Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátságok és csalódások fórum

Barátságok és csalódások (beszélgetős fórum)


27. a6bc29c843 (válaszként erre: 24. - D566059ddf)
2012. nov. 8. 14:22
Nem. A legjobb, és legközelebbi barátnőm 58 éves, ő max arra szokott, ha megyek turnézni. :))
26. a6bc29c843 (válaszként erre: 22. - Cucicsillag)
2012. nov. 8. 14:17
addig, még el nem mélyül a barátságunk mi? ;))
2012. nov. 8. 14:00
Huszonéves koromban több szingli barátnőm volt, tudtak egmásról,de nem hiszem, hogy féltékenyek lettek volna egymásra. Külön tartottam a kapcsolatot velük, mindegyikkel kicsit más volt a legfontosabb közös téma. Persze első számú barátnő csak egy lehet.Szerintem.
2012. nov. 7. 08:52
Volt már olyan, hogy az egyik barátnőtök féltékeny volt a másik barátnőtökre? Ez olyan gyerekes dolognak hangzik, de mégis, felnőtt korban is létezik!
23. Mirandas (válaszként erre: 9. - A6bc29c843)
2012. nov. 5. 18:17
Osztom! :D
22. Cucicsillag (válaszként erre: 9. - A6bc29c843)
2012. nov. 5. 18:14
Nahh, jo hogy idoben szoltal...XD
21. Mirandas (válaszként erre: 20. - N.diamond)
2012. nov. 5. 18:03
Mi is szoktunk családilag együtt nyaralni. És mindig jól érezzük magunkat. Mint a gyerekek úgy tudunk vitatkozni, és jókat nevetni, játszani. Imádom mikor együtt megyünk vásárolni, vagy csak együtt ebédelünk. A gyerekeink is szeretik egymást.
2012. nov. 5. 17:55

Két nagyon jó BARÁTNŐM volt, és több barátnőm.

Idővel elszakadtunk egyástól. Csak egy okozott csalódást,mert az összeveszés volt. A töbiek, tudjátok a szokásos, munka, család kevés az idő, nem tudunk egyezteni,stb.

A negyvenéves érettségi találkozónkon találkoztam az egyik Barátnőmmel,azóta voltunk egy hetet együtt "nyaralni". Baromi jó volt, nem hatvan, hanem tizenhat évesnek éreztük magunkat és úgy is viselkedtünk (szobán belül). Kb. három órát legtünk a hévizi tóban és kibeszéltük, hogy mindkettőnnek hiányzik valaki, akivel mindent megbeszélhe, olyan dolgokat is, amit a férjével, anyukájával sem. Ne gondoljatok különösebb titkokra.Nem tudom megmagyarázni, de biztos értitek. Annak ellenére, hogy nagyon jól éreztük magunkat,ki tudja, mikor találkozunk legközelebb. De tudom, hogy számathatok rá,és viszont.

19. nicole. (válaszként erre: 16. - Mirandas)
2012. nov. 5. 16:39
köszi
18. yvone (válaszként erre: 17. - Mirandas)
2012. nov. 5. 16:26
Akkor mondhatjuk úgy is te nálam szerencsésebb vagy. Nekem volt 2 nagyon- nagyon jó barátnőm, de annyira jó volt a barátságunk, hogy minden egyes nap beszéltünk ha nemtudtunk találkozni. Barátja miatt szakadt meg a barátságunk, nem voltam szimpatikus neki. A másiknak meg kölcsön adtam, nem akarta vissza adni, én még utána is kerestem, de valahogy lemorzsolódott. Volt fiú barátom is, megnősült pici babája született, már lassan 1 éve nem beszéltünk, mert a felesége féltékeny. Egy szó mint száz, csalódtam nem egyszer. Most ott tartok, hogy páromon kívül nincs senkim és keresem az igaz barátomat :)))
17. Mirandas (válaszként erre: 15. - Yvone)
2012. nov. 5. 16:15

Nekem az egyik legeslegjobb barátom az nő. Lassan nagykorú lesz a barátságunk. (16 éves jelenleg.)Még soha nem veszekedtünk, és mikor azt hittem senki nem segíthet ő a legnagyobb bajban is mindig mellettem áll. Van még egy ilyen barátom ő férfi, akinek viszont soha nem fogom tudni meghálálni azt ami mindent értem tesz. Ma is beszéltem vele, és nagyszerű dolog, hogy van nekem.

Viszont van egy, akiről szintén azt hittem az élettől egy ajándék nekem, abban iszonyatosan nagyot csalódtam. Több nincs, nem is volt! Igazi barát csak 1-2 adatik meg az embernek.

16. Mirandas (válaszként erre: 2. - Nicole.)
2012. nov. 5. 16:09

"Azt hiszed, nekem nem fáj? Fáj, és sokáig fájni fog. Aztán eljön majd az a pillanat is, amikor minden fájdalom nélkül azt fogjuk mondani: emlékszem, volt egyszer egy barátom."


Témába is vágó, és tapasztaltam is, és mivel szembejött velem az előbb a neten, gondoltam megosztom veletek.

15. yvone
2012. nov. 5. 16:02

Milyen igaz mondatok hangzanak el itt :D

Nővel barátkozni tényleg egyenlő a halállal, de olykor jó volna egy NŐ akivel csajos dolgokat ki lehet beszélni. Ha egy nőnek panaszkodom hogy megsértett a párom egyik nap, teljessen átérzi /márha ha érdekli/, a pasik nem igazán érzik át a te gondjaidat, csak sokkal segítőkészebbek. Nem is értem, hogy mi nők mért nem vagyunk összetartóak úgy mint a pasik?!

14. a6bc29c843 (válaszként erre: 13. - D566059ddf)
2012. nov. 5. 15:41

Gondolom örülne. :DD

Háát, ugye nekem nincs férjem, meg senkim, de megpróbálnám megértetni vele, hogy ők ténylegesen a barátaim, nem az ágymatracaim.

13. d566059ddf (válaszként erre: 11. - A6bc29c843)
2012. nov. 5. 15:38
Nagy igazságokat írsz! Bár nemtudom mit szólna a férjem, ha most pasi barátokat kezdenék magam köré gyűjteni :)))
12. a6bc29c843 (válaszként erre: 11. - A6bc29c843)
2012. nov. 5. 15:27
A való életben 1 nő barátnőm van, a többi mind férfi.
11. a6bc29c843 (válaszként erre: 10. - D566059ddf)
2012. nov. 5. 15:25
Hogyismondjam, hogy ne sértsem meg azokat akikre gondolok-ha olvassák, de van 4-5 olyan nő itt, akinek kicsit férfiasabb a gondolkodása, lazábban vesz dolgokat, velük igenis ki lehet jönni. Tudod, nincs meg az a fajta nőcis gondolkodás bennük, hogyha x ideig nem jövök, vagy nem beszélünk, vagy mittudomén, akkor sincs gond. Ha 3 hónapig nem szólnánk egymáshoz-minden ok nélkül, akkor sem lenne semmi probléma. A hisztis p*k, már elkezdik a lekvárt keverni, és kombinálni, mert nem liheg az ember éjjel-nappal a nyakukban. Ez csak egy példa volt. A versengést megint csak értelmetlennek tartom-de ez marhára nem is téma. Azért emeltem ezeket ki, mert nekem ezek sokat jelentenek.
10. d566059ddf (válaszként erre: 9. - A6bc29c843)
2012. nov. 5. 15:19
:DD Ez jó! :)) Egyébként ha jól belegondolok még igaz is! Van egy barátom, aki fiú, csak sajnos költözés óta nagyon messze lakik. Több mint 10 éve ismerjük egymást, és soha nem jelentett problémát, hogy megmondjuk őszintén a másiknak a véleményünket!Ez a nőknél eddig tényleg nem működött!
2012. nov. 5. 15:10
Meg kell tanulni megkülönböztetni a barátokat, a jó ismerősöktől, és azoktól, akikkel szívesen beszélget az ember. Nővel barátkozni, egyenlő a halállal. És mondom ezt magamra is. :D
2012. nov. 5. 15:01
A fő baj általában az volt, hogy mindenki azt mondja, hogy ha valami probléma adódik, azt beszéljük meg. Ez így is lenne rendjén. De ez csak szöveg! Ha beszélsz róla az a baj, ha nem, akkor meg az! Arany középút tényleg csak az igaz, őszinte barátoknál létezik, már ha létezik ez egyáltalán.
7. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - D566059ddf)
2012. nov. 5. 14:55

Haat, sokfelek vagyunk, az biztos!

A baratsagok is sokfelek... Valamelyikrol az hiszi az ember, hogy orokke tart, aztan megsem, a masikrol meg kiderul,hogy szinte "semmi" aztan megis mennyi a kozos pont es amikor nincs, hianyzik...

De bezarkozni nem szabad akarhany csalodas is ert, ssem lehet tudni:)

6. d566059ddf (válaszként erre: 5. - Yvone)
2012. nov. 5. 14:42
Azt érzem, hogy nagyot fordult velem a világ, és nem a jó irányba. Én imádtam, ha jönnek hozzám, most úgy vagyok vele, hogy lassan már mindenkit utálok. Pedig jó lenne egy barát. Egy olyan igazi! De lehet, hogy nekem nagyok az elvárásaim!
5. yvone (válaszként erre: 1. - D566059ddf)
2012. nov. 5. 13:36

Szia!


Ezzel én is így vagyok...félek a csalódástól és már kezdek elzárkózni a külvilágtól, már azon szinten vagyok, hogy a páromon kívül nincs senkim :(

2012. nov. 5. 12:26
"Az élet keresés – szüntelen, kétségbeesett , reménytelen kutatás valami után, amiről nem tudjuk pontosan, hogy micsoda. A kutatás folytatódik, akár találsz valamit, akár nem.Kutat a szegény, kutat a gzadag, az egészséges, a bölcs a hatalmas, az ostoba- és senki sem tudja pontosan mit is keres. És ez a keresés nem engedi, hgy itt és most létezz, mert folyton valamerre másfelé űz. A keresés egy kivetítés, egy vágy, egy meggyőződés, amely azt mondja, hogy valami másra van szükséged – ami biztosan létezik, csak máshol, nem ott, és nem amikor te vagy. Megkérdezted valaha magadtól, mi az amit igazán keresel?"
2012. nov. 5. 11:51

:)


Benne van a pakliban ez is, az is.

2012. nov. 5. 11:50

"Az árulót mindig a barátaid között keresd."

Mara Meimaridi

2012. nov. 5. 11:48

Sziasztok!


Sokfélék vagyunk. Sokaknak rengeteg barátjuk van. Másoknak egy sincs. Van a legjobb...akiért tűzbe tennéd a kezed...van az ismerős, akivel jó elcseverészni közös témákról...van az érdek...van akiről azt hiszed, hogy fontos, de csak neked az, fordítva nem...

Aztán rájössz, hogy lehet, hogy csak kevés embert engedtél magadhoz közel, de hiába bástyázod magad körbe a csalódások ellen...mégis megtörténik. Kihasználnak, átvernek, megaláznak...mindezt akkor amikor egyébként is padlón vagy.

Azt hiszem, hogy lassan kiteszem a táblát, amit folyamatosan tudok olvasgatni: "A hiba az Ön készülékében van!"

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook