Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
607. makrai.lilla (válaszként erre: 606. - SZK207)
2009. júl. 15. 14:34
hát igen most tuti nem.....még rá gondolok...
606. SZK207 (válaszként erre: 604. - Makrai.lilla)
2009. júl. 15. 10:33
Na azért az ilyen fiatal pasik között is vannak olyanok akik gondolkodásban sokkal érettebbek ám. Látom nálad is ugyanaz a lemez megy mint nálam: "a régit szeretem, nem kell új..."
2009. júl. 15. 10:08
Sok-sok sport!!
604. makrai.lilla (válaszként erre: 603. - SZK207)
2009. júl. 15. 10:07

hát fiatal...de nagyon helyes volt 21:)

de mindegy.réájöttem h még nekem ez nem megy, vagyis megy de még mindig amazt szeretem..sajna...:(((

603. SZK207 (válaszként erre: 601. - Makrai.lilla)
2009. júl. 14. 14:34
Helló! Na írd le légyszi, hadd "nevessünk" már egy kicsit. Ok, viccen kívül, mennyi az annyi?:-)
2009. júl. 13. 23:00
a komoly kapcs egyéltalán nem érdekel nemtudnék megbinzni senkiben hisz még azért szeretem...
2009. júl. 13. 22:59

hidd el jobban leszel idö kérdése..

apropó holnap randim lesz de még nem tuti:) de ha leirom a gyerek korát kinevettek:)))basszus ...:D

600. SZK207 (válaszként erre: 599. - 01c8755c79)
2009. júl. 13. 12:29

Köszi, tudom, ebben bizton számíthatok rád, de hidd el, örülök ennek:-)

Ha már magamtól nem vagyok képes megszabadulni a kínoktól akkor legalább te segíts légyszi:-)

Már most jobban érzem magam. Ráadásul hívott az egyik barátnőm akinek elmondtam életem nagy változásait a reggel 9 órai állapotomhoz képest... háát nagyon megörült, hogy végre megjött az eszem. Persze ez neked is köszönhető:-)

599. 01c8755c79 (válaszként erre: 598. - SZK207)
2009. júl. 13. 11:35
Ok. Csak ügyesen! :o) aztán ha megint ellágyulsz, akkor majd megint írok Neked jó csúnyákat... :oD
598. SZK207 (válaszként erre: 597. - 01c8755c79)
2009. júl. 13. 11:31
Barátok nélkül biztosan sokkal nehezebb lenne. Olyan édik, hétvégén is és mióta elköltözött azóta is felválta hívogatnak naponta többször és aggódnak értem, keresik a társaságom, s segíteni akarnak. Eddig ettől elzárkóztam, de most ezen változtatni fogok. Nem fogok elhanyagolni senki azért mert ez után az ember után epekedem(tem). Megpróbálok minden téren felfrissülni:-)
597. 01c8755c79 (válaszként erre: 595. - SZK207)
2009. júl. 13. 11:07
Hjaaa... és csak akkor fognak királynőként bánni veled, ha Te is annak érzed magad! ;)
596. 01c8755c79 (válaszként erre: 595. - SZK207)
2009. júl. 13. 11:06
Áh, kis jeges Baleys-sel én is tudnék felejteni miiiiiindent! :DDDDDDDD Csak ügyesen! Minőségi jár mindenből... piából... pasiból... mindenből! ;oD
595. SZK207
2009. júl. 13. 11:03
Nah, most leszerveztem a csajokkal egy kis munka utáni beülős traccspartit, hogy könnyebbb legyen a felejtés... eddig úgy éreztem, hogy emberek közé se karok menni:-)
594. 01c8755c79 (válaszként erre: 593. - SZK207)
2009. júl. 13. 10:58

Ami segíthet... legyél flegma. Ha át akar menni hozzád, akkor mondd, hogy a tegnapi d...gás néhány napra elég volt, majd telózol, ha megint szükséged lesz rá. (Kicsit vulgáris, de használ. Érezze, hogy Te használtad őt és nem Ő téged.) Helyezkedj egy felsőbbrendű helyzetbe, és onnét beszélj vele. Ne vedd fel a telefonját, simán nyomd ki. A Te lelkednek is használni fog. Ebből azt fogod érezni, hogy ő töri magát érted, és Te utasítod el. Próbáld ki!

Az egyedüllét pedig jó is lehet... zárd le ezt az egészet, hogy utat engedhess valami jobbnak! :o)


"Amikor te egyedül vagy, akkor nem egyszerűen egyedül vagy - te magányos vagy. A magány és az egyedüllét között pedig óriási különbség van. Amikor magányos vagy, akkor a másikra gondolsz, hiányolod a másikat. A magányosság egy negatív állapot. Úgy érzed, jobb lenne, ha a másik - a barátod, a feleséged, az anyád, a szerelmed, a férjed - ott lenne. Jobb lenne, ha a másik ott lenne veled... de nincs ott.

A magány a másik hiánya. Az egyedüllét viszont önmagunk jelenléte. Az egyedüllét nagyon pozitív; egy jelenlét, egy túlcsorduló jelenlét. Annyira szétárad a jelenléted, hogy betöltheted vele az egész világegyetemet, és senki másra nincs szükséged."

Osho

593. SZK207 (válaszként erre: 591. - 01c8755c79)
2009. júl. 13. 10:50

Nem tudom megmagyarázni a tegnap esti "kalandot"... Igazából nem is vágytam annyira rá mint máskor... Máskor folyton égtem a vágytól, hogy kettesben legyünk és élvezkedjünk, de tegnap nem így volt. Bár én kezdeményeztem. Talán mert tudatosítani akartam benne azt, hogy ezen a téren is sokat veszít... mondta is, hogy az ágyban nagyon jól kijöttünk mindig is...

No de továbblapozva: az utóbbi gondolatod is helyén találta a szöget mert tisztában vagyok vele, hogy így van, nem te vagy az első aki ezeket mondja.

A főnököm aki állítólag szerelmes belém és 2 éve folyamatosan ostromol is ezt mondta: "Hidd el te nem ilyen pasit érdemelsz aki folyton megaláz. Ha az enyém lennél én mindig a tenyeremen hordoználak, imádnivalóak vagytok a kislányoddal együtt." Szinte uyganazokat a szavakat használta mint te: királynőként bánni velem, ajándékok, tisztelet, megbecsülés lenne amit érdemlek. Azért úgy érzem, hogy a szavaid lassan de biztosan hatnak rám és belátom, hogy reálisan látod a dolgokat. Nem vagyok egy hülye nő, ezt mindenféle beképzeltség nélkül merem állítani, csak elvakít az a bizonyos rózsaszín köd ami kezd oszladozni. Csak, tudod pár napja tök egyedül vagyok otthon, egyedül képtelen vagyok megszabadulni a buroktól ami az iránta való érzésekkel vesz engem körül...

592. torde (válaszként erre: 590. - SZK207)
2009. júl. 13. 10:46

Sajnos én sem értem, hogy akkor ez az egész mi végre van.Most nem akar Veled lenni, de hív, mondja, hogy hiányzol, és szeretkeztek is.Szóval akkor mindent akar, mint eddig, kivéve a veszekedést, a gyereket, plussz kapott egy nagy adag szabadságot is, nem fogod szémonkérni hol járt, és elég, ha hív egy nap!

Na mindegy ezt jól kitalálta.Így igazából szenvedsz, bár nem értem mitől, hiszen láthatólag van, csak nincs mindig szem előtt!

Ez egyébként nagy butaság, amit csináltok!Semmi értelme.Ez szerintem is csak szenvedés meghosszabbítás, ha egyszer a srác nem akar többé semmit Tőled, mármint jövőt, akkor minek hívogat, keres?

Nem értem!

591. 01c8755c79 (válaszként erre: 588. - SZK207)
2009. júl. 13. 10:38

Gondoltam. :o) Végülis a szerető státusz se rossz státusz, ha arra vágytál. :o)

Megérdemelnél egy gyereket ettől a pasitól, a viselkedésed alapján. Aztán majd sírhatnál, hogy otthagyott terhesen... meg nem törődik veletek...


Hjaj, SZK, láttam a fotódat, szép nő vagy, értelmes, egy gyönyörű kislánnyal... őszintén, szükséged van erre? Benneteket a tenyerén kellene hordoznia egy férfinak. Tudod, ezt ültesd el magadban: Legyen büszke az a férfi, akit kiválasztotok magatoknak. Mert annak kellene lennie... nem ám, hogy lesöpör benneteket... teli kellene aggatnia ajándékokkal, szeretettel, királynőként kellene, hogy bánjon veletek, mindkettőtökkel. Ne add már le ennyire? Mit lát a kislányod? Ennyire vagytok érdemesek? Ennyit ér egy nő, ha szeret?

Ébredj már fel!

590. SZK207 (válaszként erre: 589. - 673567bc24)
2009. júl. 13. 10:38
Apácák életét? Nincs pasid? Se ilyen se olyan?
2009. júl. 13. 10:36

nah akkor már nincs is szükséged tanácsokra! :-)


én meg élem az apácák életét!:(

588. SZK207 (válaszként erre: 586. - 01c8755c79)
2009. júl. 13. 10:32
Pont ezt mondtam neki az este én is. Képzeld, tegnap szeretkeztünk... Remélem nem most készült el a gyerekünk:-)
587. 673567bc24 (válaszként erre: 585. - SZK207)
2009. júl. 13. 10:31
Én elengedném!Miért hagyod egyáltalán,hogy a gyerek előtt mondjon dolgokat rólad?És mit várt?majd a gyerek neki ad igazat?Hadd menjen,önző férfi!:(
586. 01c8755c79 (válaszként erre: 585. - SZK207)
2009. júl. 13. 10:30

Ugye Te se gondolod komolyan, hogy a gyerek miatt? Elvált szülők esetében, a gyermek mindig egy olyan "dolog", amire lehet hivatkozni

... ez van.

Érzem, hogy szerelmes vagy, és még mindig rózsaszín szemüvegen át látod a dolgokat... és azt is tudom, hogy baromira utálsz, mert én meg kívülről nézlek benneteket, és azt látom, amit látok.

Leírtam régebben is, hogy visszakaphatod (ha benne is vannak még érzelmek), de ahhoz az kell, hogy teljesen kizáródj az életéből... se telefon, se beszélgetés, se találkozás, se semmi. Akkor fogja érezni, hogy jelentettél-e valamit neki, de így, hogy még mindig benn vagy az életében, és tudja, hogy akkor kap vissza, amikor akarja... hááááát... így az egész hercehurca teljesen fölösleges volt... így nyugodtan szenvedhettél volna tovább vele. :o(

585. SZK207 (válaszként erre: 584. - 01c8755c79)
2009. júl. 13. 10:25
Kegyetlenül hangzanak a szavaid, de van bennük igazság. Azért kegyetlen mert még mindig próbálom felruházni őt csupa pozitív tulajdonságokkal hiszen szerelmes vagyok és bizakodom folyton. A gyerekre azért hivatkozik mert sajnos otthon volt a kicsim mikor ment a cirkusz és a védelmemre kelt, megmondta az exemnek, hogy "hagyd békén anyát, nem igaz amiket rá mondasz"...stb...stb... No, ezektől érzi magát lealacsonyodva a gyerek előtt. Azt mondja, ha nem így történt volna akkor még mindig együtt lennénk, de a gyerek miatt eldöntötte, hogy vége...
584. 01c8755c79 (válaszként erre: 581. - SZK207)
2009. júl. 13. 09:36

Szemét egy pasi (innét kívülről nézve). Nem hagyja, hogy új életet kezdj... a telefonjaival, a jövés-menéseivel lefoglalja az életed, a gondolataid. Ez nem becsületes! Írtam már neked, ha vége-akkor vége. Éles késsel kell elvágni, mert különben csak hosszadalmas agonizálás lesz a vége, ezt élitek mostanában. Addig fogja csinálni, amíg neki be nem fut valami nő az életébe, addig Te itt vagy neki, hogy férfiasságának érzete biztosítva legyen számára. Aztán ha meglesz az új vadászpréda, te már sehol se leszel.

Amúgy az én párom a gyerekemre hivatkozott, amikor kiderült, hogy megcsalt. :D

583. 673567bc24 (válaszként erre: 581. - SZK207)
2009. júl. 13. 09:30
De mi a baj a gyerekeddel?Ha nem fogadja el,kár a gőzért!Az elsődleges célod legyen egy olyan férfit találni aki elfogad,gyerekestől,utána jöhet a többi!Nincs gyerekem de az anyám ezért dobbantott kb 10 éve!:(
582. makrai.lilla (válaszként erre: 581. - SZK207)
2009. júl. 13. 09:26
ne miatta változz meg,magad miatt,
581. SZK207 (válaszként erre: 580. - 673567bc24)
2009. júl. 13. 08:42
Én is elkezdtem a változtatást, de egyenlőre csak külsőleg megy. Új frizu, alakformálás, torna, új illatok, rucik, körmök... Amikor először látott megújulva tetszett neki a dolog és bevallotta, hogy előtte is és most főleg nagyon gerjed rám, de mire megyek vele ha nem akarja rendbehozni a dolgokat? Én nem másnak, neki szeretnék tetszeni mert hiszem, hogy van jövőnk. Múlt hét szerdán költözött el, azóta minden nap hív telefonon és minden alkalommal elmondja, hogy szeret és szenved és hiányzom neki. Tegnap este fel is jött hozzám, de nem akarja újrakezdeni a gyerekem miatt...
2009. júl. 13. 08:38
Én csináltam egy teljes külső-belső átalakulást magamon/ban!Kisebb célokat kitűztem-elértem,és el is tűnt 8 év!:-)
579. SZK207 (válaszként erre: 537. - Torde)
2009. júl. 13. 08:34
Köszi nagyon szarul vagyok. Hívott többször is, találkoztunk is de egy pokol amit átélek nélküle... Nem gondoltam volna, hogy ennyire fog hiányozni s ennyire fogok utána epekedni. Összetörtem.
578. makrai.lilla (válaszként erre: 577. - 00346cf747)
2009. júl. 12. 23:26
hát igen de ha elöjön vmi emlék sokkal rosszabb...márpedig elöjönnek akarva akaratlanul.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook