Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2009. máj. 18. 16:18

Sziasztok!

Leirtam már ide is h mi történt velem és ti is meg a környezetm is azt mondta nem kell nekem ez a pasi. Most végre sikerült neekm is felfognom, hogy nem akarom már őt. Azt hittem van még esély arra hogy mi összejöjjünk, hogy jelentett neki vmit az egy év. De rájöttem semmit. Myvipen már egy másik lány van kint neki, msnen szintén. És ma kiderült h azt mondta a szakitás napján a legjobb barátjának, hogy szedjen fel engem. Azt mondta még amikor szakitottunk, hogy nem akar rosszba lenni velem, mert eddig minden barátnőjével úgy vált el. Hát ezek után nem is csodálkozom. Pfff...szánalom..csak tudnám hogyan felejthetném el...ennél jobban nem szeretnék semmit az életben. Most kezdem visszaszerezni a régi barátokat akiket miatta vesztettem el..és olyankor egész jól vagyok, főleg h nem látom már msnen,mert letiltottuk egymást. Ma szeretném meggyőzni arról is h ne jöjjön le balatonra dolgozni, ahova elvileg együtt mentünk volna. Érzem fájdalmas lesz a beszélgetés,de egy fokkal előrébb lennék ha belemenne.:S Szoritsatok:)

216. makrai.lilla (válaszként erre: 214. - Torde)
2009. máj. 15. 19:21
valamilyen szinten ö sem akar elengedni engem ,mert tudni akar rólam...de kötöttséget nem akar..pill most elmegyek majd irok...
215. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 205. - Torde)
2009. máj. 15. 19:21
szavakkal. de tőlünk elvárják a tetteket is.
214. torde (válaszként erre: 213. - Makrai.lilla)
2009. máj. 15. 18:35

Tényleg nem jó a másik véglet sem, de ez sem, hogy szenvedünk, de azért maradunk!

Az a baj, hogy a szakításkor is szenved az ember, nehéz feldolgoznia, hogy vége.Az én fejemben olyan gondolatok járnak, mi van, ha hamar talál valakit, mi van, ha ennyit jelentettem.Nekem azt nehéz elviselni, hogy talán nem is volt szerelmes, és ezért örülök, amikor ragaszkodik és nem akar elengedni!

213. makrai.lilla (válaszként erre: 212. - Torde)
2009. máj. 15. 18:31
jó kérdés,és az a durva hog volt idö amikor nagyon pasi ellenes voltam és megfogadtam h egyiktöl sem fogok függeni,mert nélkülük i ellehet lenni és élni de most vmi miatt ujra visszajött minden.akkor nagyon megerösödtem,de azthiszem ez nem volt végleges.eég köszivü voltam, az sem jó.
212. torde (válaszként erre: 211. - Makrai.lilla)
2009. máj. 15. 18:23

De miért keresünk kibúvókat, miért nem merünk lépni?

Miért van az, ha szakítunk megbánjuk?

211. makrai.lilla (válaszként erre: 209. - Torde)
2009. máj. 15. 18:21
igen de nálam és sokaknál is az a baj hogy látjuk a hibáit is de ennek ellenére kell mégis.
210. torde (válaszként erre: 207. - Makrai.lilla)
2009. máj. 15. 18:18
Na ja, ha ez ilyen önnyű volna!
209. torde (válaszként erre: 208. - Makrai.lilla)
2009. máj. 15. 18:17
Nem tudom, én az első 1-2 hónapba hulla szerelmes voltam, nagyon tetszett a srác, de mára már ott tartok, hogy csak a hibáit látom, és nem tudom annó ezt miért nem vettem észre!:(
2009. máj. 15. 18:09
én mindig ugy voltam vele, egy ember szemályiségéb szeret bele az ember ,nö v pasiéba :)na jó viccelek de van benne igazság.
207. makrai.lilla (válaszként erre: 205. - Torde)
2009. máj. 15. 18:08
lehet nemet kéne váltani..:)
206. torde (válaszként erre: 201. - Megtalál)
2009. máj. 15. 18:03
Hát mondhatom gíöníörű, hogy 5 hónapot nem is szeretett, szép egy csávó, és erre Te mikor jöttél rá, Te is 5 hónapja tudod?És toleráltad?
205. torde (válaszként erre: 203. - Makrai.lilla)
2009. máj. 15. 18:02

Na igen, ez borít ki minket, míg mi minden percben rájuk gondolunk, ők csak akkor , ha épp ott vagyunk.

Szerintetek ők hogy fejezik ki, hogy szeretnek minket?

204. torde (válaszként erre: 202. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 15. 18:00
Én néha szerettem volna, ha rámtapad a pasi, lehet azért tapadt Rád, mert neki idegenek voltak a haverjaid és elveszettnek lrezte magát:)
2009. máj. 15. 17:47

igen azt énis utálom ha mindent ugy kell kiszedni belöle, basszus,pedig a nöknek tényleg van ráérzöjéküj ha már más hangon szól,egyböl tudom h van vmi gáz.

Ök mások.más az agyuk. egy ki is van mutatva.sosem fogja pasi és nö megérteni egymást.de az tuti h szerlmes sem akarok lenni,most akartam????dehogy.

5 éve volt hasonló, az nagyon erös volt,eznem annyira de ez is,még ha a melomban ma egészu nap Ö jért az agyamban és fog is.ha Ö melózik, nem gondol rám ,csak a melo.-

2009. máj. 15. 17:43
Nálunk pont ellenkező volt a probléma. Társaságban nem tudott lekopni rólam, követett mint egy kiskutya. Az idegeimre ment, nem tudtam elengedni magam, mindenki rajtam röhögött. A haverjaim nem szeretik, mondjuk ez kölcsönös csak tudnám mi baja velük. Persze nekem el kellett fogadnom a barátait, sőt kötelező találkozni velük ha ő megy. Prrsze amikor én hívom "nem ér rá". És még van pofája azt mondani nekem, hogy ő hoz csak áldozatot a kapcsolatért. Voltaképpen én mindenről lemondtam az ő kedvéért ő pedig semmiről miattam és még neki áll feljebb. Nem tudom mit képzel magáról, helyre kéne már tenni.
201. megtalál (válaszként erre: 199. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 15. 17:42
nálam nem voltak ilyen üzenetek, lépett és nincs többé. pontosabban én mondtam azt neki, h ha úgy gondolja, nincs közünk egymáshoz, akkor ne akarjon kaszinóba vinni, meg közös üzletet csinálni, hanem szakítsunk meg minden kapcsolatot, mert nekem nagyon rossz úgy látnom őt, h senkije sem vagyok. Még szeretem. Ő viszont engem nem. Így korrekt. ezt tiszteletben is tartja.
200. megtalál (válaszként erre: 196. - Torde)
2009. máj. 15. 17:39
igen, ezt sajnos én is így gondolom: nekem idő kellett, h kialakuljon bennem a szerelem iránta, de közben ő ezt úgy fogta fel, h nekem ő közömbös és lejjebb adta az intenzitást.. nem szeretett úgy az utolsó 5-6 hónapban (elég szomorú, h összesen a 8-ból!)
2009. máj. 15. 17:38

Ja meg hogy nem akar elveszíteni.

Szerintem meg ez nem kívánságműsor.

198. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 194. - Megtalál)
2009. máj. 15. 17:35

Nem. Ez lenne a minimum, de én is hiába várok ennyit sem képes megtenni. De panaszkodni azt tud, meg bocsánatot kérni. Ígéretekkel tele van a padlás, mondtam szédítse a tiniket azok beérik 2 év után a kézenfogós moziba járunk témával. Nekem több kell és sajnos nem érzem hogy haladna a kapcsolat. Illetve dehogynem a vége felé halad :S

Egyre kevesebbet ér rá. Közli, hogy belátja hogy sosem ér rá és fordítva biztos neki is szarul esne. Pfff. Itt akadtam ki. Ja mondom kösz hogy ilyen "együttérző" vagy, azt hiszi ezzel most megnyugtatott h elismerte. Egy csöppnyi sajnálat, megbánás nem volt a hangjában. Neki ez igy tök megfelel, csak én szenvedek de majd én letöröm a nagy ambícióit. Most még röhög a markába hogy megint palira tudott venni. ÁÁÁ rágondolni is rossz csak felhúzom magam rajta. De napközben jönnek az smsek hogy mennyire hiányzom, igy szeret, meg úgy szeret. Szemét!!!

197. torde (válaszként erre: 194. - Megtalál)
2009. máj. 15. 17:32

Nem nagy dolog, és ez belőlünk természetünkből és kifejezésünkből adódóan van.Miért kell mindig figyelmeztetni

Őket nekünk mi esne jól, ha fordított lenne a helyzet ők is kiakadnának, hogy idegen társaságban nem fejezzük ki, hogy Ő velünk van, és nem figyelünk rá!

196. torde (válaszként erre: 193. - Megtalál)
2009. máj. 15. 17:30

Megértelek, saqjnálom azt, hogy a férfiak nem kérnek az ilyen szeretet/szerelmeből, nem tudják értékelni a türődést, mégis mindig azt mondják nem törődünk velük!

Hidd el, ha ráérős volt, nem is tudom elképzelni, hogy igazán szeretett!

195. torde (válaszként erre: 191. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 15. 17:28
Jár ppersze, csak TE ettől nem lesz boldog, sőt kielégült sem:(
194. megtalál (válaszként erre: 192. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 15. 17:23
szerintem igenis mondja el, legyen képes a kommunikációra, és legyen képes kifejezni, ha szeret. nem sírni kell előttem, (én is láttam könnyezni, amikor először 2 hónap múltán akart lelépni, mert kiderült, h nem tűröm jól, ha hanyagol, nem ér hozzám, pláne nekem idegen társaságban) hanem egy-egy érintéssel, szóval tudtomra adni, h gondol rám, nem direkt van távol, ha alakíthatná máshogy is a napjait.. ez olyan nagy dolog lenne???
2009. máj. 15. 17:19

de, az indított benne változást, ahogyan én a figyelmét próbáltam kierőszakolni.. pedig csak nagyon vártam haza késő este, mert nem akarta úgy igazítani a napját, h az én kötött időrendemhez jobban alkalmazkodjon (délelőtt tanítok, ő kötetlen munkaidőben dolgozik, főleg akkor indult el itthonról, amikor én végeztem a suliban, aztán késő estig dolgozott)

nem hívogattam, csak egyszer egy nap, vacsival vártam, de sokszor éreztem, h nem siet haza, hanem ráérősen teszi a dolgát -neki elég volt annyi belőlem, amit este és hétvégén kapott, nekem nem. ezért rosszkedvű voltam és sértődött, mert ha itthon is volt, sokszor csak ült a szgéop előtt, vagy tévézett, sok tartalmas dolgot nem csináltunk már utóbb együtt. az én frusztráltságom meg benne inkább valszeg alkamatlanság-érzéseket keltett, ebből lett elege, h azt látta, nem vagyok mellette boldog.

192. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 190. - Makrai.lilla)
2009. máj. 15. 17:18
Ha meg is változott szerinted elmondja? A pasik nem szokták kimutatni az érzéseiket, kommunikálni róluk meg pláne nem. Úgy kell kicsikarnom belőle minden egyes szót. Állítólag ő még sírni is szokott értem. Egyszer amikor szakitani akartam itt nálam fakadt sírva. Nagyon megsajnáltam, sosem láttam még sírni. Elszégyelltem magam hogy mindez miattam.
191. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 186. - Torde)
2009. máj. 15. 17:13
Én használnám ki? Szerintem fordítva van. Szép vagy nem szép azt hiszem ennyi nekem is jár.
190. makrai.lilla (válaszként erre: 189. - Megtalál)
2009. máj. 15. 17:05
kicsit sok hasolnóságot érzek...az elején Ö volt oda jobban érted ?miért változott meg nem mondta?
2009. máj. 15. 16:47

Lányok, nektek tényleg nincs okotok az aggodalomra, huszonévesen biztosan találtok megfelelő társat!

Én ugyanezt 33 évesen élem át: sokkal jobban kötődtem a páromhoz, mint ő hozzám, bár pont ellenkezőleg indult. Az utóbbi pár hónapban minden héten összekaptunk: én frusztrált voltam, mert nem kaptam tőle gyengédséget és figyelmet, őt az én boldogtalanságom idegesítette, végül itt hagyott. Neki van igaza, ő nem akart változni, vagy ilyennek fogadom el, vagy nincs értelme erőltetni a kapcsolatunkat. Az együtt töltött 8 hónapban soha nem mondta, h szeret, nem beszélt velem az érzelmeiről, viszont megpróbálta máshogy kifejezni (dvd-t írt ki nekem, drága csokit vett..) de ez nekem nem volt elég, a mindennapi figyelmesség hiányzott. Mindig azt éreztem, h a háttérben maradok, fontosabbak voltak számára az ölebei, meg a barátja. A kutyáit cirógatta, engem nem; a barátjával megbeszélte az érzéseit, velem nem. De nálam lakott, ide jött haza hozzám, mostam, főztem rá, intéztem a dolgait, ha kellett.

Néha úgy érzem, talán kihasznált, de most még nagyon hiányzik. Nem tudok nem gondolni rá. Határozott férfi, ha elment, nem fog visszajönni. Pedig még tartozik is a rezsivel, és két hete nem jelentkezett -állandóan pillanatnyi pénzzavarban szenved.

Próbálok bizakodva nézni a jövőbe, de csak a rengeteg szabad időmet látom, amit nem tudok kitölteni egyelőre. Nekem a társaság segít. Vannak jó barátaim, akiket bármikor felhívhatok. Közös programokat csinálunk, elkezdek egy új sportot -csak ahhoz még ki kellene mennem Budaörsre vásárolni, ahova régen az ex kocsival számtalanszor kivitt, most kicsit körülményesebb bkv-val. Szóval miután jól kibőgtem magam, el kell menni szórakozni is, meg ami csak jólesik, lényeg, h legyen, aki belerángat. :)

188. makrai.lilla (válaszként erre: 184. - TrinithY)
2009. máj. 15. 14:23
de Ö nem tudja hogy én ezzel ezt akarom elérni.ha tudná pőersze h nem mondaná el,.mindegy ki tudom én húzni sztem ha ugy van de most nemis érdekel...egyrnlöre más bajaim is vannak,meló stb.annyira szar h nemtudok menni oda hozzá tökre terveztem,egész nyarat ott töltöm, sztem lehet még ez is Ok lehet, söt. ez már Ok kéne hogy legyen hiszen nem mehetek oda 2-3 hónapra, ezt nem akarja,valszeg ez lesz...de nemtudom miost per pill azt mondani h Ok holnap megmondom, sztem ez majd úgy jönni fog....
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook