Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
367. makrai.lilla (válaszként erre: 366. - Torde)
2009. jún. 24. 10:41

biztos h nem leszek egyedül de hogy most per pill nem érdekel senki az tuti.munka ,nyelv tanulás stb re koncemtrálok,sajnos ugy érzem hogy mindig ebbe a pasi stb dologba fektettem a sok energiát,feleslegesen,valahogy könnyebben kéne venni és akkkor nem fog a csalódás sem ugy megviselni.


persze én mint személyileg,természetileg nemtudok megváltozni és nemis akarok,de most már tudom ha netán ujra ilyen helyzetü embert sodorna elém az élet mert sajna szinte csak ezek ez a külföldi nös stb akkor tutira ne menjek bele,nekem ezt kell megvivnom magammal.........

366. torde
2009. jún. 24. 08:40
Na mindegy, de ha belegondoltok, hogy ezek után senki nem kap bizalamt, ez csak annyit jelent, akkor , hogy Lilla 26 évesen egyedül fogsz maradni.Kár ilyen könnyelmű ígéretet mondani, nem egy ember határozza meg azt, hogy másokról mit gondolunk, max csak azt határozza meg, hogy kevésbé leszünk mindent beleadók.Ez van, azt kell megérteni nem egy pasi jó vagy rossz cselekedetének kéne kihatással lenni az egész életünkre!Hagyjuk már azt abba, hogy mindig a pasi határozza meg a jövőnketNem így van!Semmitől nem kell félni, és mindent túl lehet élni, és csak a szenvedéseinket hosszabbítjuk meg azzal, ha egy kapcsolatot "áteröltetünk"!Lehet túl negatív vagyok, de szerintem mindenki saját magára alapozzon, ne másra!
365. makrai.lilla (válaszként erre: 360. - F0c26d46a5)
2009. jún. 24. 07:51
ezmár az én fejemben is megfordult párszor ,föleg most....
364. makrai.lilla (válaszként erre: 359. - Torde)
2009. jún. 24. 07:50
de legalább már értem miért vált el töle a nö...bár nemtudom hogy birta vele 14évig.
363. torde (válaszként erre: 362. - O.andi)
2009. jún. 24. 06:58
Hát ja csak az idő!De szerintem itt nem is inkább az a naheéz , hogy éljük túl, hanem, az hogy hogy törödjünk bele.Ugyanis az megy nehezen, azt hisszük, hogy a nem, az azt jelenti most lelki problémája van, holott csak el kell fogadni azt, hogy nem kellünk neki, nem kéne mindig felmentést találni arra, ha bénán bánik velünk, és nem kéne érte harcolni sem, nem?És szerintem erről szól ez a fórum is, hogy a nők küzdenek a szar kapcsolatokért is, vagy azért, amiért azt hiszik, hogy jó!
362. o.andi
2009. jún. 24. 06:52
Szerintem csak az időőőőőőőőőőőőőőőőő
361. torde (válaszként erre: 360. - F0c26d46a5)
2009. jún. 24. 06:48
De ez sem jó, hogy nem bízol!Az viszont nem baj, ha lassan jön meg a bizalom!Ne aggódj semmit sem, nem az egyedüllét az útad!Mi volt a csalódás oka?
2009. jún. 24. 06:22
Szerelmes voltam már többször, mint (gondolom) mindenki. Túléltem amikor vége lett, de nem könnyen. Általában elég sokáig, tartott összeszedni magam lelkileg, most már eljutottam egy olyan szintre (sajnos), hogy nem bízom az emberekben, így inkább egyedül élek.
359. torde (válaszként erre: 357. - Makrai.lilla)
2009. jún. 24. 06:02

Nem nem kell megeröltetned magad, mert a semmiért nem érdemes, a valamiért már igen, de itt most a semmin rágodunk!Annak a fiúnak teljesen mindegy Te vele vagy vagy sem, teljesen, na ez minden csak nem szerelem!Írhatsz neki 200 sms-t , valószínű tényleg nem megbántani akar, csak abszolút nem tud egy kapcsolatot(főleg egy távkapcsolatot)kezelni.Biztos minden olyanja megvan ,amire szüksége van, és hogy TE ott vagy vagy nem , nem is mindegy, hanem inkább nem jó neki.Gondolom ott megvan az élete, szórakozása, kinek kellene oda egy nő, akivel veszekszik, csak azért, hogy néha egy éjszakán jól érezze magát!Nem az az Ő világa, és nem enged oda Téged, tehát:Nem szeret!

Tényleg nem kell mindig okot találni, hogy miért nem lehet vége, egyszerű úgy kell a napod kezdeni, hogy Ő már nem része az életednek, nem kell rá smst-t sem időt pazarolni, és nem kell semmiért sem okolni.Lilla a magad ura vagy, állással vagy anélkül, nem kell egyetlen férfi sem ahhoz, hogy az életed rendbe jöjjön!Nyitnunk kéne egy olyan topicot, amiben azt írjuk le, hogy milyen más dologgal töltjük a napunkat a szakítás után!:)

358. makrai.lilla (válaszként erre: 356. - Torde)
2009. jún. 23. 17:48
elolvastad a hosszu emailt amit irtam?
357. makrai.lilla (válaszként erre: 356. - Torde)
2009. jún. 23. 17:47
hát igen ez igaz,sokmindent máshogy fogunk fel ami mondjuk nemis kell h váló ok legyen de nemtudom.ha ösem változik én minek??eröltessem magam a semmiért ???
356. torde
2009. jún. 23. 17:23

Mindegy lányok, sírhatunk itt nap hosszat, hogy épp ma mit tett rosszt, aztán másnasp meg mesélhetjük, hogy de édesen felhívott, de attól még, hogy álmodunk az igaziról, attól még nem amellett vagyunk!

Lilla hagyd a francba: messze is van, és láthatólag másképp fogtok fel dolgokat!Akinek ennyi egy kapcsolat sosem értékelte, különben hiányoznál neki, úgy ahogy neked Ő!

Szk dettó, mégha azt mondja bocsika, akkor is volt valami, amiért ez előjött belőle, eltelhet újabb hét/hónap, de ez a kapcsolat halálra van ítélve, mert valaki abból ki akar lépni, és aztán ha meg is gondolja magát, az nem a szerelemtől lesz!

355. makrai.lilla (válaszként erre: 348. - SZK207)
2009. jún. 23. 15:28
attol mert nő vagy azt nem kell h azt jelentse totál kiszolgáltatot magad mert most épp ezt tezsed.
2009. jún. 23. 15:26
keress mást,mert aki egyszer elhagyott máskor is elfog.
2009. jún. 23. 15:26
énis igy gondolkodtam de sztem felesleges.le kell szállni a földre.
352. SZK207 (válaszként erre: 351. - 01c8755c79)
2009. jún. 23. 15:17
Talán az ilyen álmok adják a reményt... ha már álmaink se lennének akkor mi lenne velünk???
351. 01c8755c79 (válaszként erre: 350. - SZK207)
2009. jún. 23. 15:06
... dettó ilyen vagyok... én a Bollywood filmekből építem a saját lelkemet! :DDD Jó kis giccses! :o)
350. SZK207 (válaszként erre: 349. - Makrai.lilla)
2009. jún. 23. 15:02
Hát igen, ezért viselnek meg sokkal jobban a csalódások mert álomvilágban ringatom magam...
349. makrai.lilla (válaszként erre: 348. - SZK207)
2009. jún. 23. 15:00
énis sajna ilyenekre gondolok nem vagy hülye de ezek sajna szinte csak az amcsi filmekben vannak...
348. SZK207 (válaszként erre: 347. - Makrai.lilla)
2009. jún. 23. 14:40
Én abban az álomban élek minden nap, hogy hazamegyek melóból és ott áll előttem a szobában és cendben magához húz azt éreztetve, hogy mindent megbánt amit ellenem tett és hang nélkül megbocsájtunk egymásnak...annyira vágyom erre... ne nevessetek ki a nyálas dumám miatt, de mégiscsak nő vagyok afffenébeis
347. makrai.lilla (válaszként erre: 340. - SZK207)
2009. jún. 23. 14:19
nekem is erösebbek mindig is az volt,de ha már ugy érzem nembirom akkor kész!!!és ez nálam is most jött el ez az idö.
346. makrai.lilla (válaszként erre: 343. - Torde)
2009. jún. 23. 14:16

nem ö szakitott.én mondtam be az unalmast.

az történt hogy küldtem neki képeket magamról de ilyen jó sexyt de ugy hogy semmim nem láccik ki stb erre irta hogy ne kükdjek többet mert ott más is megtudja nyitni és azt nem szereti !!!

hú de berágtam.

irhatta volna szebben is.én itt teperek hogy a kedvébe járjak erre igy lebasz ugymond...

na mindegy..sokminden bonyoult nekem is de mindegy.pl az hogy ez az ö emailcime,mi köze a többi embernek hozzá-

aztán irtam hogy ok tudod mit,nem fogok soha többet semmit irni,nemhogy küldeni,töröld ki a számom stb,mert te mást nem tudsz csak bántani!


erre visszair hogy nemtud mit mondani de ok..

én meg ok????na irtam vagy 3 szor 5 db sms nyi cuccot,ugy mindent bele ami most bennem van hogy szerintem végig csak kihasznált meg ha erre csak ennyit tudsz mondani hogy Ok akkor te egy szemét vagy, stb,te sem vagy más mint a többi pasi stb.(csak fura mert most minden mondat angolul van bennem:)))

aztán visszairt hogy ne haragudjak ö nem akart bántani és nem használt ki sosem bla bla bla,mert amikor pl télen austriába voltam is és szarul voltam minden nap hivott stb,ja ez stimmel,igaz de akkor is, az utübbi pár hónapba meg mintha nemis léteznék....köszi. max majd ujra szept oktol várhatom a csodát hogy ujra foglalkozik velem.

aztán láttam h csörgött de nem vettem fel, azt mondta majd késöbb.igaziból nemtudom mit akar mondani de én már nem akarok vele beszélni. nagyon megbántott azzal amikor csak annyit irt h ok..

igy eldobni vkit ilyen egyszerüen.én foggal körömmel ragaszkodtam hozzá meg mindenhez hogy ne kelljen szakitani de ö ezt nem igy látja,ha én azt mondom h vége akkor ez neki "csak egy ok "


ja meg azt irta hogy nem haragszik rám amiért azt a sok szép smst irtam mert tudja h nem gondolom komolyan....hááát ez nem igaz.

most igenis komolyan gondoltam.irtam neki h nem érdemelsz meg egy olyan embert mint én és lécci keress más hülyét a saját országodból akit minden nap megbánthatsz....

345. SZK207 (válaszként erre: 341. - Torde)
2009. jún. 23. 12:40
Olvass bele légyszi a kapuzárási pánikos topicomba, abba nagyjából leírtam miről van szó.
2009. jún. 23. 12:38
torna... tánc... csodákra képes! :o)
343. torde (válaszként erre: 339. - Makrai.lilla)
2009. jún. 23. 12:31

Látod Lilla, TE is normálisan látod a másik helyzetét, és a sajátodon mégis ellenző van!ez az ,amit nehéz lerázni, a szemünket elfedő szemüveget, amivel hitegetjük magunkat, hogy velük tudunk csak élni, akármilyen, akár rossz, vagy nem figyel ránk!De könyörgöm vannak a földön olyan pasik is , akik nemcsak a saját érdekeiket nézik!Szlk nehéz kidobni, mert szereted, de neki egy mondata az a bizonyos vége olyan játszi könnyedén gördült ki az ajkán, hogy csak na!Szóval szerinted szeret, csak azért, mert még nem vitte el a cuccait?Lehet, hogy neki így a kényelmes!

Mi volt az ok, amiért szakított?

342. torde (válaszként erre: 335. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:28
Ez baromság!Hogy lehet olyan embretől várni , hogy visszajöjjön , aki ilyen kegyetlen érzéseket okozott neked!Menjen a francba, ne csak azt legyen könnyű kimondani, hogy vége, menjen el!Hadd élj nyugodtan!
341. torde (válaszként erre: 324. - SZK207)
2009. jún. 23. 12:26
Mi történt?Mesélj!
340. SZK207
2009. jún. 23. 11:58
Miért nem hallgatok az eszemre? Az eszem nekem is aszt súgja amit írtál... De miért erősebbek az érzelmek a logikánál? Még mindiog azt szeretném hinni, hogy azért maradt nálam mert szeret. Én barom.
2009. jún. 23. 11:33
a vak is látja.léccike ne csinűld ezt !
2009. jún. 23. 11:32

mert téged készit ki!!!kényelmes neki ott.jaj nemárrrr

kihasznál

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook