Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
517. SZK207 (válaszként erre: 516. - 01c8755c79)
2009. júl. 9. 12:54
Pont ezt beszéltük egy közös barátnőnkkel is aki mindkettőnket nagyon szeret és mindig is azt akarta, hogy együtt legyünk a párommal békében, boldogságban. Ő is ezen a véleményen van amin te és mondta, hogy hagyjam had kínlódjon, had hiányozzak neki még jobban mint most és ha tényleg igazán szeret és nem bírja nélkülem úgyis megtalál. kb 100 méterre dolgozik tőlem. A kisvárosunk központjában lakom, az ő törzshelyétől (ahová be szokott ülni a haverjaival és anno velem is) 200 méterre. Szóval láthat elég sűrűn, és azt is láthatja majd, hogy nem fogok egyből pasizni, max a kislányo társaságában leszek és rendesen élek ugyanúgy minteddig. Szóval eléggé a látókörében fogok ezentúl is mozogni, bár próbálom kerülni a találkozást. A műhelye ajtaja ahol dolgozik egész nap, az én bejárati ajtómmal szemben van, ott szoktam parkolni is. Láthatja, ha ott áll a kocsim akkor otthon vagyok, szóval kontrollálható vagyok rendesen.
516. 01c8755c79 (válaszként erre: 515. - SZK207)
2009. júl. 9. 12:25

Én annak idején a párom levetett pólójában aludtam napokig, csak hogy érezzem az illatát.

Ne vedd a telefonját, és ne beszélj vele! Éreznie kell kőkeményen, hogy milyen nélküled (szíved mélyén ezt akarod, nem?). Mellesleg ha még ezermilliószor átbeszélgetitek, annál tovább fogsz szenvedni. Igaziból szakítani csak éles késsel lehet, na nem a hátba, de a kötelékeket el kell vágni... szerintem.

... és szerintem lesztek ti még együtt, de ahhoz éreznie kell, hogy milyen nélküled.

515. SZK207 (válaszként erre: 514. - Torde)
2009. júl. 9. 12:22
Mert kikészülte tőle idegileg. Nem volt hajlandó velem megbeszélni nyugodtan, higgadtan kettőnk dolgát. Ehelyett a haverozásba és a mászkálásba menekült. Másokkal kibeszélte a mi dolgainkat amik csakis ránk tartoznak. Röviden ennyi. Igazából nem csak én szakítottam, ős is mondta, hogy nem bírja ezt így tovább... De látom, hogy ő is szenved. Érzem, hogy szeret és én is nagyon szeretem őt, megbeszéltük ezt. Nem tudom mi van... Ez volt az első éjszaka amit külön töltöttünk 2,5 év alatt... Poklok pokla volt számomra. Ugyanúgy hagytam a párnáját ahogy kiszállt az ágyból reggel, direkt nem ágyaztam be és amikor odabújtam éreztem az illatát, beleőrülök ebbe.
514. torde (válaszként erre: 513. - SZK207)
2009. júl. 9. 12:11
De SzK, akkor végülis mi van most?Miért szakítottál vele?
513. SZK207 (válaszként erre: 509. - Torde)
2009. júl. 9. 12:03
Sziasztok! Egy végigsírt éjszaka után vagyok, de még mindig van könnyem rendesen. Folyton omályosítja a szemem, alig látom mit írok ide. Szörnyen hiányzik, pedig este ment el... volt búcsú ölelés, búcsú csók, könnyek mindkettőnk szemében, de elment. MA délelőtt felhívott, hogy vagyok és közölte velem, hogy ugyanúgy szenved mint én és megígérte, hogy ma du. is felhív mert szeret és nagyon hiányzom neki. Nem tud úgy elmenni, hogy ne beszéljünk... hogy ne tudjunk egymásról semmit...
512. torde (válaszként erre: 511. - Makrai.lilla)
2009. júl. 9. 07:05

Az a baj, ha reménykedsz, hogy hív, akkor kb ez a két hét, amit átszenvednél sudba lesz dobva, és majd egy hónap múlva ugyanaz lesz a probléma, megint csak szakítasz és újra át fogod élni, amit már két hete átéltél.Magyarul:elnyújtod a szenvedését, és, ha hívna többet ártana, mint használna!

Sajnálom, hogy a fogaddal is gondok vannak.

Azért ne lógasd az orrodat, próbálj egy kicsit pozitívabb lenni, mert így a rossz kedved annyira el tudja csúfítani az embert, hogy aki észrevenné az is futva menekül.

Nem baj, ha 1 év szerinted mire elfelejted, mert ezt csak TE gondolod így, és ki tudja lehet nem is lesz annyi.

A munkával kapcsolatosan biztos lesz valami, és pont akkkor fog érkezni a remek lehetőség, amikor nem számítasz rá!

Fel a fejjel, ne keseredj el, tudod: A bú bút szül!

511. makrai.lilla (válaszként erre: 510. - Torde)
2009. júl. 8. 20:53

hát most ugyanugy,sehogy,melót keresek és kezdek megörülni...lassan.

ráadásul a fogam is szarozik ami nagy gáz mert eleve minden doki elmegy aug ig szabira,és nekem ez az ucsó hátsó fogam már...3 hónapja sztk ba kihuzták az elötte levöt,hasonlóképpen nemvolt orvosom...és a mai napig nem gyógyuélt be,de ezt semmiképp nem akarom csak ahhoz h egy rendes megcsinálja,ki gyökérkezelje,normális orvos kell ami itt nincs sajna.na midnegy.de mindig van vmi..


hogy élem meg?hát szar mindenképp.sokat gondolok rá....nemtudom.azért reménykedek hátha hiv de tudom h nem fog.ennyi volt-

persze nem bántam meg semmit,hisz eszembe jut a sok szar,de akkor is,.

nekem idö kell 1év min

510. torde (válaszként erre: 508. - Makrai.lilla)
2009. júl. 8. 18:25

Én is remélem!Nagyon is!

Mivel telik a napod?Mesélj magadról?Te hogy éled meg a szakítást?

509. torde (válaszként erre: 507. - SZK207)
2009. júl. 8. 18:24

Tarts ki!

Tudom milyen pocsék érzés, az ember saját maga alatt van, gyomorgörcs és ideg, és az agya csak az elmúlt nap történésein zakatol.

Nagyon sok mindent ilyenkor nem tudsz magaddal kezdeni, de a legfontosabb az, amit én is sokszor elrontottam, hogy azért, hogy ismét visszakapjam a nyugalmamat beszélni akartam vele, és látni, és átbeszéni, hátha menthető.De nem volt túl jó ötlet a részemről, mert jó voltunk 1-2 hétig, utána kezdődött a kálvária előlről, és minden egyes alkalommal ugyanolyan fájdalmas volt.Pedig az embernek csak ki kell szenvednie magát, akár mennyire fáj, szenvedd meg, ást nem tehetsz, sajnos:(De olyanokkal próbálkozhatsz, hogy eltereled a figyelmedet, erőszakkal!

Nézd SZK, lehet, hogy rájössz, aki igazán sokat fog jelenteni a számodra, most is ott van melletted!

508. makrai.lilla (válaszként erre: 501. - Torde)
2009. júl. 8. 16:11
remélem
507. SZK207 (válaszként erre: 506. - 01c8755c79)
2009. júl. 8. 14:37
Köszi, hogy átérezted, de nagyon vacak nekem, inkább ne érezd amit most és akkor én...
2009. júl. 8. 14:21

Bocs-bocs... kifordultam magamból... :o(

... itt éreztem a gyomromban, amit az uszodában éreztél...

Inkább lelépek... páááááá...

505. 01c8755c79 (válaszként erre: 504. - SZK207)
2009. júl. 8. 13:56
Bolond vagy Te lyány! Elég vacak hely lehet a szívedben, ha egy ilyen pasi belefér. :o(
504. SZK207 (válaszként erre: 503. - 01c8755c79)
2009. júl. 8. 13:51
Csak még ő van a szívemben, nagyon. Így nem akarok mást. sőt, emberek közé se megyek egy darabig....
503. 01c8755c79 (válaszként erre: 502. - SZK207)
2009. júl. 8. 13:48
Figyelj! Nem ez a pasi az, akiért meg kellene, hogy szakadjon a szíved! Ez a pasi egy szemét, amiket írtál, a másik fórumban, le vagyok döbbenve.... Örülj, és nagyon örülj, hogy megszabadulsz tőle! Tehát ne szenvedj, táncolj és dalolj!!!!!!!! ... ennél bármikor kaphatsz jobbat!
502. SZK207 (válaszként erre: 500. - Torde)
2009. júl. 8. 13:43
Aranyosak vagytok, de megszakad a szívem... Nagyon szarul vagyok... csak ennyit tudok mondani...
501. torde (válaszként erre: 499. - Makrai.lilla)
2009. júl. 8. 13:42
Lilla Te már akkor is túl vagy a legnezebb napokon, hidd el!Tudom szar, meg minden, de nemsokára könnyebb lesz!
500. torde (válaszként erre: 496. - SZK207)
2009. júl. 8. 13:40

Drága Szk!

Tudom, hogy most nagyon szar, de ne erre koncentrálj kérlek!

Rohadtul fájhat, mert becsapva vagy, és úgy érzed nem szeret eléggé!

Én is tudom, biztos szar is volt az éjszakád egy szemhunyásnyit sem aludhattál, de még mindig úgy vagyok vele, hogy ezeket a napokat át kell élni, minden nappal picit jobb,de ki kell bírni, akár egy betegséget, akár bármit.Harcolj magadért!

499. makrai.lilla (válaszként erre: 494. - Torde)
2009. júl. 8. 13:40
hát ja igaz de Ö miatta is szenvedek abban az értelemben h hiányzik stb.
498. makrai.lilla (válaszként erre: 496. - SZK207)
2009. júl. 8. 13:40
nekem is ma van egy elég szar nyomott kedvem és még mindig miatta,és lesz is.egyik nap jobb ha elfoglalom magam,de amugy szar stb...
497. 01c8755c79 (válaszként erre: 496. - SZK207)
2009. júl. 8. 13:32

Sosem a búcsúlevelek,

nem a szakítás, nem a könnyek

jelentik azt, hogy elköszöntek

örökre a szerelmesek,

de a strandon a tétován

más combra áttévedt tekintet,

a türelmetlenül leintett

hálálkodás a nász után,

ha nincs folytatni gusztusod

a kedvesed-harapta almát

vagy mikor gyönge diadalmát

meghagyni színleg sem tudod

mikor először áll meg úgy

pillantásod a kedves arcán,

hogy nem vidámodsz fel nyugalmán

s nem leszel tőle szomorúbb,

mikor szúrás nyomán a vér

egy perccel hamarább megalvad

és mikor csók közben magad vagy -

szerelmed véget akkor ér.

(Baranyi Ferenc)


Mi történt?

496. SZK207
2009. júl. 8. 13:15
Lányok, szakítottam vele. Nagyonkivagyok!!!
495. 01c8755c79 (válaszként erre: 490. - SZK207)
2009. júl. 8. 07:31
.... ezt a "fajta" NŐT, úgy hívják, hogy édesanya! :DD ... jó szerep, de már van egy gyereked, akartad ezt a másikat is? ;DD
494. torde (válaszként erre: 493. - Makrai.lilla)
2009. júl. 8. 06:02
Azt mondom, hogy míg a pasival voltál, akkor is sok kellemetlen percet okozott neked, hogy nem hív fel , nem akarja, hogy odamenj, mert az érezted belőle nem szeret.Most, hogy vége szintén szenvedsz, de az már a hiánya miatt van, és nem azért, mert nem hív, tehát magadért szenvedsz, azért, hogy később boldog lehess!
493. makrai.lilla (válaszként erre: 489. - Torde)
2009. júl. 7. 21:42
ezt nem teljesen értem
492. torde (válaszként erre: 491. - SZK207)
2009. júl. 7. 17:51

Tudom, de minden egyes csatából TE jössz ki rosszul!

Teljesen mindegy igazad van vagy sem.Ő ártatlan lesz TE meg a nem megértő.De ki tudja, lehet használna neki.

Érdekes ezek a férfiak, egyik napról a másikra 180-os fordulat.

Nem értem én ezt.De kár ezen töprengeni.Szerintem várd meg a következő jeleket, ez még csak egy, és ha betelik a pohár, ne engedd újratölteni.

491. SZK207 (válaszként erre: 487. - Torde)
2009. júl. 7. 13:58
Tudom, be kell(ene) fognom a számat és nyugtatni magamban a belül örjöngő indulatokat. De egyszerűen nem tudok tovább nyelni és mindenhez jópofát vágni... Nagyon nehéz.
490. SZK207 (válaszként erre: 486. - 01c8755c79)
2009. júl. 7. 13:57
Az én párom nem tudná elviselni ezt a fajta nőt. Neki az az ideális, hogy míg ő a haverjaival itt-ott lóg addig a nő max. annyira menjen loe az utcára, hogy elmegy bevásárolni. Neki fontos, hogy lefoglaljam magam míg ő nincs otthon de a fantáziaája ezzel kapcsolatban a takarításig, mosásig, főzésig terjed ki.
489. torde (válaszként erre: 488. - Makrai.lilla)
2009. júl. 7. 13:49
Meg arra is kell ilyenkor gondolni, hogy amíg együtt voltatok is szerzett jónéhány fájó pillanatot.most legalább magad miatt szenvedsz, de eddig az Ő nem szereteése miatt!És ez nem mindegy!
488. makrai.lilla (válaszként erre: 487. - Torde)
2009. júl. 7. 13:38

énsem sirtam , nemtudom,biztos tudnék,tudtam volna,de minek? bár vannak olyan helyzetek amikor jön és nem tudod megállni.

nekem is hiányzik stb,és szar amikor egyszer csak vminek vége van örökre,és lezárul vmi az életben de nemtudom.ilyenkor arra gondolok h nemcsak engem hagynak el ,hanem több ezer ember lehet van hasinló helyzetben,rosszabban,persze ez sem vigasztal rendesen de akkor is...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook