Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek terhesség és szoptatás alatt lehet szolizni (pl. hetente egyszer)? fórum

Szerintetek terhesség és szoptatás alatt lehet szolizni (pl. hetente egyszer)? (tudásbázis kérdés)


2008. nov. 10. 16:12

Kiváncs voltam a véleményetekre,mert én nem kérdeztem senkit hogy lehet e!Csak mentem kb havonta 1-2-szer és mielőtt beindítottam volna szolit,mindig szóltam Dorka-babának hogy fordúljon arccal a gerincem felé és ne nézze a vakító fényt(de közben azon tanakodtam hogy biztos nem ártok e neki),végűl mindig meggyőztem magam hogy ez a 9-12 perc amiket bent tőltök a légkondis szoliba még mindig jobb mintha a strandon vagy a tóparton dögledezzek a 38-40 fokba,mert szerintem attól lehet csak igazán felhevűlni(meg a gyógyvizes fürdőtől meg a szaunától-de ilyen helyekre ne is jártam).

Dorka most 2 hónapos elmúlt és nem lett csoki barna (tesóm fárasztott mindig azzal hogy a hasamba már tuti levan barnúlva :0)Sőt mi több lehet hogy a szolizástól volt gyönyörő a bőre már akkor mikor megszületett,és eddig még(lekopogom)nem volt kiütéses!!!

Másrészről én is tapasztalom hogy (mint Milcsimother) mintha kicsivel több tejem lenne szolizás után kb 8-10 órával(sajnos amúgy nincs sok tejem :-(( )

12. macs77
2008. nov. 9. 21:19
rövid időt szerintem is lehet, csak takard le a pocakod!
2008. nov. 9. 19:05
engem is érdekelt a dolog, ezért a dokimnál rákérdeztem - szerinte nyugodtan lehet terhesen is, szoptatáskor is
2008. nov. 9. 19:05
Szoptatás alatt meg még jól is jött,mert mindig megszaporodott a tejcsi szoli után....
2008. nov. 9. 19:05
inkább ne!
2008. nov. 9. 19:04
Én mindkét terhességem alatt jártam,de ritkábban (2 hetente)és fele annyi időre(nálunk 6 perc).Sőt ha vittem törölközőt betakartam a pocakom.Mindkét gyerkőc egészséges.A védőnő szerint azért nem javasolt,mert felmelegíti a magzatvizet....Hát nem tudom...
2008. nov. 9. 18:41
Nekem is a doki hívta fel rá a figyelmemet, amikor kiderült, hogy terhes vagyok, hogy ne menjek szolizni. Bár ez már régen volt(10 éve).Nem tudom, most már engem is érdekel.
2008. nov. 9. 18:38
Nekem annó azt mondták, hogy terhesség alatt nem lehet, vagy csak mértékkel. Szoptatáskor már nyugodtan...
2008. nov. 9. 18:36

Igen!


Barátnőmnek a nőgyogy doki mondta hogy lehet csak egy héten 1-2 alkalom!

2008. nov. 9. 18:36
Én úgy tudom, hogy a terhesség alatt nem szabad szoláriomozni!!!
2008. nov. 9. 18:32
SZERINTEM IGEN HA FIGYELSZ A HIGIÉNIÁRA
2008. nov. 9. 18:29
Szerintem igen,persze mértékkel.Én is jártam sőt most is járok...
2008. nov. 9. 18:27
Szerintetek terhesség és szoptatás alatt lehet szolizni( pl. hetente egyszer)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook