Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » TELC középfokú nyelvvizsga fórum

TELC középfokú nyelvvizsga (beszélgetős fórum)


2009. aug. 14. 18:34
:)
81. Fiatal nő (válaszként erre: 79. - Tori24689)
2009. aug. 14. 18:32

Á, én olyan zavarban leszek, hogy rájuk se nézek... maximum a lapomra, amire majd írok jegyzeteket a felkészülési idő alatt. Ha valamit nézni fogok, akkor azt. :-( Voltam már egy próbavizsgán, ott nem volt gond, egyszer nem néztem rá a bizottságra... Csak a partnerre, illetve a lapra.

Nem hittem, hogy kérdésekkel fognak bombázni, de a próbavizsga sem volt több 15 percnél, ott mégis mindenki kérdezett fejenként 2-t, 3-t... Én örülnék a legjobban, ha csak egy kérdés lenne...

2009. aug. 14. 18:23
de az milyen már amúgy hogy németesek mint az öt prezentációs témából választhatnak állítólag, az angolosoknak meg megadnak kettőt aztán vagy jól jársz vagy nem alapon,, ja és még az sem biztos hogy az alap ötből adnak kettőt... hát köszi(Y)
79. tori24689 (válaszként erre: 77. - Fiatal nő)
2009. aug. 14. 18:21

Aham egy szem kérdés:) miért mit vártál hogy csomó kérdéssel fog bombázni?:D elég azt is ott hirtelen kitalálni:) meddig tartott.. hát igazából fura de amikor bennt voltam kb 2percnek tűnt.. de szerintem a 15 lazán megvolt.. nálunk három bizottság volt akkor..:)

egy a fő.. sohase nézd a vizsgabiztosokat miközben te,vagy a másik beszél..mert azért pontlevonás jár úgy tudom..meg elég zavaró..

(privi üzi;) )

2009. aug. 14. 18:13
Én abban reménykedem, hogy utazásos lesz a partnerem is. Ahhoz tudom a legjobb kérdéseket. A többihez már kicsit bajosabb - legalábbis nekem. :-))))
77. Fiatal nő (válaszként erre: 75. - Tori24689)
2009. aug. 14. 18:13

1 szem kérdés? És meddig tartott a vizsga?

Itt két bizottságot hívtak 50 emberre. Vagyis 25-25. Ezeket még meg kell ugye felezni, az 12/13 pár egy bizottságra. 15 perc a maximum idő, kitöltődik az teljesen? Jááááj. :-)

76. tori24689 (válaszként erre: 73. - Catja larena)
2009. aug. 14. 17:59
szerintem már tényleg ne tanulj, csak bepánikolsz max hogy még ezt sem tudom meg ezt sem.. reggel nézdd át mielőtt elindulsz és kész=) menni fog az ;)
75. tori24689 (válaszként erre: 72. - Fiatal nő)
2009. aug. 14. 17:59
szerintem emiatt a "mit fog kérdezni a másik" miatt felesleges aggódni, ha belegondolsz ő legalább annyira lesz fáradt és stresszes mint te... nekem sport esemény volt.. forma1ről beszéltem és azt kérdezte hogy voltam e már más országban is forma1-et nézni.. ez az egy kérdés volt ráadásul..:)
74. Fiatal nő (válaszként erre: 70. - Tori24689)
2009. aug. 14. 17:55
Hát remélem is, hogy lehet táskát bevinni... Én kint nem hagyom, az tuti... :-)))
2009. aug. 14. 17:52
Köszy, tori, én most mek tanulni, puszi pápá
72. Fiatal nő (válaszként erre: 71. - Tori24689)
2009. aug. 14. 17:52

Hajajaj... Na, köszi a kérdéseket. Ezekre is felkészülgetek akkor... Valamelyikre hirtelen nem tudnék mit mondani. :-S


Egyébként a prezimben benne van, hogy a kedvenc városom, hogy miket néztem meg, kivel voltam... Vannak kötelező elemek, amiket tartalmaznia kell a prezinek. Az meg kicsit ciki, ha megkérdezel valami olyat, amit már elmesélt a másik... :-)


Na, de nagyon köszi a kérdéseket, tényleg... :-)))

71. tori24689 (válaszként erre: 69. - Fiatal nő)
2009. aug. 14. 17:49

Miért ez a kedvenc helyed?

Milyen gyakran látogatsz el oda?

Mi a legkedvesebb élményed ami ehhez a helyhez fűz?

Mikor voltál ott először?esetleg kikkel

Milyen egyéb látványosságok vannak ami miatt érdemes ellátogatnom nekem is oda?

2009. aug. 14. 17:45
be lehet vinni a táskádat max lerakod a széked mellé,(én bevittem), vagy pedig a várakozóba hagyod.. ahol azelőtt vagy mielőtt a felkészülős osztályba mész :D fantasztikus.. gyomorgörcs :S annyira nem akarom.. főleg a prezentációtól be vagyok "kaksizva" mivan ha mégsem az alap öt lesz és elémnyomnak valamit az iskolarendszerről .. ááááá:D nem hagyott a lelkiismeret amikor abbahagytam a tanulást megint jött a belső hang hogy nem teheted még ezt nézdd át.. vávávávááá és este az alvás.. ://
69. Fiatal nő (válaszként erre: 68. - Catja larena)
2009. aug. 14. 17:38

Persze, persze! :-)


Na, írnál akkor 4 kérdést? De tényleg, csak úgy spontán. Te mit kérdeznél? :-)

2009. aug. 14. 17:37
Jujj, tényleg, akkor sztem én is maradok a kisebbnél... :) Csak már lennék rajta túl... amúgy majd írjatok, hogy sikerült, csajok! ;)
2009. aug. 14. 17:37

Kicsit félek, hogy milyen kérdéseket fognak feltenni a prezimhez, meg hogy mit fogok rá mondani. :-S Vannak ilyen kis kombinált dolgok, de ha valamit már megkérdezett, és utána jön egy kérdés, akkor azt már nem tudom hozzáfűzni... Ezt utálom, hogy kell egy körítés a válasznak, nem elég annyi, hogy "Jó vót', köszi." X-)

Azt meg tudom, hogy hazudni kell, csak az a bajom, hogy még magyarul sem tudnám hirtelen, mit válaszolnék rá...

Amúgy Te milyen 4 kérdést tennél fel egy utazásos prezivel kapcsolatban? (Írhatod magyarul) Csak nagyon kíváncsi vagyok...

66. Fiatal nő (válaszként erre: 65. - Catja larena)
2009. aug. 14. 17:34
Én csak egy 2 dl-es dobozosat viszek. Nincs nagy folyadékigényem. Ami nem feltétlenül jó, de itt most például nagyon szeretném elkerülni a díszkíséretet a mosdóig, meg vissza... :-)))
2009. aug. 14. 17:30
Én sem, azért kérdeztem, hogy esetleg tudjátok-e... :) Ezeket én is tudom, én bekészítek, vagy 3 liter üdítőt...:P
64. Fiatal nő (válaszként erre: 63. - Catja larena)
2009. aug. 14. 17:19

:-S


Még soha nem voltam nyelvvizsgázni, úgyhogy gőzöm sincs, hogy működik ez az egész...


Kell vinni 2 igazolványt, a befizetést igazoló csekket vagy számlát, két ceruzát, radírt, meg kaját/piát. Én biztos, ami biztos, viszek egy 10-es zsepit is. Mindig akkor jön rám az orrfolyás, amikor nem kéne. :-)))

2009. aug. 14. 17:15

Sziasztok, újra!


Látom, van aki tanul, van aki már nem. Ma érdekes volt, kérdeztem a tanárnőnket, hogy akkor hogy lesz a szóbeli prezentációs rész, a válasz rá, fogalma sincs. Nah, mondom, baszott jó. Amúgy hova fogjuk rakni a cuccot, ha a bentre csak a kijelölt dolgokat lehet vinni?:O

62. Fiatal nő (válaszként erre: 61. - Dacd09dfaf)
2009. aug. 14. 12:34
Én már nem igazán tanulok, azt mondta a tanár"nénim", hogy ha nem muszáj, akkor ma már nem, hanem foglalkozzak minden mással, mert úgy sokkal könnyebben fog menni. Hát, ezt be is tartom, meg nem is... :-)))
2009. aug. 14. 08:53

én már ma az vagyok. tanulom a leveleket.-.-" már kiakadok.xd a testvérem idehivta a barátnöjét ( 9 évesek) egész nap itt fognak hangoskodni. sztem megyek mamámhoz tanulni.

amugy mikor én voltam rigó utcain akkor 1,5 várattak meg. XD mert még a középfokusokat vizsgáztatták, meg utána ebédeltek meg minden..-.-" rem. itt nem lesz ilyen.

60. Fiatal nő (válaszként erre: 59. - Tori24689)
2009. aug. 14. 07:37

Kell valami rendszer. Az nem jó, ha csak úgy össze vissza, mert úgy aki hátul van, jogosan reklamálhat, hogy de mér'..?! :-)))


Jaj, Te jó ég, holnap ilyenkor már jaj... Idegbeteg leszek. :-) :-(

2009. aug. 13. 18:45
de amúgy ez hülyeség hogy név szerint van beosztva.. mert én K betűr révén Sz betűs emberrel voltam szóbelizni :D
2009. aug. 13. 18:44
én K és 12:45-re vagyok beosztva.. szerintem kevesebb volt a jelentkező .. ahhoz képest hogy 6-ig vizsgáztatnak.. :D
57. Fiatal nő (válaszként erre: 56. - Dacd09dfaf)
2009. aug. 13. 14:06
Én meg "H"... :-)
2009. aug. 13. 08:53
de én gondoltam. b betüs vagyok. :D
2009. aug. 13. 08:53
nekem is ^^ én is ebbe a részbe vagyok beosztva:D
2009. aug. 13. 07:04
Hú, megjött ez emilem. 12:15 és 13:15 között fogok szóbelizni. Meglepően korán. Én azt hittem, hogy nem ilyen hamar kerülök sorra... Júúúúj. Félek... :-)))
2009. aug. 12. 23:09
az alap ötben benne van, hogy a 16ban benne nem tudom:O

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook