Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terheléses vércukorvizsgálat Pécs fórum

Terheléses vércukorvizsgálat Pécs (beszélgetős fórum)


5. Diána 1979 (válaszként erre: 4. - 409f3dc117)
2011. jan. 13. 22:15
Köszönöm a segítséget!:)
4. 409f3dc117 (válaszként erre: 1. - Diána 1979)
2011. jan. 13. 21:14

Szia!


Én 3 hete voltam a terheléses cukor vizsgálaton a pécsi klinikán.

Nem neked kell a cukrot vinni. Ők csinálják ott a szirupot előre bezacskózott kimért cukorból.


Éhgyomorra menj, és vigyél egy citromot kettévágva. ezt belecsavarják neked, így egy fokkal elviselhetőbb.

2011. jan. 13. 21:09

Helló!

Igaz én nem vagyok Pécsi, se környékbeli, de álltalában a cukrot nekünk kell megvenni. Ha nem akarod, hogy nagyon rossz ízű legyen, vegyél egy egész citromot és a felét vidd el magaddal és nyomd bele a levét a cukros vízbe. úgy jobb íze van :).

Amúgy a patikában olyan 300 Ft körül van egy csomag cukor. Remélem tudtam segíteni. Jah és Gratula a picikéhez előre :D

2011. jan. 13. 21:09
igazából nem tudok érdemlegesen hozzá szólni,mármint a pécsi klinikához.DE én úgy tudom már mindenhova vinni kell. Jó egészséget!
2011. jan. 13. 21:07

Sziasztok!


Meg tudná nekem valaki mondani, hogy a pécsi szülészeti klinikán a terheléses vércukor vizsgálaton ott adják a cukros lötyit vagy nekem kell vinnem? Előre is köszi a válaszokat! 26 hetes kismama

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook