Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthon készített arckrém természetes alapanyagokból? Nekem miért nem sikerül? fórum

Otthon készített arckrém természetes alapanyagokból? Nekem miért nem sikerül? (beszélgetős fórum)


10. syria (válaszként erre: 9. - Michelle.r)
2018. máj. 9. 07:42
A két műfajt szerintem nem lehet egy napon említeni. :)
9. michelle.r (válaszként erre: 7. - Syria)
2018. máj. 8. 10:40
Feltehetően ugyanazért, amiért te is otthon főzöd a vacsorát, és nem a megfizethető áron kapható készételeket fogyasztjátok.
8. michelle.r (válaszként erre: 4. - Georgina94)
2018. máj. 8. 10:39
Tudod. Besétálsz egy bioboltba, vagy megrendeled az emulgeátort, pl. a cosmio.hu oldalról. Kapsz hozzá használati utasítást, attól függően, hogy milyen típusút veszel.
7. syria (válaszként erre: 1. - Georgina94)
2018. máj. 8. 10:06

Miért kell a XXI. században otthon ilyesmivel foglalkozni?

A patikában fillérekért lehet hidratáló krémet, az üzletekben megfizethető áron, nagyon jó krémeket kapni.

Bocs, hogy nem érdemben szóltam a témához.

2018. máj. 7. 20:59
5. globus (válaszként erre: 4. - Georgina94)
2018. máj. 7. 20:57
"Emulgeálás házilag", ehhez van szöveges találat a neten, még magyar nyelvű youtube videó is.
4. Georgina94 (válaszként erre: 3. - Globus)
2018. máj. 7. 20:57
Köszi :) én is rudom valahogy itthon emugeálni?
2018. máj. 7. 20:51
Szerintem ezek tömény zsírok, kb. ugyanolyan, mintha disznózsírt vagy vajat kennél a bőrödre. Gyáriakat emulgeálják vízzel, ezáltal lényegesen alacsonyabb zsiradéktartalma van, inkább hidratálnak.
2018. máj. 7. 20:39
Talán túl sokat kensz rá. Vizes bőrre kell felvinni és bemasszírozni.
2018. máj. 7. 19:55
Vettem sheavajat, kókuszolajat, mandulaolajat. Ezeket összrkevertem, de nem szívódik be a bőrömbe :( olyan zsíros marad a bőrömön. Ha külön kenem fel a bőrömre, azt sem szívja be.. Mit kellene belekevernem a krémbe, hogy beszívódjon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook