Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválások, tanácsok. fórum

Tetoválások, tanácsok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2009. júl. 6. 17:16
KÖSZI :-)
2009. júl. 6. 14:13
Kíváncsian várom a fejleményeket! Sok szerencsét!!!! :)
744. Blue Moon (válaszként erre: 743. - Mothertiger)
2009. júl. 6. 14:09
Hm...mondasz valamit :-)) Köszi az infót, ha többre jutok jelzem...már ez is nagy segítség volt, hogy írtad,LEHET. :-)))
2009. júl. 6. 14:08

Szerintem egy jó tetováló adhat olyan válaszokat, amelyekre kíváncsi vagy, egy személyes találkozás alkalmával! :)

Legalább megnézheti a heget is, úgy mond véleményt. S ha megkéred, a heghez rajzol mintát, hogy szépen takarjon.

2009. júl. 6. 14:04

A sárkányokért én is rajongok, a legszebb lények :-)

Valamit gondoltam egyszer a kezemre is tetent kézfejre vagy tenyéri oldalra, de legfntosabb a hasamon a heg eltakarása, nagyon megcsappan emiatt az önbizalmam ami egyébként sem nagy :-)

Sehol nem találok én sem ezzel kapcsolatban semilyen inforemációt.... :-((( ez idegesít :-/

2009. júl. 6. 13:53

Nem tudok ilyen oldalt, én egy régi tetováló magazinban láttam. :(


Én még nem tudom, mit szeretnék... Talán sárkányt, talán virágot, talán nonfiguratívot. Talán mindhárom kombinációját!:) De még nem találtam meg a személyiségemhez illő mintát. :(

2009. júl. 6. 13:46
Te mit szeretnél a combodra tenni?
739. Blue Moon (válaszként erre: 738. - Mothertiger)
2009. júl. 6. 13:45
Tudsz nekem olyan linket küldeni esetleg ahol láthatok hasonló fotókt eredményeket? Nekem sehol nem sikerült rábukkannom. Nagyon jó volna megszabadulni a hasamon lévő látványtól, de mint említettem azért az ára sem mindegy :-)))
2009. júl. 6. 13:40

Látatlanban nehéz megmondani, de szerintem ha világos, akkor lehet.

Nekem is hasonló, kétszer vágták fel ugyanott.


Egy tetováló srác nekem azt mondta, hogy kicsit nehezebben gyógyul hegen a tetoválás, de egy másik minden további nélkül elvállalná. Láttam már durva égési hegre tetovált mintát, egész jól nézett ki.

2009. júl. 6. 13:36
Fehér vagyis elég világos csík, éppen csak nagyon nagyon kicsit emelkedik ki a felszínből...de kb 6-7 mm széles...
2009. júl. 6. 13:34
Amúgy én is akarok a combomon lévő hegre. :)
2009. júl. 6. 13:33
Olyan hegre, ami nem keloidosan gyógyult, lehet tetováltatni (ahol világos csíkként van a heg), vagyis ezt tetoválással el lehet tüntetni, le lehet takarni.
734. Blue Moon (válaszként erre: 732. - 42af71f255)
2009. júl. 6. 13:23

[link]


Szia, én is halak vagyok:-) de ez mellékes. Találtam macskákat neked, van közte néhány ízléstelen, de ha itt lapozgatsz, biztosan meg fog valamelyik. Minden jót, sok sikert!

Marcsi

2009. júl. 6. 13:20

Üdv!

Érdeklődöm, tanácsotokat kérem:

11 évesen volt egy hasi műtétem, mely elég rondán hegesedett. 17 évesen egy "szépítő" műtéten vettem részt, de az is csúnyán hegesedett, szóval szebb nem lett a hasam, legfeljebb precízebben lett összevarrva :-(

Sokat agyaltam mi fenét tudnék kezdeni, igaz már sokszo hazudtam magamnak, hogy elfogadtam, így kell élnem, a hasam az intím testrészemmé vált, nem láthatja senki soha csak a párom....de az esztétikai érzékem s a női híúságom folyamatosan lázad, s érzem nem teljes ilyen pocakkal az életem.

A következő gondolat költözött belém: tetoválást csináltatok a hegre... nonfiguratív sárkányt például, mely úgy helyezkedik el, hogy pont takar mindent, esetleg még szép is lehet. Szegycsontomtól indul, végig a hason, megkerülve a köldököt ér véget. 2 sipoly helye is van a varrás mindkét oldalán 1-1 ....szóval. Mi a véleményetek, szabad e tetoválni műtéti hegre?? 29 vagyok jelenleg, tehát a heg sem friss már :-)))

Krémekkel nem is próbáltam eltűntetni, bevallom egy tetoválás jobban tetszene, mint 100 év hiába való próbálkozás. Esetleg ha lehet, árat is tudnátok írni??? Kb.

Köszi!

Marcsi

2009. júl. 5. 13:40

Sziasztok!

Én két tetováláson gondolkodom..az egyik a horoszkópom jele(halak), illetve egy macsek,mivel cicamániás vagyok..A halak jelet már megterveztem(nem teljesen megszokott lesz),de a cicával még bajban vagyok..Ha valaki véletlen tud linket szép cicás tetoválásról légyszi tegye fel!És mivel szegedi vagyok, a megfelelő szalonon is gondolkodnom kell!

Szép napot!

2009. máj. 25. 15:46
Hát nem :D De minden perce megérte. És még jókat is röhécseltem közben :D
730. ti-mici (válaszként erre: 728. - E14ebbbf07)
2009. máj. 25. 14:31
Gyonyoruuuu a tetkod!!!! super!!!!
729. kesanya
2009. máj. 25. 13:52

Látom, nagyon szép! :O

Ez sem egy óra volt! ;)

2009. máj. 25. 13:06
Egy főnix :)
727. kesanya (válaszként erre: 726. - E14ebbbf07)
2009. máj. 25. 12:16

Na igen, az enyémmel elbíbelődtünk egy jó ideig... ;)

8 x volt ilyen fél napos nekifutásunk.

Ettől függetlenül bármikor újra kezdeném! :)


...és mi a mintád?

2009. máj. 25. 12:12
Lesz róla közelebbi kép, amint teljesen elkészül. Takarás, és még sötétíteni kell egy kicsit. De igen, csak ott kezdődik, és nem áll szándékomban ekkorával beérni, csak ezt a srác,aki tetovál, még nem tudja!:D Néztem a tiedet, állati szép, jó kis meló lehetett mire készen lett!!!
725. kesanya (válaszként erre: 721. - E14ebbbf07)
2009. máj. 25. 12:01

Hűűű, na csak had lássuk azt a tetkót közelebbről! :))

Biztos van közelebbi kép is róla... ;)

Teszel fel?

(Nekem is azon az oldalon van, vagy kezdődik, vagy mi...? :O :D

724. ti-mici
2009. máj. 24. 16:52
de szep tortenet :)
2009. máj. 24. 15:58

Nos, a férjem katona.neki is van tetoválása. Sőt, nagyon sok munkatársának van.Nincs belőle gond. Éppen nemrég olvastam egy cikket, egy tematikus magazinban,(hogy ne reklámozzam) hogy annak idején, a szocializmusban mennyire üldözték, elítélték. Primitív, barbár szokásnak tartották. Sokszor veszem észre az idősebb korosztály megnyilvánulásán, hogy ők is így gondolják. Nem fogom soha elfelejteni, hogy amikor a lányom volt kicsi, akkor egy fiatal pár ment előttünk. Rengeteg tetoválás volt rajtuk, meg hordozóban egy baba. :-)

Egy középkorú nő kijelentette, amikor elmentek mellette, hogy elvenné tőlük a gyereket. Nos, azóta az a kisbaba felnőtt, a lányom osztálytársa. Okos, élénk fiú, mese és versmondó versenyekre jár, nagyon jó tanuló, jó sportoló. Van még két tesója. A szüleik hihetetlenül odafigyelő, gondos emberek. Mindenki szereti őket. Ennyit arról, hogy a külső alapján ítélik meg az embereket. Bocsi, ha kicsit hosszúra sikeredtem. :D

722. ti-mici
2009. máj. 24. 12:01
hat igen sajnos nagyon sok eloitelet van...amitol en nagyon felek :( van par baratom akiknek van tetovalasuk es rendesen dolgoznak, es senkinek semmi gondja, sot! egy ismerosomon feltuno tetovalasok vannak es a katonasagnal dolgozik, valamilyen tiszt...es azt mondja hogy nem volt vele gond, igaz hogy o nemetben el...nalunk azert meg eleg tabu tema...
721. e14ebbbf07 (válaszként erre: 717. - Mothertiger)
2009. máj. 24. 11:26

igazad van abban, hogy hülyeség vacillálni azon, hogy milyen ruha illik a tetkóhoz. Lazán felveszek nőies, csinos darabokat, bár fél hátam tetoválva van.

Az egy dolog, hogy az emberek többsége azt gondolja, hogy tetovált ember nem öltözik elegánsan, nőiesen, mert nem illik hozzá, vagy nem olyan a mentalitása esetleg igénye nincs rá. Sok-sok előítéletet kell még az embereknek maguk mögött hagyni ezzel kapcsolatban.

720. anehrita (válaszként erre: 719. - Anehrita)
2009. máj. 23. 15:24
Bocsi, már köszönni is elfelejtek: Sziasztok!
2009. máj. 23. 15:10

Nekem még csak egy tetoválásom van és imádom! Igaz nekem a jobb lábszáramon van és úgy indultam neki, hogy egy picit, de ahhoz képest 20 cm-es lett:)

És még szeretnék, nem akarok megállni egynél.

Egyetértek mothertiger-rel, engem sem érdekel, hogy ki látszik-e a ruhából, ha valakinek nem tetszik, ne nézze.

718. ti-mici
2009. máj. 23. 12:29
Jo persze igazad van...mindenki azt visel ami neki tetszik es hozza illik...csak hogy en kicsit elcsodalkoztam es nezegettem hogy menyire nem illene egy ilyen helyzetre a tetko...es mivel nekem meg eleg sok ilyen estleyis osszejovotel lesz, meg remelhetoleg eskuvo is...azert az ugy elgondolkoztat...persze az is iagz hogy ha akarsz valamit es tetszik akkor megcsinalod es kesz...de nekem ez meg nem megy... azt hiszem meg fel kell nojek hozza :P
2009. máj. 23. 10:03

Nem mindenkinek egyforma a szemlélete, a világot és a tetoválásokat illetően sem. Ha mindenki úgy gondolkodna, hogy milyen tetoválás illik ehhez meg ehhez a ruhához, akkor nem is tetováltatnának az emberek.

Nyilván vannak olyan tetkók, amiket nem mindenhez lehet "hordani", de pl. nem is mindenkinek adatik meg az életében, vagy sosem kerül olyan helyzetbe, hogy estélyit kelljen felvennie.


Engem személy szerint egyáltalán nem érdekelne, ha a tetoválásom kilátszódna a menyasszonyi ruhából.

Ebben viszont az a poén, hogy én meg nem megyek férjhez, ebből meg az következik, hogy magasról tojok arra, hogy milyen ruhához illik a tetkóm, és mihez nem.

Az a lényeg, hogy HOZZÁM ILLIK, és más nem is számít!!!! :)

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook