1c376c)
2021. máj. 30. 21:09

Gondolom, nem hagytál mély nyomokat az angol pasikban...ezen egyáltalán nem csodálkozom, különben nem jöttél volna vissza.

Tényleg? Ott már ládacipelésre sem voltál alkalmas? Írnál erről valamit?

47. katt2 (válaszként erre: 46. - Df1e1c376c)
2021. máj. 30. 21:06

Gratulálok, a stílusod egy koszos, kopott, korlátolt kokottéval egyenlő! Kokettálni veled? Te ahhoz kicsi vagy... Nem hazudtoltad meg magad! Közönséges vagy, mint mindig! De hát ez vagy, oszt annyi...


Biztos te fostad az oxfordi szótárat... ettől még visszavehetnél a lendületből. Lehet, hogy neked meglepő, de ez Magyarország, ahol az egyszerűbb kifejezéseket inkább használják... és ugye ha az emlegetett műveltségedből eredően ismernéd az angol ( és kiterjesztését képező ) kifejezéseket, akkor nem írnál ostobaságokat.

Inkább menj vissza a ládacipelésekhez, az jobban áll neked. Felviszem, este leviszem...

46. df1e1c376c (válaszként erre: 43. - Katt2)
2021. máj. 30. 20:13

Na, pinabubus, elolvastad az oxfordi szótárat? A Google translator egy kalap szar. Csak hogy tudd, ha már azt használod...

Meg talán 3 év angliai lét és pár angol pasi után csak tudom, hogy hívják a puncit meg a cicamicàt.

45. Lau_Ra (válaszként erre: 26. - Channa*)
2021. máj. 30. 16:02

A felslicceltből nekem azok tetszenek, amelyikek csak 1 lábnál vannak "felvágva".

A második viszont aranyos. Van egy nagyon hasonlóm sárgában. Kicsit nagyobb rajt a a kivágott rész :)

44. df1e1c376c (válaszként erre: 41. - Katt2)
2021. máj. 30. 15:43
43. katt2 (válaszként erre: 42. - NomNom)
2021. máj. 30. 10:37
Például mik még?
42. NomNom (válaszként erre: 41. - Katt2)
2021. máj. 30. 10:35
Több jelentése is van, ha neked ez a jelentés tetszik akkor egs.
41. katt2 (válaszként erre: 36. - Katt2)
2021. máj. 30. 10:32

Ha esetleg nem ismernéd a használatát, akkor segítek:


[link]

40. katt2 (válaszként erre: 38. - NomNom)
2021. máj. 30. 10:30
Attól, hogy nem mosolyog, nem fogják kirúgni.
39. katt2 (válaszként erre: 37. - NomNom)
2021. máj. 30. 10:29
Nem, szerencsémre.
38. NomNom (válaszként erre: 32. - Katt2)
2021. máj. 30. 10:26
Persze, hogy mosolyt. A munkáját senki sem szeretné elveszíteni. Nem pofazhat vissza, erre "nevelték".
37. NomNom (válaszként erre: 32. - Katt2)
2021. máj. 30. 10:25
Onnan látod a dekoltazsomat? WOW!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook