Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2009. jún. 16. 14:43

ja igen nekem is eszembe jutottt de nemis érdekel,bár biztosan nem,mert akkoriban minden nap hivott irt..mostanában lett ilyen hogy nem,mióta jött a szezon.

azért decben kiadott 400 eurot repjegyre nekem,és nem tuddtam menni azt elbukta,,,máskor isÖ fizette...

nyilván ez nem jelent semmit,meet a pénz az olyan h bármit megvehetsz de mégis.

hát ez igy szép lassan alakult,vagyis nemis tudom,lehet h pont az a baj h elég gyorsan.inkább.

szept be ismertem meg,már okt be volt ez a szeretlek stb és nov be taliztunk elöször...pár napot Rómában.

fokozatosan ....most feb tól lett ilyen.

de föleg most 1-2 hónapja.

elég mesebeillö volt,és valszeg ha várnék,.el is jönne Okt be vagy akármi,csak ez az,mire várjak,hogy majd jövöre ujra ez lesz , vagy mindig.??

valahol szerencsésnek éreztem magam ebben,mégis csak olasz stb minden megvan ami kell de a legfontiosabb nem,és ez miatt ez csak szomorúságot hozna nekem,sosem lennék boldog mellette,mert Ö ilyen.

szerintem mással is ez lenne,és ezt tudja.

tervezi h eladja a strandot stb de sztem az iyen tipusu ember,mindig is a munka szerelemese lesz,sosem változik.

de ami igaz ,hogy 14 év ez a házasság totál kikészitette, ezért ilyen amilyen.

azt mondta Ö már nem 18 éves,mindent meggondol 5 ször mielött cselekszik,nem a szivére hallgat


én meg igen sajna.

306. SZK207 (válaszként erre: 305. - Makrai.lilla)
2009. jún. 16. 14:38
Hoppá. Tartok tőle, hogy ezt más lánnyal is megtette... Bár nem hergelni akarlak ellene, sem bogarat ültetni a fejedbe, csak ezt érzem. S hogy alakult ki a kapcsoalt? Mennyit voltatok együtt? Mennyire vált komollyá?
2009. jún. 16. 14:36
nyaraláson voltam,ö szoolitott le..angolul
304. SZK207 (válaszként erre: 303. - Makrai.lilla)
2009. jún. 16. 14:31
Hogy ismerkedtetek meg? Milyen nyelven beszéltek egymással?
2009. jún. 16. 14:27
inkább ugy fogalmazok,kezdek hozzászokni.
2009. jún. 16. 14:27

igaziból a kezdetektöl fogva voltak gondok,elev ez a távolság ,de ugye az ember hülye, nem gondol bele még,bár Ö azért már mondhatta volna hogy ezt nem igy meg ugy gondolja akkor talán ki sem megyek hozzá most ápr ban.

az igaz hpg sokat melózik neki ez a párhónap az amikor öszsze kell szedni az egész éves pénzét, ez igaz, ez nem védés.de még ha együtt is lennénk akkor is ez a sors várna rám azthiszem-

a felesége is asszem föleg ezért vált el töle mert sosem volt vele, szb mindg a munka.

nem fogok tönkremenni,nincs is miben,kelen pillanatban a munka pénz stb miatt is vagyok szar kedvü ez már csak mág egy plusz ami miatt föhet a fejem...

annyira közömbös már az egész h leszarom,nem érdekel semmi,volt nekem rengeteg hasonló csalódásom,azokat is tuléltem pedig azthittem sosem fogom,söt sokkal durvÁbbak mert akkoriban 1 évig bögtem szinte ,most nem, nemis sirtam,. azért megerösödik az ember, nyilván nem annyira hiszen akkor nem variálnék ennyit stb,de már nem az az ember vagyok aki 2004 ben akit elhagytak.

301. SZK207 (válaszként erre: 300. - Makrai.lilla)
2009. jún. 16. 14:17
Tudom, hogy jobban esne neked ha olyan véleményt tudnánk írni amiben valami nagyon szupi megoldást javasolnánk annak érdekében, hogy együtt maradjatok, mert tudom: szereted. Viszont a folytonos elutasítása nem sok jót jelent rád nézve és én is úgy látom a legmegfelelőbbnek ha szakítanátok. Bárcsak elgondolkodna és belátná, hogy ha igazán szeret akkor nem így kellene viselkednie veled. De ha nem csak a szavai hanem a tettei is elutasítóak akkor ne várj, lépj mert tönkre fogsz menni.
300. makrai.lilla (válaszként erre: 299. - SZK207)
2009. jún. 16. 14:12
igen ez szemétség....mert ö örökké elutasit,de ha mással lennék az zavarná-hol itt a megoldás...
299. SZK207 (válaszként erre: 296. - Makrai.lilla)
2009. jún. 16. 14:07

"erre Ö de akkor féltékeny lenne ha más pasikkal elmennék"

Tudod, ez nagyon sok pasira jellemző sajnos. Ismerek nem egy ilyen pasit a környezetemben, akikről tudom, hogy csalják a párjukat nem is egy nővel, ugyanakkor beleőrülnének ha a párjuk akár egyszer is futó kalandba kerülne mással.

298. 73000ceac6 (válaszként erre: 296. - Makrai.lilla)
2009. jún. 16. 13:51
Szerintem még maga sem tudja mit akar...nem tud dönteni...ismerős...én is átéltem. Ott kell hagyni a fenébe. Ne foglalkozz az ilyen tutyi-mutyi pasival. Ha nem kellesz neki mit rinyál ha mással is találkozol majd??Nem mindegy neki??? Exem ilyen volt. Sokat "szenvedtünk" szakítás után de nem bánom, h akkor betelt a pohár. Egyszer elegem lett belőle, a hülyeségeiből, h nem tud dönteni és mondtam magamban: nekem ilyen pasi nem kell!!
2009. jún. 16. 13:48

Szerelmi csalódás...durva dolog. Én levontam a tanulságot a kapcsolatból: mik lehettek az én hibáim, mik az övé, miket ne kövessek el legközelebb (kicsit olyan ismerd meg önmagad). Sokat sportoltam zenére(boldogsághormon termelődik és így nem depizek be annyira). Ha nem tudtam aludni felpattantam a bringámra és addig bicikliztem míg fizikailag ki nem fáradtam annyira h bedőljek az ágyba és egyből elaludjak. Üveget kezdtem festeni. Olyan könyveket olvastam amik segítettek helyrebillenteni az értékrendem. Barátokkal csináltunk közös főzéseket.

Amik semmiképp ne kövess el, h ne menj bele futó kalandokba. Nem lesz jobb, csak rosszabbít a helyzeten.

2009. jún. 16. 13:41

na már megtudtam nagyjából miért nem akarja föleg h menjek...mondom basszus,én melóznék,te szerzel nekem vmi egy szobás vmit,(ott kurva olcso ),és ennnyi, nemkell velem élj akkor.amit ugye nem akar.

erre Ö de akkor féltékeny lenne ha más pasikkal elmennék stb.

jaaaaaaaaa

szal nem akar ö engem de másé sem legyek ez mekkora hülyeségre vall sajna.

295. SZK207 (válaszként erre: 294. - Torde)
2009. jún. 16. 09:02
Igazat adok ebben. Tudod, Lilla, a pasik szeretik ha egy nő nem csak általuk tud boldogulni az életben. Lehet, hogy az olasz azt hiszi, hogy tőle várod a megoldást (munkaügyileg pl.) és lehet ez nem tetszik neki. Igenis bizonyítsd be neki és legfőbbképpen magadnak, hogy önállóan is talpon tudsz maradni és törekedj arra, hogy lekösd magad mert ez mindenféle szempontból csak jó lesz neked. Remélem nem vagyok sértő vagy nyers, de hid el ha találsz munkát akkor kevesebbet fogsz bánkódni, sebeidet nyalogatni mert elfoglalod magad. Tudsz ismerkedni, új barátokat szerezni...
294. torde (válaszként erre: 293. - Makrai.lilla)
2009. jún. 16. 08:43
Hát, ha sosem nyitsz , sosem adsz bizalmat, azt is kirekeszted, aki épp neked való, nem?Nem lehet ilyen pesszimistának lenni,csak el kell indulni az úton!az első lépés lenne a legnehezebb, otthagyni az olaszt, aztán a többi már megy magától!Lilla rendbe kéne tenni az életedet!Nem szabad 26 évesen így lenni, fiatal vagy, és még kezedbe tarthatod és irányíthatod a jövődet, csak most helyesen kell dönteni.Az önsajnálat bármilyen jogos is, most nem időszerű!Legyél kreatív, vágj neki a dolgoknak, nézz állást külföldön, ha felszolgáló is vagy, ezer lehetőséged lehet, nem kell messzire menni, mondjuk Ausztria vagy akát itthon is rengeteg felszolgálót keresnek!Tegyél magadért!
293. makrai.lilla (válaszként erre: 288. - Torde)
2009. jún. 15. 14:58
ja nem csak ez miatt,de nyilván füleg.munka ,pénz minden miatt.elég világvége hangulaom van ma,de amugy is egy ideje,és lesz is sajna.nem lesz minden jó holnapra,és holnap utánra sem.a pasik meg egyszerüen nem érdekelnek.szerinted hogy tudnék ezek utén bárkiben is megbizni?mindig ez van,,,,
292. torde (válaszként erre: 291. - SZK207)
2009. jún. 15. 13:53
Ja vannak ilyenek!Látod ez is csak egy jó jel, hogy a Tied nem szörnyeteg, hogy érdemes küzdeni és változni!:)
291. SZK207 (válaszként erre: 290. - Torde)
2009. jún. 15. 13:49
Tudom, sajna tapasztaltam. Leginkább a volt anyósomnak köszönhetem, hogy elváltunk a kislányom apjával... Egy szörnyeteg az a nő!!!
290. torde (válaszként erre: 289. - SZK207)
2009. jún. 15. 13:46
DE jó Neked!Na ez szerintem a normális hozzáállás.Akkor már ezért is meg kell becsülnöd a fiát, mert vannak ám borzasztó anyósjelöltek is!:)
289. SZK207 (válaszként erre: 282. - Torde)
2009. jún. 15. 13:05
Szerencsére nagyon aranyos és fiatalos anyukája van, bírjuk egymást. Sosem volt még köztünk konfliktus, pedig 2,5 éve együtt vagyunk a párommal. Egyedül csak az zavar, hogy túlzásba viszi az aggódást. Pl. ha elmegyünk nyaralni akkor kb. 15x felhív útközben, hogy minden rendben van-e. De ezt előre leszögezte, hogy erre számítsak mert neki csak ez az 1 gyereke van. Megértettem, nem problémázom rajta. Amúgy pedig békén hagynak bennünket a szüle mert alig járnak fel hozzánk, kb. félévente 1x. Mi megyünk hozzájuk leginkább...
288. torde (válaszként erre: 287. - Makrai.lilla)
2009. jún. 15. 12:27

Ne így állj neki.Tudod segíts magadon.....

Mi a fenéért lógatod az orrodat?Azért, mert nem szeret és Te igen??Ugyan már, keresni baromi jó, randizni is nagyon jó!CSak kezd el!hidd el menni fog!

Ígérd meg nekem, hogy az iwiwen belépsz arra a keresőre!

2009. jún. 15. 12:04
semmihetz nincs kedvem.
2009. jún. 15. 12:03
totál depis vagyok
2009. jún. 15. 12:03
á most semmi kedvem,.........
284. torde (válaszként erre: 283. - Makrai.lilla)
2009. jún. 15. 11:59
Aktivizáld a szingli génjeidet, és keresgélj!:)Az tök tuti dolog!
283. makrai.lilla (válaszként erre: 280. - Torde)
2009. jún. 15. 11:57
igen tudom as számát fejböl ahhoz idö kell mig elfelejtem,.,,,
282. torde (válaszként erre: 281. - SZK207)
2009. jún. 15. 11:48

Hát azt gondolom!

És az Anyukája nem féltékeny Rád?Bír téged?

Hát figyelj én is úgy vagyok vele, hogy nem hergelem magam, pedig állítom Neked, hogy ezek a gondolatok, hogy ezt Ő miért nem így csinálta olyan egyszerűen tör elő belőlem, és baromi nehéz elnyomni, de próbálkozom!Különben tényleg belebolondulnék, és neki sem jó, de leginkább saját magamnak nem jó, hogy csesztetem az idegemet.Mióta vagytok együtt?

281. SZK207 (válaszként erre: 279. - Torde)
2009. jún. 15. 11:30
Detto ugyanez van nálunk is. Pedig imádom és munka közben alig várom, hogy végre otthon legyek és hozzá bújhassak. De ha napokig együtt vagyunk akkor valami biztosan történik ami megtöri az idillt:-( Az anyjával kapcsoaltban az a helyzet, hogy mivel a párom egyke gyerek, az anyja csak rá számíthat mindenben, ezt ki is használja, folyton ugráltatja mindenért. Ráadásul jól el is kényeztették, úgyhogy azzal is küszködöm, hogy megértessem vele, nem ő a világ közepe, nem mindig úgy történhetnek a dolgok ahogy ő képzeli, ne csak magával foglalkozzon mert itt vagyok én is....jujjj, nem egyzserű ez:-)
280. torde (válaszként erre: 277. - Makrai.lilla)
2009. jún. 15. 11:28
Lilla!Ne is foglalkozz vele!Töröld ki a számát, bár tuti tudod fejből, és az iwiwen meg jelentkezz arra a pasis csajos ismerkedősre, tuti lesz jelentkező!Nehogy már egy pasi miatt őrlödj, van belőle még vagy egy tucat, akit megismerhetsz:)
279. torde (válaszként erre: 278. - SZK207)
2009. jún. 15. 11:26

Igen, tényleg én is ezt csináltam, mindig én képzeltem a magam érzelmeivel az Ő helyébe, hogy én mit csináltam volna, én is pont et tanulom ,amit TE, hogy nem vagyunk egyformák, és hidd el, ha nem agyalsz rajta, hanem béke van és nyugalom pont úgy fog majd viselkedni,ahogy TE is viselkednél.Az a baj,hogy nálunk még kicsit az anyukája is ott van,mint egy probléma.Nálatok nem?

Amúgy mi is, ha együtt vagyunk sokat, semmi baj, de 2-3 nap egyedüllét és begolyózom:)Te is?

278. SZK207 (válaszként erre: 266. - Torde)
2009. jún. 15. 09:19
Sziasztok! Hogy mi a helyzet? Amit a 243-as hozzászólásodban írtál, olyan vagyok én is teljesen. Emiatt sokat szenvedek és vitatkozunk. Sajnos a saját tulajdonságaimmal azonosítottam őt és ez hiba, nem helyes. Pl. sokat morfondírozom rajta, hogy ha én kedves vagyok vele, szépen beszélek hozzá/róla akkor ő miért nem ilyen? Ha én szívem-lelkem kiteszem érte akkor ő miért nem? Szóval ilyenek. Sokan mondták már, hogy nem szabad a másiktól elvárni azt amilyenek mi vagyunk, nem szabad a mi értékrendjeinkhez hasonlítgatni senkit (nem csak a párunkat) mert senki nem egyforma. Nekem ezt kell megtanulnom ahhoz, hogy toleránsabb legyek és ne agyaljak azokon a dologokon folyton, ne elemezgessem, hogy mit miért tesz, miért mond mert beleőrülök. Sokszor belelovalom magam olyan dolgokba amik csak az én agyszüleményeim és csodálkozom rajta, hogy ki vagyok idegileg. Miután elolvastam a soraid megpróbáltam máshogy állni hozzá, nem csak a negatív dolgokra koncentráltam, próbáltam a pozitív dolgait értékelni magamban és sikerült. Hétvégén szinte végig kettesben voltunk és így sokkal jobb volt együtt lenni, hogy béke volt, nyugi...
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook