Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg nem értem, mi a bajuk... fórum

Tényleg nem értem, mi a bajuk... (beszélgetős fórum)


1 2
10. b4b1d52444 (válaszként erre: 8. - 3d787b167a)
2014. szept. 7. 15:49

:) Nagyon helyes!

Ez nekem is állandó fegyverem, eddig bejött!

9. IzaHold (válaszként erre: 6. - B4b1d52444)
2014. szept. 7. 15:49
Teljesen egyetértek. :)
8. 3d787b167a (válaszként erre: 6. - B4b1d52444)
2014. szept. 7. 15:48

:)


Én ezt csináltam egy utálékos ballagáson...

Mondjuk akkor csak úgy jött magától, és nekem másnap mondták, hogy az a két piiicsa majd szétdurrant. :DDD

Szóval nőtt a májam. :)

2014. szept. 7. 15:47

...ajajjjjaj, nagy zavar van a fejekben úgy látom!!

Nagyon le kellene tisztázni, az ex hova,az új pedig melyik családba való!!

De ez csak a pároddal együtt fog menni.


Mennyi idős a párod szakítása? Lehet még senkinek sem sikerült feldolgoznia :(

6. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - 3d787b167a)
2014. szept. 7. 15:46
ÉN is ezt mondom. Ki ne mutasd, hogy mérges vagy. Mosolyogj, csacsogj, dícsérd a kedves mama frizuráját, ruháját, körmét, mit tudom én még, hogy milyét, de tűnj boldognak, akkor is hogyha legszívesebben zokognál, ordítanál. Azt tartogasd otthonra, mikor nem látja a rosszindulatú fehérnép.
2014. szept. 7. 15:46
Szerintem a párodnak sürgősen beszélnie kellene velük, mert ez így egyáltalán nem egészséges. Dórika pedig nem a család része már...
2014. szept. 7. 15:44

Milyen rendes" ez a mama! :S


Párod mit mond?


Amúgy meg menj el, mosolyogj, érezd jól magad!


Ezeket szét fogja vetni a düh! :)

3. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 15:44
Egyébként a párod volt feleségével hogy állsz? Találkoztatok már, beszéltetek már?
2. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - 09fd99ce99)
2014. szept. 7. 15:44
Igazából a párodnak kellene melléd állnia, és helyre tennie az anyját meg a testvérét, hogy tudják, hogy hol a helyük.
2014. szept. 7. 15:42

Fél éve költöztem össze az új párommal. Neki van egy 17 éves fia, nekem egy 16 éves lányom. 5 hónapig egymáshoz sem szóltak, de mostanában egyre több időt töltenek együtt. Ez (sok más dolog mellett ) nem tetszik a leendő anyósomnak, és a lányának. A leendő sógornőm szemtől szembe megmondta a páromnak, hogy nem kéne megengednie, hogy a gyerekek így összebarátkozzanak, hiszen úgy sem maradunk sokáig a családban. (mármint én meg a lányom ) A kedves mama akkor "keményített be", amikor Dani ( a párom fia ) lemondott egy találkozót az anyjával, mert el akart menni a lányommal moziba. Én lettem a hibás, mert hogy biztos el akarom őt szakítani az édesanyjától. Ezt csak tetézte, hogy az egyik vasárnap a mama felhívta Danit, hogy friss süteménnyel várja, jöjjön gyorsan. A fiú azt mondta, hogy jó, de viszi a Pannit is. ( Anna a lányom, de Dani Panninak hívja) Erre a mama kiakadt, nem akarta, hogy a lányom is menjen. Az lett a vége, hogy Dani sem ment. Ez is az én hibám volt...

Ma vacsorára megint együtt lesz a család... és Piroska néni meghívta a párom volt feleségét is. Ahogy mondja : " Ha családi vacsora lesz, Dórikának is itt kell lennie. " Jó kis este lesz...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook