Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
247. makrai.lilla (válaszként erre: 245. - Torde)
2009. jún. 11. 19:20

igen ez igaz ,akkor sztem én nekem is ezt kéne csinálni,,,,hátha segit nem?

és ha majd nem mondom mindenért h miért nem hivtál stb akkor Ö is észreveszi stb. nem?

2009. jún. 11. 17:02
nekem az idő
245. torde (válaszként erre: 244. - Makrai.lilla)
2009. jún. 11. 16:59
Ez így van, de én nem ilyenekre gondoltam, hanem olyanra, hogy tolerálom, ha nem hív egy nap 10szer.És,ha nem bántom Őt azzal, miért nem hívsz miért nem írsz, az egy nekem is jó, kettő lassan Ő jobban szerelmesebb lesz, nem pedig azt mondja milyen kibírhatatlan vagyok, és ha nem veszekszem vele, jobban hiányzom neki:)
2009. jún. 11. 13:16

ja értettem :)

de az sem jó ha mindent elnyom magában az ember,pl neked is legyen véleményed stb mindenröl,,,majd még irok énis

243. torde (válaszként erre: 240. - Makrai.lilla)
2009. jún. 11. 11:10

Nem az a baj, hogy nekem így nem jó, az a baj, hogy azért nem jó nekem a pasim, mert én vagyok túl hibakereső!

Azt mondtam, ha csak a hibáját látjuk, akkor el kell hagyni, vagy nekünk kell megváltoznunk, hogy ne csak a hibáit nézzük.Én most ezen vagyok, hogy nem morfondírozok azon,hogy most miért mit mondott nekem, és nem akarok a tetteibe olyanokat belelátni, ami miatt azt érezném, hogy nem szeret.Mert ,amikor azt elemzem mit csinált miért úgy csinálta, általában annyira felhergelem magam, hogy utána rögtön neki esem, és veszekszünk.Ez meg nem jó, most, hogy tanultam a vizsgámra, nem veszekedtünk, nagyon jól megvoltunk, nem volt időm mélázni azon miért nem ír , hív, és láss csodát érzem, hogy szeret!

Tehát meg kell változtatnom azt a beidegződésem, hogy apróságokból elefántot csinálok!De, ha nem tudom megváltoztatni az érzéseim, akkor venni kell a sátorfát!

Jó értelmes volt, mi?:)

242. torde (válaszként erre: 241. - Makrai.lilla)
2009. jún. 11. 11:06

Na az sokkal jobb Lilla, ha vannak céljaid, és igen néha a környezetváltozás jót tesz, menjél csak ki, addig sem unatkozol otthon, csak ne keveredj olyan férfiak társaságába, akik csak bajt hoznak Rád, mindig olyan emberekkel barátkozz, akik "tiszták",azokkal is lehet probléma, de az olyan férfiakkal , akik házasok, gyerekük van, idősebbek, skalpgyüjtők, már eleve problémásak, és erre Neked nincs szükséged!

Kéne venned egy olyan napszemüveget, amin keresztül csak a független és normális pasikat látod meg.

Mondd Lilla, Te milyen pasikra buksz?Mit nézel meg egy pasin?

2009. jún. 7. 18:24
hát ha mást nemis vagy máshogy nemis,gondolkozok h ujra kimegyek..de máshova most,sokszor voltam külföldön most hollandiánba készülök,töre uj emberek stb,ott majd tuti elfelejtek mindent...
2009. jún. 6. 11:53
na de ha neked sem jó miéárt nem váltassz?
239. torde (válaszként erre: 238. - Makrai.lilla)
2009. jún. 5. 11:26

Én is így voltam, mint TE folyton a pasi hibáját láttam, azt, hogy mennyire nem szeret, rengetegsz szakítottunk, de most együtt vagyunk.Mert összesen két lehetőség vn:

1.Otthagyod Bátran és Elszántan

2.Mrgbékélsz vele, hogy ilyen és szeretettel változtatjuk meg vagy elfogadjuk ilyennek, és nem várunk el tőle extrát!

Ez van

2009. jún. 4. 21:48
vanak dolgok sajna amihez ragaszkodunk de ezt nem lehet megmagyarázni ,miért sajna,. ez is ilyen.
237. makrai.lilla (válaszként erre: 236. - Torde)
2009. jún. 4. 21:48

na helo !!

igen igazad van,amugy veled mizu?mindig csak én irok...:)

236. torde (válaszként erre: 235. - Makrai.lilla)
2009. jún. 4. 21:44

Ezt sosem értettem, ha valaki tudja, hogy ez nem megfelelő a számára akkor miért hajta a fejét igába.Szerintem Lilla, ha többet koncetrálnál a párkeresésre, és kevesebbet az olaszra többre vinnéd!

Abba kell hagyni a hibáztatását a pasinak, pontosan tudod, hogy ilyen, látod, tapasztalod, csak saját magadat hibáztathatod, hogy még most is vele vagy!Ha ezt így megérted, rájössz, hogy csak Neked kell végre döntened és az új élet fele nézni, ami vagy kicsit az elején magányos lesz, de sosem szabad azt hinni nem találod meg a párod!Csak, amit már mondtam korábban is kicsit szelektálj a pasik közül, ne jöhessen szóba idős, házas, gyerekes pasi, fiatal, értelmes srác, legyen benne valami, ami megfog, de az ne a semmi legyen!Szerintem..:)

2009. jún. 4. 12:51

vele (olasz)meg sztem az is a baj majd vagy lesz mindig hogy nekem nagyobb szükségem lenne rá mint neki rám,pedig AZ elején nem ugy tünt...

Én lehet mindig majd azt akarom hogy velem legyen stb és adja meg azta 100 % ot de ö mindig majd csak 60 70 % ban lesz az enyém,és ez kevés nekem,nekem olyanra van szükségem aki mindig velem van stb.de hol van ilyen?

2009. jún. 4. 12:50

ja nem,nem magyarázott ki semmit végülis de nemis történt nagyonsemmi megint. ez az 1 óra stb olyan kevés a beszélgetésre,ilyenkor amikor annyi mindenröl énis beszélni akarok stb.

de a lényeg a lényeg,Ö azt mondta 43 évesen 5ször meggondol vmit,mielött cselekszik ergo ez is hogy odamenjek 3 hónapra stb,ezért nem akarja.ja csak mondom,miért nem tavaly szóltál amikor az ember még nem szeret beléd hogy neked mindenröl ilyen fura elképzeléseid vannak stb.szóval szólhatott volna tavaly is hogy ez ennyire nehézkes lesz ,persze akkor egyértelmü h nem vártam volna a semmire.

hidd el,próbálok ismerkedni neten de egytöl egyik idióta ,áááá-

nem,én most leállok mindennnel komolyan kezdem elfogadni a helyzetet hogy nemlesz senki egy ideig vagy egyáltalán lesz e?akkor maradok egyedül...végülis az ember egyedül is tud élni..de nekem mindig csak a csalódás jut szted ezek után hogy bizzak meg bárkiben is???

233. torde (válaszként erre: 232. - Makrai.lilla)
2009. jún. 4. 12:04

Kimagyarázta és megmagyarázta, és Te lenyugodtál,hogy minden rendben van, igaz?

Lilla miért nem keresel emellett a fiú mellett valakit, aki segíti lezárni ezt a részt ezt az olaszos részt, hm?

Próbálj meg a neten ismerkedni, találkozni máás srácokkal, hátha kiábrándítanak az Olasz pasidból, na?

2009. jún. 4. 10:15
amugy sajna igazad lett megint félig :)
231. torde
2009. jún. 4. 08:59
oké
230. makrai.lilla (válaszként erre: 229. - Torde)
2009. jún. 4. 08:56
szia!igen,irok ma de most elkell mennem sajna ...késöbb beszámolok.
229. torde (válaszként erre: 228. - Makrai.lilla)
2009. jún. 4. 07:25

Szia Lilla!:)Itt vagyok.REmélem tényleg meg tudtad beszélni vele, de félő, hogy nem.Ilyenkor a férfiak fűt-fát ígérnek, és TE meg el akarod hinni, így lehet, hogy az a telefon nem az utolsó beszélgetéseteke lesz.

De mondjuk ez tényleg nem normális, mármint, hogy nem akarja, hogy lemenj, vagy, ha akarná akkor is csak 1 max 2 hét.Valamit titkolhat vagy nem tudom, ez az Olaszország az Ő kis/nagy világa, ahol jól érzi magát, de , hogyha nagyon szexmániás nem tudom miért nem akarja, hogy menj, na mindegy.A lényeg az, amit leírtál, ez nem olyan kapcsolat , amiben két fél egyaránt szereti és fontosnak érezheti magát a másiknál.Lilla nem is tudom szeret-e, túl azon, hogy mondja.ERgyébként szerintem pont azért kapnak össze a párok, ha ritkán találkoznak, mert ugye ilyenkor feszültebb az ember, és az agya is beindul, mert Ő csak(TE) a pasira gondol(mivel sajnos más mostanság nem köt le Téged: no munka), és a pasi meg elfoglalt, valószínű nem is ér rá rajtad elmélkedni, és innentől kezdve TE csak gondolkodsz és őrlődsz magadban, hogy TE mennyire szereted és Ő meg nem, ezért akadsz ki minden kis és nagy dolgon is.Szerintem nem jó egy ilyen távkapcsolatban élni, és Neked nem is erre van szükséged!Lilla fiatal vagy, nem hiszem, hogy nem találnál egy rendes /FÜGGETLEN):) pasit!

Megtörtént a telefonálás?

2009. jún. 1. 20:33

na sziasztok! tegnap igértem h irok,igaziból nemsok történt de ugy néz ki most végleg összeveszünk (tünk )valoban rá kell jöjjek h ez csak idöhúzás ami eddig volt.ha felhiv,akkor utána max 1 hétig jó minden,és utána minden kezdödik elölröl.mindig csinál ,mond v tesz vmit amire berágok,akkor bepöccenek ,és ennyi.ez igy nem mehet tovább-

ha belegondolok ez az év meg ugy ált ban nekem nem nagyon hozott sok boldogságot (sajna más területen sem )de most a szerelemröl beszélünk ugye,,,ez az örökös csalódás,elvárás stb ez nem vezet jóra,és ugye ezt tudom is de eddig nem mertem lépni...mindig csak húztam az idöt hátha.

most végülis ott borult ki minden többek között h elhagyott vmit amit adtam neki,ami nem egy nagy dolog de nekemakkor is számit..meg sok másik dolog is,könyörögni kell neki mindenért,de sztem már ott kezdödött az egész amikor megmondta h ne menjek le hozzá nyáron...már ott rosszul esett,ha Ö szeret és énis ,és ugye van háza ,pénzr mi a francnak maradjak itthon amikor tudja h nekem meg munkám sincs.itt szenvedek,.

nem , sztem Ö nagyon jól elvan nélkülem.ott a meló ,strand most nyitott .sok vendég,1szer egy héten felhiv vagy max 2 szer 1 hétre lemehetek hozzá majd nyáron, ez minden ami sztem rám várna,és ha még ingyen nyaralás is lenne akkor sem kell,most viszautasítom...utána ha meg hazajövök majd itthon fogok szenvedni.

...

szoval be kell látnom hogy ennek a pasinak nem vagok olyan fontos (idöszakos)és nkem több szükségem lenne rá,meg ugye itt a gyerek gond de erre speciel nemis gondoltam most.ma hiv még ucsó,mert mondtam ,de már elöre kiterveltem mit mondok,. vagyis nemkell itt semmit kitervelni,kész megmondom én ennek nem látom sok értelmét. nekem ez fáj és kész.amit Ö nyujt az kevés,minden 7en szombat itthon üljek és várjam a hivását...nem aakrok neki kötelezettséget adni...

szar lesz biztos mert nem olyan könnyü elfellejteni vkit de most elég elszánt vagyok sztem ilyenkor kell megmondani,ha ugy érezi az ember elég erös.(nem vagyok amugy az de most remélem)

2009. máj. 31. 23:30
köszi neked is.
2009. máj. 31. 23:06

Akkor írd le holnap!Majd elolvasom!

Kitartás!

Jóéjszakát!

2009. máj. 31. 23:05
veled ?
2009. máj. 31. 23:05
igen...hát semmi kül vagyis van de hulla vagyok ,menni készültem holnap leirom hosszan:) szia
2009. máj. 31. 23:03

Nem!Csak gondoltam megkérdezem,hogy vagy?

Mert láttam hogy írtál erre a topikra.

222. makrai.lilla (válaszként erre: 221. - Cirmanella)
2009. máj. 31. 23:02
köszi...téged nem ismerlek irtál nekem?
2009. máj. 31. 23:01
Hogy vagy Lilla?
2009. máj. 31. 22:41
sehol senki??
2009. máj. 18. 21:14
tudom h látom attól függetlenül ha csak én tiltom le,de ő is letiltott engem. igy pedig jó..törölni még engem se törölt, lehet csak idő kérdése...ill volt már olyan amikor régebben sokat beszélgettünk,csak még nem jártunk, h összevesztünk,megszakitottunk minden kapcsolatot.majd egyszer egy félév/év után kb visszavett és újra beszélgettünk(akkor jöttünk össze) lehet most is csak azt várja h lecsillapodjanak a kedélyek...viszont egyenlőre barátja se akarok lenni
2009. máj. 18. 17:40
Attól hogy letiltottad még látod. Csak ő nem lát téged és nem kapsz értesítést ha belép. Ezen kivül én szoktam látni őket a partnerlista élén zölddel azaz belépve. Ha látni sem akarod akkor töröld is ki a tiltás mellett. Mostanában fedeztem fel hol lehet megnézni kinek vagy fenn a listáján. Két napja szakítottunk a párommal. Eddig ő mindig letiltott és letörölt msnről most viszont nem. És az iwiwes leveleimet sem törölte ki mint a múltkor. Ebből arra következtetek, hogy nem tekinti lezárt ügynek a szakítást csak egy újabb "hóbortomak". Megvárja mig "elül a vihar" és azt hiszi visszamegyek hozzá. Hát most téved. Bár ma majdnem írtam neki egy smst hogy rendehozzam a dolgokat. De megálltam.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook