Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Testvérfellépővel van valakinek közületek tapasztalata? fórum

Testvérfellépővel van valakinek közületek tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 20. 18:47

Szia!

Mi Lascal Kiddy Board álló fellépőt használunk, kölcsön kaptuk de nagyon szeretem. Az én nagyobbik lányom is 3 éves volt mikor a kicsi született. A padkát könnyen veszi, a kanyarodást tanulni kell de igy fél éves gyakorlás után már nagyon megy, de lassan a nagy már nem is igényli csak ha fáradt.

Vaterán 4-5 e ft-ért láttam ilyet. Jó mert ha a nagyot leteszem az ovinál 1 mozdulat és leveszem a babakocsi aljába beteszem és a vissza kapcsolás is egyszerű gyors.

Mozgólépcsö felénk nincs arról nem tudok mit mondani, de ott nem használnám, vagy addig lecsatolnám

2011. szept. 20. 18:30

Bocsi most megyek vacsoráztatni, utána fürdetés miegymás, de ha van kérdésed írd meg és később visszajövök. :)

Van kép is a fellépőnkről, majd megkeresem ha érdekel.

6. Menyó (válaszként erre: 4. - T_marcsi)
2011. szept. 20. 18:28

A járdaszegélyt az előbb írtam, még a magasabbakkal sem volt gond. Csak figyelni kellett meg szólni a nagyobbnak, hogy döcc lesz. ;) Én a nagyobbaknál alátettem a lábfejemet és azzal kissé megtartottam, hogy ne "essen" akkorát.


Mozgólépcsőről nem tudok nyilatkozni, de szerintem ott nem lenne célszerű rajta ültetni. Lehet olyan hosszú távon nem bírná el a terhelést a rögzítés. De ez csak az én véleményem!

5. Menyó (válaszként erre: 2. - T_marcsi)
2011. szept. 20. 18:24

Iszonyat áron vannak valóban, nekünk szerencsénk volt ismerőstől kaptunk kis javításért (egyik kereke nem volt jó) cserébe. Így postaköltséggel együtt kb. 3 eFt-ból megúsztuk.

Járdaszegélynél nincs gond, simán elbírja a gyerkőcöt. Nekem a fiam szeretett rajta állni is, meg ülni is. Ahogy írtam a pici születése után sokat használtuk, de már leszokott róla. Inkább bicikli, motor vagy sétálás van. :)

Egyetlen bajom nekem az volt, hogy ha rajta ült/állt nehezen tudtam fordulni mondjuk a boltban a sorok között.

4. t_marcsi (válaszként erre: 3. - Menyó)
2011. szept. 20. 18:21
És hogy viselkedik mozgólépcsőn vagy járdaszegélynél? (Nekem ezekkel kapcsolatban vannak félelmeim pl.)
2011. szept. 20. 18:20
Igen, mi szerettük. :) Hiába tudott már bőven menni a nagyobb (2 éves) mire a hugi megszületett igényelte, hogy Ő is kocsizhasson. No meg boltba, piacra egyszerűbb volt menni így eleinte.
2011. szept. 20. 18:18

3 éves lesz a kisfiam, mikor megszületik a kistesó. Raknánk testvérfellépőt a babakocsira, de el nem tudom képzelni, hogy hogyan funkcionál pl járdaszegélynél, ahhoz viszont nem olcsó, hogy csak úgy megveszem "biztos jó lesz" alapon.


Vannak esetleg konkrét tapasztalataitok a mindennapi használatával kapcsolatban?

2011. szept. 20. 18:17
Testvérfellépővel van valakinek közületek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook