Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? fórum

Ti hogy tudtok túlleni egy szerelmi csalódáson?Kinek mi segit? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 11. 20:13

Ö egy begyöpösödött konzervativ még mindig az anyjáékkal él szted ? sosem egyeztünk volna ez igaz.

na ez már rossz :))))

126. torde
2009. máj. 11. 20:13

És a nőket?

Hogy félnek az egyedülléttől!Ez ám a butaság!

125. makrai.lilla (válaszként erre: 123. - Torde)
2009. máj. 11. 20:13

hát ez az,ilyen 25 évest mint én stb tuti nem talál, nemtudomm mire vár ,ráadéásul bejött neki a stilusom h nemvok az a hözöngös mint az olasznök, nemtudom miért dob el..komolyan nemilyen volt,.de mindegy,azért biztos szeret vmennnyire,sokat állt ám ( 120 000 ft repjegy amikor nem mentem el )de ez csak pénz tudom,szart sem ér de akkor is,volt idö h ugy érztem szeret.inkább azt mondanám,szereti a sexet....

Ö inkább ezt szerette velem nem a tartós részét.

azt meg hogy bajok lesznek ebböl (hol lakjak dolgozzak ) sztem mindig is tudta már.az elejétöl fogva.

2009. máj. 11. 20:10

amugy igen tudom anno tavaly amikor leszólitott hülye voltam h folytattuk vagyis lett ebböl valami,de mindegy ebböl is tanultam.

énis hülye voltam de Ö 43 évesen elég gyerkes, amikor jól tudta hogy ez nemis ide való (magyar ) fiatalabb is 18 évvel,szal ez van de hát a pasikat a farka irányitja............

123. torde (válaszként erre: 122. - Makrai.lilla)
2009. máj. 11. 20:08

Nwm, AKKOR TUDOD ELFELEJTENI, HA TE úgy akarod!

Miért kell neked 35 feletti?

Te 26 vagy, 31 éves pasik között még vannak facérok.

Szerintem arra fordíts nagy energiát, hogy jól szelektálj köztük, legyen valami mércéd!

Ha meg hív ez a 44 éves, egyszerűen nyomd ki, ugyan mi mondanivalója van, ahelyett, hogy örülne, hogy mi fiatal klassz csaj a barátnője, és éjjel nappal vele lenni, főleg strandon.

Na mindegy, szerintem nem szeret, és adj magadnak teret!

122. makrai.lilla (válaszként erre: 120. - Torde)
2009. máj. 11. 20:04

igaz ennél én mindig csak 2.3 lennék, ez a duma tegnap is.fel akart hivni szombat de a kölykök olyan roszak voltak h nem tudott.jaaaaaaaa

fegyelem?????

köszi


igen megfogadom soha többet nemkell nös (amugy Ö nem az ) gyerekes stb.azokkal csak a gond van de sajna 35 flett nincs pasi akinek ne lenne,.


de lehet h attol majd meggondolja magát ha most brake lesz de akkor már késö lesz,énsem vok jancsi bohóc .hogymajd hiv amikor akar.-

és amuhgy is,miröl akarnamár beszélni ha nemkellek??? a nagy semmiröl , nkem eerre meg nincs szükségem.

csak akkor tudom elfelejteni ha röökre vége és nem hiv

121. torde (válaszként erre: 119. - Makrai.lilla)
2009. máj. 11. 20:03

Akkor meg mi tetszik annyira, hogy kihasznál?

Ha neki kedve tartja ugyan ruccanj le, ha meg nem akar látni inkább maradj otthon.

Madzagon ráncigál!Te vagy a kis csicska!

Ne alázd magad tovább!Vagy TE sem értékeled saját magad?

120. torde (válaszként erre: 118. - Makrai.lilla)
2009. máj. 11. 20:01

Ha szexmániás, akkor plusszba még meg is csal?

Te Lilla, ne azt várd, hogy , ha nemet mondasz majd fut utánad, azzal a nemmel leginkább Te nyersz, tudod mit:REMÉNYT valaki mással.Én az olasz pasidat meghagynám a gyerekeinek,miért kezdesz ki ilyenekkel?Döntsd el magadban, hogy többet nem álssz szóba sem nőssel sem gyerekessel, baromi fiatal vagy, és ha most azt mondod nekem, mert érett a férfi, hát elgondolkodtató, hogy ez érett viselkedése-e?

Nem lenne jobb olyannal lenni, akivel nyáron andalokhastz kéz a kézben, csókolózhatsz?Biztos vannak jelentkezők, csak ez a baj, hogy a rendesebbnek nem adsz esélyt!

119. makrai.lilla (válaszként erre: 117. - Torde)
2009. máj. 11. 19:58
nekem is ez a bajom h összehasonlitom magam vele, h én hogyszeretem és sztem Ö ennyire nem ,és ez zavar.én mindig mindent megtennék,de ezek a tipusok értem nemés nemis fog változni 44éveen
118. makrai.lilla (válaszként erre: 116. - Torde)
2009. máj. 11. 19:57

köszi :)) persze örök elégedtlen vokde mindegy.szal szted ha most hagyom kicsit és megmondom h ne hivjon akkor lehet h észbe kap????????

d ez hülye mit hitt,egész okt ig heti 1szer felhiv ez elég neki??? vagy nekem?és tökre sex mániás,gondolod kibirja?????hülye lenne

117. torde (válaszként erre: 112. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 11. 19:56

Ha meg így van, akkor fogadd el.

Nálam az a baj, hogy sok igény nem teljesül, és így már nem jó!

Rendes a pasi, de nem úgy szeret, ahogy én elvárom.Lehet álomvilág azt hinni, ha valakit szertünk odafigyelünk rá, ki tudja, lehet be kéne érni azzal, ami van, de én nem vagyok boldog!

TE az vagy?

116. torde (válaszként erre: 113. - Makrai.lilla)
2009. máj. 11. 19:54
Hát pedig hidd el jobban kéne az olyt becsülni, mert az biztos, hogy szeret, Olasz pasi meg jobbára kihasznál!Pedig TE helyes vagy!
115. torde
2009. máj. 11. 19:53
a Vidék sem kifogás, van ám egy csomó társkereső oldal, ott is vannak rendes pasik!
114. torde
2009. máj. 11. 19:51

CSak mindekettőtökkel az a baj, hogy ragaszkodtok a nagy középszerűséghez?

Lányok!!!!!!!

Ez ám a nagy baj, nálunk nőknél, végülis panaszkodunk, de minden baromira megfelel, pedig látjátok egyeseknek (meezy) összejött, mert volt mersze ahhoz, hogy bátran újra az élet elé nézzen!

Jelszó TE 21 vagy, Lilla Te 26, egyiktőkkel sincs túl sokat a fickó, főleg Lillánál, akkor mi olyan baromi jó.Jelszó szerint a szex, de ez mással is jó lehet, persze szar az elején, főleg, ha az első, akivel voltál, mert Te is gátlásos vagy, meg nem mersz "élvezni", aztán kezdesz felengedni, de ez szerintem egy másiknál is összejöhet!

Egyébként meg mindkettőtöknél idő kérdése,hogy mikor telik be a pohár.

Lilla én akkor sem érném be 3 havonta 1 héttel, és még hozzá,amit kapsz, hogy ne gyere, meg ez meg az.Nem jó a gyávsaág.

Jelszó a járt utat a járatlanért?Hiszen voltál már egyedül az nem ismeretlen, és voltál már pasival is, az sem ismeretlen, szóval ismerj meg olyat, mindketten, akik akarnak, mindenáron!

2009. máj. 11. 19:51
olyan aki a csillagot is lehozza az égröl nekem is lenne de iylen nemkell, ez a tökölös fajta.
2009. máj. 11. 19:49

Miért van az hogy mindig az kell ami/aki nincs??

Találtam egy rendes pasit aki nem ver át, azt hittem ez a fontos de most mégis másra vágyom. Ha az a más meglesz akkor meg majd visszasírom ezt.

Hiányolom belőle a vagányságot, a kiszámíthatatlanságot(nem rossz értelemben), azt a temperamentumot és szeszélyt amilyen én vagyok. Ő túl nyugis nekem. :( Bulizni mennék önszántamból is, csak nem vele. Vele nem lehet, túl gátlásos nem tud önfeledten táncolni csak idegesen lépked ide oda. A haverok miatt menne csak bulizni. Én meg nem, én jól akarom érezni magam de ha ott kell állnom mellette ez nem megy. Próbáltam egy listát irni mellette vagy ellene, és minkét oldalon számos érvet felsorakoztattam. A végén mégse tudtam eldönteni semmit csak azt hogy kell nekem.

111. makrai.lilla (válaszként erre: 110. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 11. 19:44
pedig nem jó az olyan kapcsolat ami már nem jó,és te is érzed.én pl csak azért sem lennék együtt vkivel hogy legyen vkim,.de ezmás kérdés,sokan tudnak.
110. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 102. - Torde)
2009. máj. 11. 19:40
De ha újra találkozunk, akkor utána megint ugyanannyira hiányzik. Aztán 2 hétig szenvedek és utána múlik csak. Kidobnám én, tudod milyen szívesen? De magammal is kicsesznék ugyanis kell valaki és sajnos hiába nézek ki jól, vidéki vagyok és beszűkültek az ismerkedési lehetőségeim. Inkább beérem egy közepesnek is csak jóindulattal mondható kapcsolattal,minthogy most nekiálljak keresgélni valakit, aki talán még ennél is rosszabb lesz. Hiszen voltaképp ő nem csalt meg, nem vágott át, nem iszik, nem ver..csak...éppen más gond van vele. Vagy lehet énvagyok akinek semmi sem jó. De félek hogy ennél csak rosszabb lehet. Ja a külseje az zavar kicsit, (van egy kis pocakja.-inkább jó nagy :S)de mondjuk a szexuális életünk pont most kezd egyenesbe jönni mert eddig pocsék volt. Ez volt az egyik szakítóok, de most h javul még maradnék. :) meg én úgy vagyok vele kivárom mi lesz. Fiatal vagyok, ha ez nem jön össze ismerkedni ráérek később is. Szeretnék is, mert ő az első pasi az életemben és nem akarom hogy ő legyen az utolsó is. Ő szerinte nem normális hogy ki akarok próbálni másokat is. Szerinte ha igazán szeretném nem kéne más. Valahol legbelül tudom hogy igaza van, mégsem vagyok képes bevallani hogy bocs de nekem ez már nem pálya. Járt utat járatlanért el ne hagyj. Mindig lehet rosszabb. Persze jobb is, csak annak kevesebb az esélye és én pesszimista vagyok.
109. makrai.lilla (válaszként erre: 106. - Torde)
2009. máj. 11. 19:33
igen mert ilyenkor a gyülölet -szeretet az nagyon közel van egyméshoz.
2009. máj. 11. 19:14
amikor 5 éve volt a nagy szakitásom akkor énis könyvekbe menekültem...vmennyire segitett és megerösödtem és megfogadtam h sosem fogok egy pasi miatt szomorú lenni és egyik sem ér annyit stb...amugy igazoból én vok a hibás ebben is mert mindig azt mondom h csalódok ,de tudom miért.én választok nöst vagy gyerekest ,és amig ezt nem fogom fel agyilag h ne uganazt a hibát kövessem el addig mindig csalódni fogok.........
107. makrai.lilla (válaszként erre: 105. - Torde)
2009. máj. 11. 19:11

igen tökre iagzad van de vmiért elkezdtem kötödni..5 hónapja nem láttam erre elmentem most 1 hétre és nekem ilyenkor van az hogy belézeretek...pedig igen,ott a 2 gyerek,44 lesz idén,,,lehet pár év mulva már tökre öreg lenne mellettem,tudom h ennyi szar van de sajna még midnig hiényzik.

azért ehhez több idö kell...

de ha meg azt mondom amit te irsz h majd irj ha kellek ez sem jó nagyon mert most pl majd dec be fwelhiv hogy Oké eldöntöttem gyere le olaszba ,és akkor ugornom kéne????????mert tuti ez lesz, neki strandja van most van a szezon máj tól okt ig,utána ráérne,de köszi nekem nem csak 6 hónapig kell vki...egész évbe.

várni okt ig meg nem fogok...

106. torde (válaszként erre: 104. - Makrai.lilla)
2009. máj. 11. 19:05
Pedig az a kulcs nyitja, én is így vagyok ám ezzel, az első nap, amikor kiakadok szidom mint a bokrot, másnap meg nem is olyan szemét, és lesem ír-e már, harmadnap hiányzik, de most azt próbálom, hogy elterelem a figyelmem, elgondolom mit csinálok aznap, érdemes(legalábbis nekem használt, ha nőcis könyveket olvasok, ahol iagz szerelmek vannak, ez segít, hogy tudjam én nem ott vagyok) Jane Austin könyvet olvasni: Érteleme és érzelem:)vagy bármi, őt nagyon kedvelem, meg is rígat hébe-hóba!De mindenesetre, amikor előjön, hogy na most megint a fiún agyalok, azt mndom nem, gyorsaqn gondoljunk valami másra vagy felidézem a bunkóságát!Egyébként nem is rossz egyedül, tiéd a világ!:)
105. torde (válaszként erre: 85. - Makrai.lilla)
2009. máj. 11. 19:02

De írok!

De ugyanzt mondhatom Neked is, most komoly, hogy azért kell könyörögni a pasinak, hogy velünk legyen?

Lilla én a Te helyedbe azt mondanám a pasidnak, tudod mit Drágám arra két hétre meg nekem nem érdemes Olaszba leutazni, majd, ha eldöntötted kellek-e hívj, és megbeszéljük, de ha csak 3 havonta akarsz 1 hétre látni, el is felejthetsz!

Nem tudom Lilla, bizti szép csaj vagy, kell neked ez 2 gyerekes, aki még 40 évesen sem tudja mit akar, spőt kiborul azon, ha azt akarod este abban a kis időban amikor nála vagy otthon legyen.

Nem tudom, kinek mi a szerelem/szeretet, nekem ez nem az.

Szerintem vedd a cókmókod és merj nemet mondani!

104. makrai.lilla (válaszként erre: 100. - Torde)
2009. máj. 11. 18:39
sajna énsem tudok a rosszra gondolni ,csak a jóra...
103. makrai.lilla (válaszként erre: 91. - Torde)
2009. máj. 11. 18:37
ja ez igaz.na nekem nemis irsz a hosszu levelemre ?????
102. torde (válaszként erre: 101. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 11. 18:26

Nem nem csak neked, ez a normális, ha vele akarsz lenni, lehet, hogy akkor kéne szakítani, amikor már halványodik benned az érzés.

Ha azt mondod neki nem szeretlek, talán vége lesz!

Csak félsz belevágni!

2009. máj. 11. 18:21
Az a rossz, hogy sokszor hetek is eltelnek 2 tali közt és nekem így már nem hiányzik annyira. Halványulnak az érzelmek. Vagy csak nekem fontos ennyire a fizikai közelség?
100. torde (válaszként erre: 98. - Elfelejtett jelszó)
2009. máj. 11. 17:55

Nem tudom, akkor én ellenpélda vagyok:)

Nem tudom a szakítást neház kibírni, és tényleg sokat kell azon elmélkedni, milyen rossz volt vele!

2009. máj. 11. 17:39
Az életkortól függ még nagyban.
98. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 96. - Torde)
2009. máj. 11. 17:38

Ez pont fordítva van. Az alacsonyabb végzettségű pasik hajlamosak a tradicionális női szerepet(tehát alárendeltet) szánni a nőknek. Az ő dolguk a háztartás és a gyereknevelés.

A diplomásoknál hajlandóbbak felmenteni a párjukat pl a házimunka alól, és egyenrangúként kezelni. Szociológiából tanultuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook