Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tartós hajkiegyenesítés természetes alapanyagokkal fórum

Tartós hajkiegyenesítés természetes alapanyagokkal (beszélgetős fórum)


1 2
2014. jan. 24. 12:28

Sziasztok!


A brazil "keratinos" hajegyenítésről szeretlének benneteket iformálni.


Aki teheti ne vegye igénybe! Sajnos az interneten csupa-csupa jót lehet hallani a kezeléssel kapcsolatban. A haj valóban szép és egészséges kinézetű lesz tőle, de csak egy darabig...:-(


Én 3 évig fél évente vettem igénybe a szolgáltatást, nagyon szép volt tőle a hajam, de az utolsó alkalommal megadta magát, 10 cm letörött belőle fokozatosan.


Ezután utána néztem jobban ennek a "csak természetes anyagot, keratint" tartalmazó terméknek,amit magyar neves fodrászat forgalmaz és alkalmaz. Keratinnak nincs köze hozzá, szilikont és formalint vasalnak a hajba. A szilikontól lesz szép fényes a formalin pedig tartósítja, amiről köztudott, hogy rákkeltő anyag:-(


Akit érdekel privát üzenetben átküldöm a szer biztonsági adatlapját!

2013. jan. 17. 00:10
Szóval ha dúsabb, de vékonyabb hajad van,(nem olyan mint egy mediterrán csajnak:), számíts rá, hogy a kezelés után negyed annyinak fog tűnni a hajad. És ez nem mindenkinek áll jól.....:(
51. 499547a867 (válaszként erre: 49. - Humor Helga)
2013. jan. 17. 00:06
Sziasztok! Már írtam ezzel a témában kapcsolatban kétszer is,de valamiért köddé vált:). Nos én pont egy hete voltam. Gondoltam kipróbálom, mert olyan sok helyen reklámozták, és két fodrász is javasolta. Nekem hullámos, dús, vékony szálú a hajam, és sehogy sem áll, ha pedig kifésülöm szálkás, semmilyen a vége. A fodrász egy új természetes anyagokkal rendelkező, és formaldehid mentes terméket rakott a hajamra. Utána a lelkemre kötötte, hogy két napig ne mossam, ne fogjam fel stb. Szögegyenes lett, és hát mit mondjak, nekem ez sajnos, nem áll túl jól. Nem tetszik. Olyan szopott gombóc hatása van a frizurámnak. Most arra várok, hogy "múljon" a hatás.
2012. szept. 9. 13:50
sziasztok volt valaki olyan helyen ahol Nirvel keratin liss-sel dolgoztak?
2012. júl. 5. 19:28

kár h meghalt ez a topic...


pedig pont most kacérkodtam ezzel a témával...


Valaki esetleg?? Volt mostanában? Hol? Mennyiért? Milyen lett a végeredmény? Mennyire hatásos?

48. Lili85
2011. nov. 8. 10:24
Sziasztok! Mostanában volt valaki, aki próbálta?
2009. jún. 10. 08:30
Most már vannak olyan anyagok amivel tartósan ki lehet a göndörséget szedni a hajból.Nem dauervíz!Sok helyen még dauervízzel csinálják,de erre a célra már kifejlesztettek jó kis göndörség kihúzó krémet.
2009. jún. 8. 00:30
Szia. Azt megkérdezhetem, hogy egy ilyen kezelés mennyibe kerül? Már én is rég szeretném tartósan kiegyenesítettni a hajam, de nem tudom melyik módszer a legjobb.
2009. máj. 11. 19:09

Sziasztok!

Én szombaton voltam a hajasban (az erzsébet tériben) és megcsináltattam. Azt még nem tudom, mennyire tartós, de nagyon egyenes a hajam. Azt hozzáteszem, hogy nem volt göndör, csak valamennyire hullámos és azt szerettem volna, ha nem kell vasalnom, mert nagyon kiszárította a hajam. Ez az anyag teljesen természetes, nem teszi tönkre a hajat és nagyon jó illata van. Az egyetlen kellemetlen dolog, hogy belevasalják a hajadba ezt az olajos cuccot, amit négy napig nem lehet kimosni a hajból, sem felkötni sem eltűrni, semmit. Nagyon kell figyelni, hogy a négy nap alatt teljesen egyenes maradjon a haj, hogy úgy álljon be.Szóval alig várom a szerdát, mert vigyázzban alszom és folyton igazgatom, hogy jó legyen. Szerdán megmoshatom és kíváncsian várom az eredményt. Majd leírom ide is. Üdv.

2009. ápr. 22. 14:09
Van valami új infó azóta? :)
2009. ápr. 10. 11:38

Olyan barna volt (vagy inkább feketés), mint a képemen.(bár már hosszabb sokkal:)) Elmentem egy másik fodrászhoz, és melíroztattam. Októberben voltam először, és február elején már majdnem tök szőke voltam. :/ De az anyag amit használt, kegyetlenül tönkre tette a hajam. Elől ilyen 1 centisre visszatört...:/

Aztán befestettem vissza ilyen sötét barnára, és azóta próbálom helyre hozatni, de sajna amíg a szőke nem nő le alatt, addig törni fog valszeg. :/

Pedig régebben(úgy 2 éve) végig csináltam egy másik fodrásszal ugyanezt a melírozást sötét barnából, a végén már teljesen szőke voltam, akkor nem ment tökre a hajam.Most meg...:(:(

2009. ápr. 10. 11:33
miért lett elcseszve?
2009. ápr. 10. 11:30
Hu..én megelégednék hátközépig érővel. Csak most nagyon töredezik, sajna. Jól ellett cseszve..:(
2009. ápr. 10. 11:25
Néhány képen még a hosszabbított hajam van. De mindig váltogatom, mint egy kaméleon. Most is hosszú, lassan fenékig fog érni. Na jó, az még pár hónap:) Annál hosszabbra nem akarom.
2009. ápr. 10. 11:21

Kinek mi..:) Egyéne válogatja..

Milyen hosszúra akarod növeszteni a hajad?A képek alapján jó hosszú hajad van..

2009. ápr. 10. 11:17
Nekem a biovanne nem vált be. A dermipsor nagyon jó meg a revalid. Mind a kettőtől nagyon nő a hajam.
2009. ápr. 10. 11:00
Egyébként nekem nagyon bevált a Biovanne (hajra,bőrre,körömre való). Rengeteget és nagyon gyorsan nőtt a hajam. A Revalid nem vált be. A Biovanne-t már lassan 2 éve szedem, és gyorsan nő a haj (meg mondjuk az összes szőrzet.. ami kevésbé jó:)), a körmöm erősebb lett.
2009. ápr. 10. 10:54

Nekem elég sokat kellett először,mert nagyon gáz volt, de utána olyan 4-5 hónapig nem kellett mennem, és akkor is csak a végéből egy picit..

Ha nincs olyan rossz állapotban a hajad vége, akkor biztos nem kell sokat vágni;)

2009. ápr. 10. 10:52
ajjaj...:) akkor levágja a hajat. Mennyit kell vágni belőle? Én növesztem szóval nem örülnék neki...
2009. ápr. 10. 10:40
Nekem nagyon rendbe hozta a hajam, mikor azzal lett vágva, pedig aztán olyan sprőd, száraz sz@r volt a hajam, hogy kegyetlen..
2009. ápr. 10. 10:39
ez egy speciális olló.felmelegszik az éle,és amikor levágja a hajat,elzárja a hajvéget (csúnyán mondva elégeti) és nem fog töredezni.ez annak jó aki növeszteni akarja a haját.
2009. ápr. 10. 10:37

Én igen, sokmindent használok. Ápolók, hővédők stb...

Meséld már el hogy működik a melegolló. Gondolom a haj hosszábból nem vág le...

2009. ápr. 10. 10:35

Sziasztok!


Meleg ollós hajvágást nekem is csináltak már, és nagyon jó. Főleg a száraz,töredezett hajvégekre!

Nekem a sok vasalgatástól kissé töredezik a vége.

Ti használtok valami hővédő krémet,valamit?

2009. ápr. 10. 10:10
Igen, az lehet. A hormonok hatással vannak a haj szerkezetére. Nekem kislányként sima hajam volt, aztán tizenegynehány évesen hullámosodott.
29. édesmandula (válaszként erre: 14. - A9338a7669)
2009. ápr. 10. 10:02

hehhe, köszi, kipróbálom lehet :))

bár annyira vékonyszálú, lehet az is a "baj" és e miatt sem kunkorodik :)

a terhességben bíztam, de hát akkor sem kezdett kunkorba menni :D


ömm, a simahajúaknak egy borzasztó, ámde szokatlanul gyakran ismétlődő tény: a kemoterápia után kihullott haj gyakran göndörként "születik újjá". nem egy ismerősömnek lett utána természetes bongyor haja. persze inkább lennék mindig szögegyenes hajú, mint kemora kényszerült :P

28. a9338a7669 (válaszként erre: 27. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 10. 08:22
Mármint a melegollós hajvágás? Állítólag "összeolvasztja" (nem ez a legjobb szó) a hajszálak végét és nem törik. Hát nem tudom...
2009. ápr. 9. 19:52
Az miért kellett volna? Már mintha hallottam volna róla, de nem emléxem h mi az.
26. a9338a7669 (válaszként erre: 25. - 91b7f89e9b)
2009. ápr. 9. 16:09
Akkor jó, mert ebben volt egy melegollós hajvágás is :) Az amúgy több lett volna, ha csak azt kérem, de így együtt valamivel kevesebb.
25. 91b7f89e9b (válaszként erre: 23. - A9338a7669)
2009. ápr. 9. 16:04
Nem szivattak meg az árával, itt nálunk is 10-15 ezer. Csak rápakolnak még egy kicsit... Főleg ha mosás, szárítás is van benne.
2009. ápr. 9. 15:56
Hm.. na, majd körül nézek ilyen fodrász kellékesnél.. hátha
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook