Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Természetes alapanyagú arckrémek és parfümök tapasztalatai? fórum

Természetes alapanyagú arckrémek és parfümök tapasztalatai? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 19. 22:56

A drogériák polcain kaphatò natùrkozmetikumok nem mindig felelnek meg a nevüknek, vigyàzzatok!Alapvető kritérium, hogy hozzáadott tartòsìtòszer, mesterséges szìnezék és illatanyag mentes legyen.Ne legyen benne semmi trutyi,pl. semmiféle kőolaj származék, parabének, stb.Viszont legyen benne természetes alapù hatòanyag. A legtöbb krém megbukna ezen a vizsgán.


Én a házilag készìtett krémeket preferálom, azokban tudom, hogy mi van.Csodálatos habkrémeket is lehet hàzilag előállìtani.Kell hozzá valamilyen vaj( pl. shea vaj,kakaòvaj,mangòvaj), valamilyen bázisolaj (pl. olìvaolaj, mandulaolaj, szőlőmag olaj, argán olaj) és valamilyen tetszés szerinti illòolaj. Ügyeljünk, hogy mindenből a lehető legjobb minőségűt hasznàljunk!Lehetőleg bio dolgokat vegyünk!

3. kryssz (válaszként erre: 2. - 072a149c9d)
2013. febr. 19. 21:57

Nekem a teafa illatút ajánlották/mutatták, szerintem nagyon finom illata van, s állítólag még a nap végé is azt hiszik mások, hogy épp most fújtál magadra, de a márkát sajnos nem tudom, 10.000/50 ml.

Az említett arckrém neked bevállt?

2013. febr. 19. 21:47
parfümben én még nem találtam olyat, ami jó illatú lett volna :-( arckrém: alverde dm
2013. febr. 19. 21:40
Természetes alapanyagú arckrémekről, parfümökről van valakinek tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook