Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik a párom fia, a párom már inkább csak barát fórum

Tetszik a párom fia, a párom már inkább csak barát (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
jan. 19. 19:22
Én csak kommenteket jöttem olvasni. :D
jan. 19. 19:22
Császtok.
99. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 97. - Enissa)
jan. 19. 19:22
Rosszindulatú vagy.
98. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 92. - Andi6020)
jan. 19. 19:21
Ha te ruhában szoktál, a te dolgod. Nyilván a Föld is lapos, csak mert nem lógnak fejjel lefelé az emberek mi?
97. Enissa (válaszként erre: 91. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 19:21

Naná, hogy kihúzom magam, hiszen kiszúrom egyből a zakkant sztorikat.

Vedd be a a gyógyszered inkább, és aludd ki magad!

96. andi6020 (válaszként erre: 95. - Flóra76)
jan. 19. 19:21
Csak máskor ne gyógyszerre
95. Flóra76 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 19:21
Igyál még valamit!🥂
jan. 19. 19:20
Azért kérdezted mert kötekedni akartál. Ha van egy normál hétköznapi gondolkodásod, magadtól is rájössz. De jó, leírom. Nem, nem vagyunk pucérak, ha itt a fiú. Akkor vagyunk pucérak, ha kettesben vagyunk. Rá nem lehetett volna jönni...
jan. 19. 19:19
Szó szerint az előző hozzászólásodban azon vagy kiakadva, hogy kitalálunk dolgokat. Most meg az a baj, hogy kérdezek és nem kitalálom hogy mi a válasz...
92. andi6020 (válaszként erre: 86. - Kacsahercegno)
jan. 19. 19:19
Pucéran esznek meg filozofálnak :D
91. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Enissa)
jan. 19. 19:19
Ez a te lelked. Rosszindulatúság és skizofrénia egy az egyben. De mondom, sosem fogod észre venni. Még büszkén ki is húzod magad.
jan. 19. 19:17
Most komolyan mindent magyarázni kell??? Ennyi képzelőerő erő nem szorult senkibe? Leírjam, vagy kitalálod magadtól is, hogy van?
89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 83. - Gyöngy:))
jan. 19. 19:16
Amúgy vicces ez a görbe tükör, hogy a dolgok kitalálása valójában a ti saratok, csak észre sem veszitek! Ráadásul ti egy személlyel próbáltok ilyen módon kikezdeni, én viszont nem bántok senkit. Bántalmazók vagytok, vádaskodók, és még mindenfélét kitaláltok, mert nem tudjátok elképzelni milyen az amikor valaki gátlástalanul megnyílik egy olyan világról, amibe ti soha nem tettétek a lábatokat. Ezek vagytok ti. De mondom, engem nem érdekel, ti mentek így aludni este nem én...
88. Kacsahercegno (válaszként erre: 86. - Kacsahercegno)
jan. 19. 19:15
Miközben ti ketten ott pucérkodtok, addig a fiú hol van? A lakótárssal sakkozik? :D
87. Enissa (válaszként erre: 82. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 19:14
😄, hogy engem egy ilyen bugyuta sztorival átvágj, még sokat kell agyra gyúrnod.
jan. 19. 19:14
A 47 éves lepukkant úr viszi magával a (feltételezem) 20 körüli fiát a 22 éves barátnőjéhez? A lakásba amit lakótárssal bérel? Miért tenne ilyet bárki :D
85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 80. - Gyöngy:))
jan. 19. 19:13
Pucéran vagyunk mindig, kajálunk, beszélgetünk filozófiáról vagy irodalomról általában, együtt alszunk, megmasszírozom, aztán hazamegyek, kb ez a rendszer van.
84. globus (válaszként erre: 80. - Gyöngy:))
jan. 19. 19:13
Ahol nem járhat pucéran, mert milyen az már.
83. gyöngy:) (válaszként erre: 77. - Kacsahercegno)
jan. 19. 19:13
Ahhoz nem elég okos, hogy eszébe tartsa miket írt eddig.
82. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Enissa)
jan. 19. 19:12
Ha neked jólesik vádaskodni és kitalálni dolgokat, hát hajrá. Nem az én mocskom, hanem a te lelkivilágodból fakad.
81. Kacsahercegno (válaszként erre: 78. - Enissa)
jan. 19. 19:11
Ja amúgy én is azt nézem, hogy ott még a férje volt, akkor nem én vagyok a hülye :D
80. gyöngy:) (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 19:11
Akkor már csak kicsit fogdosod? Néha felcsengetsz hozzá, megérinted a himbilimbit vagy csak nézegeted a pucér testét és mész vissza a lakótársadhoz?
jan. 19. 19:11
Milyen szobába, hát feljön az apja miatt néha és akkor itt lóg.
78. Enissa
jan. 19. 19:10

Nézd milyen rendes vagyok, hogy összeszedtem neked, mennyi hazugságot hordtál itt össze.

Mély levegő, és újratervezés, hogy legyen logika is benne!


Első hozzászólásod.

" nem szexelünk, de együtt éltünk sok éven át és ahogy öregszik egyre több gondja van és gondoskodnom kell róla. Na most hát ez alatt a sok év alatt rájöttem, hogy megtetszett nekem a fia,"

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Andi6020)

ma 18:02

Nincsenek jelek alig találkozunk, ha meg igen akkor is én az egyik szobába ő a másikba. Elkerüljük egymást.

23. Fórumnyitó (anonim)

ma 18:09

Másik, hogy most már nem is lakunk együtt a férjemmel, hanem egy másik fiúval lakok együtt, de ő csak lakótárs, és például őt is fura lenne pucéron látni.

jan. 19. 19:10
Dehát még csak 47 éves, nem?
76. globus (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 19. 19:10
Férjeddel mi akadályoz?
jan. 19. 19:08
Sajnos ahogy előre látom, pár év múlva teljesen le fog robbanni, és akkor sokkal sűrűbben kell nála lennem (vagy visszaköltözöm hozzá, hogy tudjak neki mindig ott lenni)
jan. 19. 19:06
Nem a férjem, csak valaki valamiért ezt írta, de ő amúgy nem a férjem. Nem kell állandóan ápolni, csak ha felmegyek hozzá panaszkodik az öregedési gondjairól, és segítek neki amikor nála vagyok.
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Gyöngy:))
jan. 19. 19:05
Igen, mert olyan mintha az apukám lenne, de már annyira nem fogdosom, az régen volt, azóta megváltozott a viszonyunk és már csak olyan apuka szerű.
jan. 19. 19:05
Hát ha semmi beszédtémátok nincs akkor úgy nehéz lesz 😅 De továbbra sem értem hogy mi van az öreg pasassal (férjeddel?) akit ápolsz miközben együtt se éltek (?).
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook