Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
427. torde (válaszként erre: 426. - Makrai.lilla)
2009. jún. 25. 20:31

Miért?Gáz van?Fájt a hasad?

Biztos nincs méhrákod ne izgulj!

Nekem is kéne mennem rákszűrésre....jajj, de utálom.

426. makrai.lilla (válaszként erre: 425. - Torde)
2009. jún. 25. 19:42
köszi megvagyok..még ez a nögy bajom van hétfön lesz eredmény,rákszürás minden,kiscit para van...
425. torde (válaszként erre: 422. - Makrai.lilla)
2009. jún. 25. 17:15

A három grácia!De lehet több is, fogjunk össze mi nők!:)

Milyen napod volt ma?

424. makrai.lilla (válaszként erre: 403. - SZK207)
2009. jún. 25. 15:41
én elmentem de semmit nem ért hidd el,eleve konkréz választ nem ad,szóval neked kell döneted minden téren.
423. makrai.lilla (válaszként erre: 418. - SZK207)
2009. jún. 25. 15:40
én sajna tb ai vagyok ,szoktam menni pestre de nem hiszem h tudok majd,max 7végente csak.
422. makrai.lilla (válaszként erre: 418. - SZK207)
2009. jún. 25. 15:40

igen nekem is SZ207 nemis tudom a neved :) és torde vagytok a 2 lelki segitöm !persze öt elöbb ismertem meg itt de ez semmit nem jelent.

a 3 grácia :)

421. SZK207 (válaszként erre: 420. - OlíviaAnna)
2009. jún. 25. 13:13
Ebben az 1 dolgoban én is igazat adok neki. Már beszéltem a dokival, megyek hozzá holnap.
420. OlíviaAnna (válaszként erre: 406. - SZK207)
2009. jún. 25. 13:11
Igaza van, menj orvoshoz, mert ez a 3 hétig tartó intenzív vérzés egyáltalán nem normális.
419. torde (válaszként erre: 418. - SZK207)
2009. jún. 25. 13:08

:)

A lényeg az Te vagy!Az, hogy Te soha többé ne remegj, soha többé ne zaklasd fel a lekivilágodat!

Egy kapcsolattól az ember ugyanis a biztonságot a megértést, és legfőképp a támaszt várja, ha ahelyett irigység van, eltaposás, és háttérbe szorítás, akkor az egy nem jó kapcsolat!

Én is kedvellek benneteket!:)

418. SZK207 (válaszként erre: 417. - Torde)
2009. jún. 25. 13:00
Ha nem tartjátok túl nyálasnak had írjam le, szeretlek titeket! Komlyan, még ha nem is ismerjük egymást. Ha közelebb laknánk egymáshoz még azt is felvetném, hogy fussunk össze kv-zni, dumcsizni és ne csak ilyen dolgokról beszélgetni, de komolyan.
417. torde (válaszként erre: 415. - SZK207)
2009. jún. 25. 12:30

Hajrá SZK!

Te egy kemény nő vagy!

Hidd el neked is pozitív élménnyel fog zárulni, ha ilyen erősen ki tudod mondani, hogy vége!Rájössz, hogy soha többet egy faszkalap végett sem fogsz sírni.Egyébként szerintem egy magabiztos nő csak vonza a pasikat!

Szóval hidd el Te egy baromi jó nő, és anya vagy, ezt nehogymár megcáfolja!Gusztustalan!

én is többet keresek a páromnál nem sokkal, de akkor is, és még sincs probléma!:)

416. 01c8755c79 (válaszként erre: 415. - SZK207)
2009. jún. 25. 12:24

Hja.... kisebbségi komlexusos pasi... hihi... akkor tuti megcsal és meg is fog. Kell a bizonyítási kényszer, hogy ő is ér valamit! :D

Küldd a francba... és mondd meg, hogy keresse meg nyugodtan, aki hozzávaló ...és remélhetőleg Te is meg fogod találni a magadhoz való férfit, mert ő.... és egy kis pöccintés úgy vál fölül (tudod, mint amikor a bogárszart lepöccintjük magunkról)... :oD

415. SZK207 (válaszként erre: 414. - 01c8755c79)
2009. jún. 25. 12:16
Sajnos ez is baja volt, hogy jobban keresek mint ő. Mindig is féltékeny volt a munkámra és arra amit elértem. Tegnap csak úgy odapöttyintettem neki, hogy 5-ösre vizsgáztam angolból, láttátok volna az irigységet az arcán. Tavaly szeptemberben vettem magamnak egy új autót, el se jött velem mikor átvehettem, nem osztozott velem az örömben, nem volt rá kíváncsi. Utána 1 hónapig nem volt hajlandó beleülni...hehehe, visszagondolva tényleg egy genny ez az ember.
414. 01c8755c79 (válaszként erre: 413. - SZK207)
2009. jún. 25. 12:07

Jesszus... ilyesmiket megengedhetsz magadnak.. és egy ilyen pasi miatt rágódsz?

Hja.... és ne hagyd, hogy kapálózzon. Attól fogva, hogy kimondtad, hogy menjen el... nincs kommunikáció. Különben nem biztos, hogy végig tudod csinálni. És így méltósággal tudsz távozni a kapcsolatból. Ő megalázott folyamatosan, most egyben visszakapja. Ha elkezdtek "talán-lehet-mégis-újra-próba...blablabla" ... akkor is vége lesz hamarosan, de a méltóságodnak is.

413. SZK207
2009. jún. 25. 12:03
Ok, meggyőztetek abban amit magamban már eldöntöttem. Elküldöm és megpróbálok talpraállni egyedül, a kislányomra és magamra fogom szentelni minden időm,energiám amibe ez a majom (mert már nem tudok rá szebb szavakat használni) már nem fér bele. Ha közben nekiáll kapadozni, esetleg rájön mit veszített már késő lesz. Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy utazgassunk, elmenjünk wellnesselni, kirándulgatni, így remélem gyorsabban megy majd a felejtés...
412. 01c8755c79 (válaszként erre: 410. - SZK207)
2009. jún. 25. 11:56

Az ÉLET nem akarja, hogy neki szülj gyereket. Ennyi a történet. Ha boldog leszel egy kapcsolatban, akkor gyermeked is fog születni, mert ott helye van. Hogyan gondolod, hogy egy ilyen féfinak gyereket szülsz?

Én biztos kicsit merevebb vagyok, de nekem az esténkénti foci se férne bele egy kapcsolatba... egész nap dolgozik, este tántalán családilag lehetnénk.

Ez a pasi nem szeret Téged, és csatlakozom az előttem szólókhoz. Mondd meg, hogy hétvégére elutazol, amire hazajössz semmi cucca ne legyen a lakásodban, a kulcsot tegye ide és ide. Mobiltelefonból telefonszám kitörölve.... és szép új élet elkezdve. Hidd el, nem sokáig fogsz bánkódni miatta... az a kicsi sirdogálás és világvége hangulat pedig belefér. Én mindig azt szoktam mondani, hogy örülök, hogy sírok és szenvedek egy kapcsolat végén, mert micsoda céda lennék, ha ez nem tenném.

Gyorsan... éles kés... nem a hátába... hanem a kapcsolatot elvágni!

411. torde (válaszként erre: 410. - SZK207)
2009. jún. 25. 11:55

Figyelj!Én mindig azt mondom magamnak, ha így állnak az emberhez a szülei vagy ne adj Úr Isten a párod, az kinek hiányzik!Basszus belegondolok mennyi munkahelyi gondok vannak, vagy betegség stb és kinek van arra szüksége ,amin most TE mész kersztül, hogy még több stressz érjen:Nem én is próbálok a stressznek megálljt parancsolni, hát tönkre tesszük magunkat, nem vagyok hajlandó senki(lásd mama+papa) hülye sopánkodását(nem a tiedet), hogy így a gyerek úgy a gyerek a szívemre venni!Mert nem tehetsz róla, és különben lehet, hogy a sors is ezt jelzi Neked ezzel, hogy ettől aztán ne akarj gyereket!Különben meg lehet, hogy az Ő pici kicsi fiúkkal van a gond!

Na mindegy én szerintem zárj ki minden ilyet, én is ezt csinálom, negatív hangulat keltést akarok akkor majd megkeresem őket!

Neked is ezt tanácsolom, hogy kapd össze magad, és saját magadért döntsd el, hogy többé nem hagyod, hogy elvetélj az idegtől, mire jó az!Akarj nyugodt és kiegyensúlyozott maradni!És ezért tegyél meg mindent!És, hogy mit rinyálnak azok a szülők, akik támogatják!

410. SZK207 (válaszként erre: 409. - Torde)
2009. jún. 25. 11:45
Köszi, hogy tartjátok bennem a lelket, nem is tudom mi lenne velem... Biztosan az sem véletlen, hogy ez már a 3. spontán vetélésem tőle... Pedig annyira örültünk amikor az első terheségem kiderült. Nagyon várta. Akkor még minden másképpen volt. Az is borzasztóan fáj, hogy azt gondolja, képtelen vagyok neki gyereket szülni és talán ezért nem szeret már. A kislányom is nagyon nehezen jött össze (nem tőle van), s azóta csak hiábavaló próbálkozásaink voltak. ha meg sikerült vetélés lett belőle. Szerintem a szülei is genyók mert a múltkor meghívtam őket vacsorára és az apja csalódottan, de nekem célozva mondta: "Nekünk már nem lesz unokánk, lemondtunk róla." Egyszem gyerekük a "párom", gondolom dumálják rendesen, hogy ne egy ilyen nő mellett ragadjon le aki még egy gyereket se tud neki szülni...
409. torde (válaszként erre: 408. - SZK207)
2009. jún. 25. 11:32

Jajj ne sírj Te kedves!

Minden rendben lesz!

Próbáld megérteni, hogy Te egy erős nő vagy, aki már sokat szenvedett másoktól, de még hány pasi törölheti beléd a lábát!

Kérlek adj neki egy utilaput, mondd meg, hogy holnap ki kell, hogy költözzön!Különben vége!

Te miért nem mész anyudhoz, hogy ne lásd, hogy Ő még jól is érzi magát!

Költözz el a hétvégére, és addig oldja meg a kiköltözését, lehet, ha nem lát most egy pár napig(főleg nem a fancsali képed) jobb is lesz!

Menj el hétvégén otthonról, hátha anyud is picit fel tud rázni ebből!Jó?Ne sírj nem nagy gáz, ha egy olyan ember lép ki az életedből, aki ennyi fájdalmat okoz neked!Kell ez neked!Nem!!!!!!!!!

408. SZK207 (válaszként erre: 407. - Torde)
2009. jún. 25. 11:28
"Szerencsére" a kislányom a mamiéknál nyaral, így nem lát semmit az egészből. Minden nap megyek hozzá látogatóba. Pontosan azért most nyaral ott, hogy lezárjam ezt a dolgot úgy, hogy ő nem lát belőle semmit. Most beszéltem a dokimmal. Nem sok jóval kecsegtet. Áprilisban volt egy vetélésem, akkor is pont ugyanígy kínlódtam lelkileg...mindjárt folytatom, most sírógörcsöm van. bocs
407. torde (válaszként erre: 406. - SZK207)
2009. jún. 25. 11:24

Jézusom!

Befeketítt Téged?Durva!Egy szerelmes ember előbb magát hibáztatja aztán a párját, ahogy épp Te teszed!Nem baj, hogy ez nála pont fordítva van?

Ezért az alakért vagy úgy oda?Azért, mert kisegített a kádból, rohadt egy bunkó, csak volt egy kis lelkiismeret furdalása!

Figyelj ezt ne csináld remegsz érte?Ugyan tudod Te ki ez?

-nem visz sehova magával

-látod ma sem keresett

-Ő jól érzi magát, Te meg még egy angolnak sem tudsz örülni

Ha valaki nem szenved a kapcsolatuk rosszabbra fordulásától ne várj semmit!Kerek perc:Nem szeret Téged ez a pasi!

VÉGe van SZK!

Újra kell kezdj mindent!Előszöris menj orvoshoz a mensi miatt, és értsd meg ez az ember nem tesz a Te életedért semmit sem, innentől kezdve nincs is a pasi!

Szegény kislányod meg biztos látja mi van, nem szabadna ezzel a pasassal foglalkozni!Mondd meg neki, hogy legkésőbb holnap költözzön el, ha nem kirakod a ruháját, és hívsz egy lakatost, aki új zárat rak az ajtódra!

406. SZK207 (válaszként erre: 404. - Torde)
2009. jún. 25. 11:13
Tegnap nagyon nehéz napom volt. Munka után angol vizsgám volt, képzeljétek, 5-ös lett. Az enyém lett alegjobb. Nagyon nehéz volt, de sikerült, sok energiát fektettem bele. Viszont nem tudok neki örülni mert folyton rajta jár az eszem... Nem tudok másra gondolni. Elment egy családi bulijukba, engem nem vitt magával és ez nagyon rosszul esett mert múlt héten meg lettem hívva. Azt mondta, hogy ha akarok menjek, ha nem akarok ne menjek... Maradtam. Mi a fenét keresnék ott ha nemkívánatos személy vagyok a családjában??? Rákérdeztem, s elmondta, hogy elmondta az anyjáéknak, hogy mi a helyzet köztünk, gondolom jól befeketített, hogy magát védje... Eddig is ezt tette. Annyira ideges vagyok, hogy már 3. hete megvan a mensim és egyre erősebb. Amikor hazaért a buliból éppen a fürdőkádban voltam és ömlött belőlem a cucc. Megijedt, kisegített onnét és mondta, hogy menjek orvoshoz. Mindenem remegett, látta. Reggel megkérdezte, hogy vagyok, de azóta fel se hívott pedig mondtam, hogy iszonyú görcseim vannak...
405. torde (válaszként erre: 402. - Makrai.lilla)
2009. jún. 25. 11:08

Így van Lilla, még azt is megérheted, hogy mindennap csörögni fog a telefonod!

Folytasd legyél csak kemény!

Egy jó tanács, ne válaszolj az smseire, ha akar valamit mondani hívjon fel!

404. torde (válaszként erre: 403. - SZK207)
2009. jún. 25. 11:08

Mi történt?

Dehogy mész, nincs neked semmi bajod!

Én is átéltem hasonlót, és gyenge voltam, felhívtam, hogy most mi van, és újra összejöttünk!

De ennek nem kell így lenni!

Nem szabad hagynod, hogy rá gondolj!

Én rájöttem ott rontottam el, hogy én is neki álltam keseregni, hogy most mi lesz velem, olyan édes volt, Ő elfogadott olyannak amilyen vagyok, milyen szép volt ez milyen szép volt az.De nem kell, ha rajta vagy az iwiwen én a helyedbe felvenném a pasik és csajok alkalmazást, amit Lillának is javasoltam!Hadd lássa keresel mást, és vége!

Ne félj az élet nem áll meg.

A kislányoddal mi van, foglalkozz inkább vele, Ő megérdemli!

Mindeig azt hittem, hogy a pasinak is ugyanolyan rossz, mimt a csajnak, de ne hidd, hogy Ő is így összezúzza magát lelkileg, akkor Te miért tennéd?

403. SZK207
2009. jún. 25. 10:58
Sziasztok! Azt hiszem az idegösszeomlás kerülget... Tegnap még viszonylag erős voltam, de ma olyan vagyok mint egy gyenge kis madár... A lelkem fáj, a szívem megszakad. Menjek pszichológushoz?
2009. jún. 25. 10:31

irt egy smst még,na erreirtam apuméról..irta h ne adjam fel bla bla bla,én meg h künnyü mondani a te életd jóigy is ugyis velem v nélkülem,fogalmad sics milyen munka meg pénz nélkül lenni de sztem senkinek amit én az utobbi idöbe szenvedek..

elegem van megirtam h nem várok senkire,élem a saját életem és ha ugy van kmegyek ujra agnliába

401. torde (válaszként erre: 400. - Makrai.lilla)
2009. jún. 25. 09:54

Nálunk most okés minden!

Kicsit lazábbra vettem a figurát, nem állok le vele kötözködni, próbálom magam úgy leállítani, hogy jó ez így, nem leszek a felesége, akkor meg mit veszekedjek vele, és képzeld az egészben az a legjobb, hogy mivel nem veszekszem vele sokkal kedvesebb, sosem szokott pl a hónapos évfordulónkra csak úgy virágot hozni, de tegnap hozott!Szóval én próbálok úgy viszonyulni hozzá, hogy nem kell megváltoztatnom hiszen még nem vagyok a felesége, akkor meg minek akarom a kedvemre formálni!Na midegy eddig működik, itt csak egy baj lehet, hogy hétvégén talizok a kedves Mamával is, aki belekavarhat, de próbálok vele sem foglalkozni, nem érdekel, mit akar belémlátni, akik fontosak azok kritizáljanak, mások rosszindulatú kritikája vagy lenézésére meg szarok!Hát lehet nem jó taktika, de eddig működik!

2009. jún. 25. 09:42
és nálatok mi a helyzetM?
399. torde (válaszként erre: 398. - Makrai.lilla)
2009. jún. 25. 09:11

Helyes, ne pazarolj rá több pénzt se smst, ha akar valamit hívjon, végülis Ő az, aki dolgozik, plussz Ő a férfi!

Így van, felejtős a pasi!

398. makrai.lilla (válaszként erre: 395. - Torde)
2009. jún. 25. 08:57
mármint hogyhogy nálunk?ja irt vmi smst de leszarom,ne igérgessen amit kedden megirtam azt most is ugy gondolom persze nem igy kéne smsbe szal ha netán még hiv,bár nemhiszem akkor igy szóban is el akarom darálni ezeket.de sztem nem,csak nekem is jobban megnyugszik a lelkem ha ugy mindent kiadok magamból,de igy smsbe nem nagyon lehet.na meg eleve h angolul...
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook