Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


7. fadigflo (válaszként erre: 3. - 96126be7d9)
2009. máj. 10. 09:36

Ne minden nap, csak egyszer. Az is jót tesz a léleknek.

Azért mondom, hogy önmagában kell tisztáznia a dolgot.

2009. máj. 10. 09:34
Nekem az segít ilyenkor, ha belevágok új dolgokba, és ismerkedek ezerrel. Akkor is elmentem sokszor randizni, ha nem annyira jött be a pasi. Egy kávé, beszélgetés elég is belőle! Ez segített abban, hogy megértsem más pasi is lehet normális a világon, az egyéb új programok pedig abban, hogy van élet az ex nélkül is! Kitartás!
5. 651a3db25d (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2009. máj. 10. 09:34

Nekem csak az segített anno, hogy soha többet nem láttam és nem is beszéltem vele (saját döntés volt, először persze iszonyú nehéz, de ez nagyon fontos, különben nem ment volna) és persze az idő...

Közhely, de így van! Mindenkinél más és más, hogy mennyi ideig tart feldolgozni...


Semmiképpen ne ugorj fejest egy másik kapcsolatba felejtés céljából, ez nem segít, viszont mozdulj ki, barátnőzz, csavarogj, egyél sok csokit, a lényeg, hogy ne gubbassz otthon, mert akkor úgyis csak őrá fogsz gondolni...

2009. máj. 10. 09:33

Csak azt a közhelyet tudom mondani, hogy az idő segit! Ne találkozz vele, nehogy ujra ébredjenek az érzelmek, és ne hagyd, hogy folyton a szép emlékeken járjon az eszed, és akkor meglá

tod, egy idő után automatikusan kevésbé fogsz ragaszkodni hozzá. Ha pedig szerencséd van, találkozol egy olyan illetővel, akit megismersz, és a régi csalódásod villámcsapásszerüen eltünik a gondolataidbol (velem igy történt).

Ja és olvastam, hogy az is jo tipp, hogy az illetővel kapcsolatban gondolj valami rossz, kellemetlen emlékre, amikor megbántott, vagy idiótán viselkedett, vagy amikor legszivesebben seggbe rugtad volna, stb, és amikor a régi szerelmes emlékek eszedbe jutnának, gyorsan gondolj ezekre a kellemetlen élményekre vele kapcsolatban, és egy idő után, egyre kevésbé fogod szeretni. Biztos van ilyen emléked, senki se tökéletes! És tényleg segit, én is már kipróbáltam!

3. 96126be7d9 (válaszként erre: 2. - Fadigflo)
2009. máj. 10. 09:32

Igen, csak mi van másnap?

Minden nap egyen meg egy doboz fagyit?

Szerintem a kérdés az, hogy hogyan lehet túlleni a bánaton hosszú távon.


Azt hiszem megértem a leányzót, nekem az első csalódáson 4 évig tartott túllenni, a másodikon már egy éve nem tudok.

Nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe.

2009. máj. 10. 09:29

Fogalmam sincs.

Egyszer voltam bánatos pasi miatt, olyan miatt, akivel nem is jártam. Akivel eddig szakítottam, érdekes utána nem éreztem semmit. Se fájdalmat, se örömet. Egyszerűen tudtam , hogy így jó, elfelejtettem. Hamar megszűntek érzelmeim.


Nincs legjobb megoldás. Fel kell dolgoznod. Tépj fel egy doboz fagyit, be a tévé elé és bűntudat nélkül érezd jól magad. Aztán mintha mi sem történt volna, foglald le magad. Barátok, bulik, pasik, légy kreatív. Menni fog ez!

2009. máj. 10. 09:24
sajna 5 éve már tuléltem hasonlót(bár akkor azthittem nem fogom) de akkor majd 1 évig vagy tvovább nem tudtam elfelejteni,akkor is megmondtam engem többet ne hivjon, stb,mert nemtudok a barátja lenni és már 5éve nemis beszéltem vele,részleteket nem akarok most leirni mi a helyzet csaupán azt hogy mi lenne a legjobb megoldás ujra elfelejteni vkit...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook