Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség szoptatás alatt?! fórum

Terhesség szoptatás alatt?! (beszélgetős fórum)


4. 9df8a9ab3f (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 31. 13:54
Első gyerkőc születése után fogamzás gátlót szedtem kb 1 éves koráig. Miután abbahagytam, 1x megjött, következő ciklusban már nem. Mindjárt megjön érzés volt, de nem jött meg. Csináltam tesztet, egyértelmű pozitív, 22 hónap van a csajok közt. Második gyerkőc után nem szedtem semmit, ekkor már 2 gyerkőcöt szoptattam tandem, a kicsi 1 éves szülinapja után jött meg 2 nappal először. Vártunk egy ciklust és most feküdtünk rá a tesó projektre. Ma kellene megjönnie, de még nem jött meg, viszont a tesztek negatívak. Meglátjuk hogy alakul.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Pteri)
2022. dec. 30. 22:18

Voltam dokinál, aki szerint ha már nem lesz ilyen cicista a kicsim, akkor hamar megfog jönni. Elvileg minden rendben van, viszont néha begörcsölök. Baba előtt gyógyszert szedtem, sose éreztem meg semmit, így nemtudom milyen a peteérés. (sokaktol hallottam, hogy megerzik es fáj)


Amugy szeretem az ilyen meglepi történeteket, köszönöm hogy leirtad😊

2. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 30. 19:56
Szia. Nekem 1 évesen jött össze. Akkor már volt ciklusom, de nem normális. Elkezdtem ovulációs teszteket csinálni, de egész hónapban negatív volt. Aztán nem jött a következő menzesz. Azt hittem hormonzavar. De nem, a kistesó volt már. Azért gondoltam , hogy baj lehet, mert egy ismerősöm így járt, hogy se peteérése, se menzesze nem volt. Neki a szoptatás után hormont kellett szednie, aztán tudott teherbe esni. Ami gyanús volt, hogy menstruációs görcsöket éreztem és hánytam. Erre mondta anyósom, hogy ne ijedezzek, nem betegség ez, hanem baba. És tényleg. Már kamasz!
2022. dec. 30. 18:13

Sziasztok!

Tudom, hogy a kettő nem zárja ki egymást, nem is ezzel kapcsolatos a kérdésem.

A kicsikém lassan 14 hónapos, szülés óta még nem jött meg a havim. Nem vagyunk elzarkozva a kisteso gondolatátol, ezért érdekelne.

Van itt olyan, akinek igy is sikerült a kisteso? Így milyen tünetek alapján éreztétek és nagyjából mikor, hogy beköltözött a kicsi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook