Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg nem értem, mi a bajuk... fórum

Tényleg nem értem, mi a bajuk... (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 2. 17:52
Az ilyen nyámnyila f.szoknál rosszabb nincs a világon. Nem neked kéne ezen agyalni, hanem a párodnak kéne a családja nőnemű egyedeit helyrerakni, különben önbeteljesítő jóslat lesz, amit mama mond...
39. akivagyok (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. okt. 2. 17:47
Na ha Dórika menne én tuti nem lennék ott! Mi köze már neki a te párodhoz ha elváltak?
38. ina87
2014. okt. 2. 17:44
egyszerü a mami nem kedvel beneteket és ez mindég igy lesz sose fogtok jo lenni nekik...
2014. szept. 8. 21:46
ez a stori nagyon bejön nekem, kiváncsian várom a folytatást, én tuti borsot törnék mindig az orruk alá:)
36. angelic smile (válaszként erre: 35. - Jstefan)
2014. szept. 8. 21:05
:DDD Rendben! :)
35. jstefan (válaszként erre: 28. - Angelic smile)
2014. szept. 8. 20:53
Betegséééég??? Én is gondoltam rá ,gyakran kőkemény,és még egy vödör vizet is elbír a katonai alkalmassági teszt szerint,pedig nincs benne csont az biztos.Azért 24 órában neeeem , de imádom a NŐKET naaagyoooon!!! Volt már más hozzászólásom is ezalatt a négy év alatt,de azért a szex kedvenc témám,mert imádom!!!Te is próbáld ki naaagyooon jóóóó!!!
34. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. szept. 8. 15:59
A vacsorával nincs gond szerintem. Lehet gyakorolni a toleranciát és elfogadást!
33. emi1206 (válaszként erre: 32. - Eb85e22a13)
2014. szept. 8. 12:37

Az is lehet. Nekem mondjuk abból, amit fórumindító írt, az nem derült ki, hogy őt is utálják-e.

Amúgy meg, a findító párjának kéne helyretenni a családot, úgy, ahogy azt megtette most a nagy fiú.

32. eb85e22a13 (válaszként erre: 31. - Emi1206)
2014. szept. 8. 12:21
Szerintem utalnak " ezek " mindenkit, valosz. onmagukat is. Hanyinger..
31. emi1206 (válaszként erre: 29. - Shanalyl)
2014. szept. 8. 12:11

Nekem is eszembe jutott, hogy ha én lettem volna a volt feleség, akkor nem megyek el egy ilyen közös ebédre. De lehet, hogy tényleg az nem tetszik az anyóséknak, hogy Dani meg Panni kezdenek összemelegedni. Lehet, hogy ezért hívták meg a volt feleséget, remélték, hogy neki se fog tetszeni a helyzet.

Egyébként úgy tűnik, hogy a volt feleség teljesen kulturáltan kezeli a helyzetet, nem vele volt itt a probléma. Anyósék szerintem Pannit nem kedvelik. Legalábbis a leírtakból az jön le, hogy őt piszkálják inkább és nem a fórumindítót.

30. Fiúsmami (válaszként erre: 29. - Shanalyl)
2014. szept. 8. 11:27
Hááá Noooormááális?Igazad van!Anyós kicsit szenya
2014. szept. 8. 11:21
Az nem fura senkinek, hogy a volt feleség meg simán elmegy egy ilyenre? Ha annyira szeretik anyósék a volt feleséget, miért teszik ki ennek? Gyere Dóri, nézd meg, kivel lesz ezentúl akit eddig szerettél és azt hitted, örökre együtt lesztek. :P
28. angelic smile (válaszként erre: 25. - Jstefan)
2014. szept. 8. 09:29
Neked a nap 24 órájában a szex-en jár az eszed? De komolyan! Volt már olyan hozzászólásod, ami nem a szex-el kapcsolatos? Ez egyébként betegség ám! Tudsz róla?
27. 25800e2d09 (válaszként erre: 25. - Jstefan)
2014. szept. 8. 08:45
És igen, ez is benne van a pakliban. Bár azért nem kell túldrámázni attól mert összemelegednek még nem csinálnak nagyszülőket a szüleikből..
2014. szept. 8. 08:42
Hát ez kemény.. Bár anyu meg mama (apum anyja) 20-on évig nyírták egymást úgy hogy mindig ajtócsapkodás bőgés ordítás lett a vége... Sosem fogadta el apu döntését hogy anyut választotta.. Kitartást, remélem sikerül megbékíteni őket legalább látszólag...
25. jstefan (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 23:17
A párod fia és a te lányod nem vérszerinti testvérek,ezért ha nem szeretnél rövid időn belül nagymama lenni, akkor kérd meg a lányodat hogy védekezzen.Nagyon naívnak ,és butának kell annak lenni akinek nem tűnt fel hogy miért töltenek egyre több időt együtt,és ez a problémák valódi oka!
2014. szept. 7. 22:50
Hát ez nagyon jó :)ilyenkor örülök,hogy anyósom nem kiváncsi a gyerekeire
23. 09fd99ce99 (válaszként erre: 22. - 3d787b167a)
2014. szept. 7. 22:41
Igen :)
22. 3d787b167a (válaszként erre: 21. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 22:09

:)))


Szóval rendes kis mostoha fiad van! :DDD

2014. szept. 7. 22:07
Na túl vagyok rajta. A mama és a lánya hozták a formájukat. Egyből összesúgtak, hogy a lányom el van kényesztetve ( mert megengedtem neki, hogy begöndörítse a haját) Egész este Dórika körül ugráltak. Épp csak az ételt nem rágták meg helyette. Szóba került, hogy 2 hónap múlva esküvőnk lesz, na azt az arckifejezést bámulnám egész életemben , ahogy a mama meg a lánya nézett :) Persze, a párom nővérének nem kellett sok, máris fennhangon kezdte mesélni, hogy Dórika milyen gyönyörű menyasszony volt. Szegény annyira szégyelte magát... Aztán a gyerekek kerültek terítékre. A mama beígért egy kocsit a párom fiának, de Dani azt mondta, nem tartja magát elég érettnek hozzá. Persze a "kedves mama" arra következtetett, hogy én parancsoltam a fiúnak, hogy ne fogadjon el semmit. Minden szúrta a szemüket, amit a lányom csinált. Piroska néni szerint még arra sem voltam képes megtanítani Őt , hogy hogyan kell fogni a kést. A lányával pedig lelkesen szervezték a következő programot az általuk jól ismert kis osztrák faluba. Ekkor Dani rájuk nézett és csak ennyit mondott : " Nem is sejtitek, hogy mennyire szánalmasok vagytok." és bocsánatot kért tőlünk az ő nevükben. Életemben nem fogom elfelejteni azokat az arcokat. :)
2014. szept. 7. 17:25

A lanyoddal beszelgess el a biztonsagos szexrol (ha meg nem tetted volna) ha el akarod kerulni a meg nagyobb csaladi dramat.

Az anyosodekat szard le, szerintem a párodnak kene helyre tenni a kedves mamat, hogy tiszteljen meg annyival hogy nem hivja meg a volt feleseget.

De az is lehet hogy joban vagytok, nem irtad. Az en anyam pl joban van apukam felesegevel. Kamaszkoromban rendszeresen telefonalgattak egymassal hogy megbeszeljek mar megint mi van velem. Igaz a szuleim mar 26 eve elvaltak es volt ido feldolgozni a dolgokat mindenki reszerol.

19. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 17:14

16 és 17 évesen már alapból természetes, hogy nem a családdal akarnak lógni, hanem barátokkal, barátnőkkel :) (ilyen szituban mondjuk én annak sem örülnék, ha túlságosan összemelegednének ;), mert abból lesznek csak az igazán nagy hisztidrámák otthon)

lehet, hogy úgy kéne kezelni az ilyen szitukat, ahogy a legtöbb pasi teszi: tenni rá magasról, és nem menni bele vitákba, úgy élni, ahogy nektek tetszik és kész :)

18. angelic smile (válaszként erre: 16. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 16:48
Kitartást! Mosolyogj és carj mindenre, egy a lényeg, hogy TE ÉREZD JÓL MAGAD! :)
17. Zamila
2014. szept. 7. 16:36
Nekem a válásom után csinálták ezt a nővéremék.Állandóan átmászkáltak a volt férjemhez az új páromat(akivel azóta együtt élünk)levegőnek nézték,áskálódtak ellenünk,aztán születésnapra készülődtünk hozzájuk,amikor mondták,hogy ők meghívják a volt férjemet is,mondtam,hogy semmi probléma ,de én oda biztos,hogy el nem megyek.Úgyhogy mégsem hívták meg.Nálatok is a párodnak kellene lépni,hisz az Ő családja.Helyre kéne tennie az anyját,hogy tudja ki-kivel van.
2014. szept. 7. 16:29

Köszi mindenkinek :)

Érdekes vacsora lesz.

15. 09fd99ce99 (válaszként erre: 3. - B4b1d52444)
2014. szept. 7. 16:27
Beszéltünk igen. Hát nem olyan rossz. Velem eddig mindig kedves volt.
14. 388b941089 (válaszként erre: 13. - B4b1d52444)
2014. szept. 7. 16:04
Ez egy ördögi kör, szerintem ennek ilyen formában soha nem lesz vége. De végülis teljesen mindegy, mert bárhogy cselekszik, az mindig rossz lesz. Soha nem fog kijönni jól ebből.
13. b4b1d52444 (válaszként erre: 12. - 388b941089)
2014. szept. 7. 16:03
Hidd el azzal öntene olajat a tűzre, ha nem menne el. Onnantól kezdve olyan magas lovon ülne az anyósa, hogy nem lehetne látni az orra hegyét sem. Menjen csak el, kerekedjen felül rajtuk, hogy megtanulják mi a magyarok Istene!
12. 388b941089 (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 16:01
Kizárt h elmennék.
11. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 15:55

Pff..,mekkora sz.r ez már..:(

A párod dolga lenne, h.leossza a mamát, hogy ne legyen ilyen bunkó, és mi az, hogy úgysem sokáig lesztek ti a családban?

Ha nekem Anyukám ilyet mondana a páromra, és a gyerekére, megmondanám neki, hogy nem találkozom vele többet, ha nem kér bocsánatot a páromtól, és nem fejezi be ezt a viselkedést.

Egy kavarógép a mama, gusztustalan.

Nem irigyellek! Kívánom, h.melléd álljon a párod, és hogy minden ok.legyen!

Sosem fogom megérteni mire jó az, hogy egymás ellen vannak az emberek, és azt sem miért nem tartják tiszteletben a másik életét?!

Ha nem is vagy szimpatikus a mamának, akkor sincs joga így viselkedni. Egyébként tulajdonképpen a saját fiával tiszteletlen. Ha szeretem a gyerekemet, elfogadom a döntését, és örülök az örömének.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook