Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti mit szedtek a változókori ingerlékenységre? fórum

Ti mit szedtek a változókori ingerlékenységre? (tudásbázis kérdés)


márc. 11. 00:54
semmit helyette probalok egeszsegesen enni es mozogni napi szinten.
márc. 10. 14:43
magnézium pótlás se árt
9. yda
márc. 10. 13:18
Köszönöm mindenki hozzászólását. Az ajánlott termékeket megnézem.
8. Flóra76 (válaszként erre: 7. - 5d8fd6c5cb)
márc. 10. 10:52
😂🤣
márc. 10. 10:49
Én Már túl vagyok a változó koron, de ingerlékenység ellen nekem a sör vált be...-)
márc. 10. 10:17
Sportolok. Amíg nem vagyok otthon, addig se megyek senki agyára. Ráadásul lenyugtat, nem marad már erőm másokat csesztetni.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Yda)
márc. 10. 10:14

Ezeken talàn tényleg segíthet egy kis valeriana vagy hasonló.

Én csak akkor lettem igazán ingerült amikor jött a hőhullám,az odatett.

Talán még ami segít az minél kevesebb szénhidrát.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Yda)
márc. 10. 09:49

Én jóval a változó kor után vagyok, ezért megéltem és kipróbáltam sok mindent.

A szorongásos feszült állapot elég sokáig el tudja kísérni az embert. Ehhez nálam álmatlanság, többszöri éjszakai ébredés is társultak.

Nekem mostanra biztosan mondhatom, hogy a Valeriana és a csikung vált be.


Valeriana kapható gyógyszertárban, 100% macskagyökér kivonatot tartalamaz. Borzasztó büdös!!! Régen rámondtam hogy semmit érő. Újabban pedig kipróbáltam dupla adagban szedni éjszakára, és így már tudok vele aludni. Sőt találtam egy olyan változatát is ami magasabb hatóanyag tartalmú, kapszulás, így szaga sincs.

ha ezt választod, nappalra is szedheted, magadnak állítod be az adagot, nem leszel kába tőle, csak lényegesen nyugodtabb.


A csikungot febr. 1-én keztem. Ódákat tudnék zengeni róla, ajánlom hogy próbáld ki!

márc. 10. 09:36
Nincs valami oka? Biztos, hogy csak a változó kor produkálja?
márc. 10. 09:30
Menj el klimax rendelésre, ott el tudják mondani, hogy mik a lehetőségeid. A gyógynövényes csodaszereket jobb elkerülni, csak költesz rá és a hatása kb. mint a placebo.
1. yda
márc. 10. 08:57

Sziasztok! Egy ideje egész nap,folyamatosan ingerült, türelmetlen és ideges vagyok. Szinte attól kezdve, hogy kinyitom reggel a szemem. A ciklusom is már változó időszakonként jelentkezik (hol 2 hetente, hol 2 hónaponként), ezért úgy gondolom, hogy a klimax tünete. 50 éves vagyok.

A családom nehezen viseli az állandó feszült állapotomat és nekem sem jó így viselkedni. Kérlek segítsetek a válszotokkal!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook