Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit jelenthet + vagy - én ezt már tényleg nem értem :( fórum

Mit jelenthet + vagy - én ezt már tényleg nem értem :( (beszélgetős fórum)


7. d1134c8b65 (válaszként erre: 5. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 4. 10:30
keh???:DD
6. 50c84567a3 (válaszként erre: 1. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 4. 10:29
Hűűűű de nagy bajod van........ *értetlenül mosolyog* :)
2010. ápr. 4. 10:29
Valószínü tegnap este nagyon nagyon fáradt voltam és össze vissza olvastam nem értettem egy kukkot sem ma már átláthatóbb !!Azt hiszem bocsánatot kell kérnem valakitöl .
2010. ápr. 4. 10:23
ezzzzzzzzzzz..teccik:DDDDDDDDDDDDDDDDD
2010. ápr. 4. 10:21
ez tök jó. :)
2010. ápr. 4. 10:12
Abszolút pozitív. ne görcsösen értelmezd!:) Asszociálj! Törökméz, lufi, nevetés? Priviben segítek, ha kell, de csak F1 után:)
2010. ápr. 4. 10:07

ezt a szöveget egy oldalon olvastam--------------------------------------------------Hallott már valaki kövér nőket beszélgetni? El se lehet képzelni bármi más látványosságot, amelyből így áradna az egészséges vidámság. Senki se tud úgy nevetni, mint ahogy két kövér nő nevet. És utoljára se tud úgy nevetni, mert ők ketten sohasem hagyják abba. Ha kettőnél több kövér nő beszélget, az ember arra gondol, hogy a jó egészség titka a testek tömegében és sűrűségében rejlik. Még az is megfordul az ember fejében, hogy nem zsír, hanem törökméz szorongatja a szívüket. Mindig az az érzésem, hogy harminc évvel fiatalabbak a koruknál, és vigyázniuk kell, nehogy a föld vonzóereje hirtelen elengedje őket. Ez volna netán a gömbök metafizikája?"

(Gabriel García Márquez)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook