Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telc - középfokú német nyelvvizsga fórum

Telc - középfokú német nyelvvizsga (beszélgetős fórum)

8. szlilla5 (válaszként erre: 7. - Vikianya)
2010. márc. 29. 21:49
Igen, azt egy tanárra folyamatosan csinálom. De én online feladatokat szeretnék. Találtam egyet a Company nyelvsuli oldalán, hátha valaki másnak is hasonló problémái vannak. :S :)
2010. márc. 28. 23:04
könyvet is árulnak hozzá ha jól tudom.
6. szlilla5 (válaszként erre: 4. - Vikianya)
2010. márc. 28. 21:21
Még most is vannak ilyen felkészítő tanfolyamok de nekem túl költséges lenne heti kb 10 alkalommal utazgatni...elég messze lakom Pesttől illetve külön tanárhoz járok.
5. szlilla5 (válaszként erre: 3. - Fadigflo)
2010. márc. 28. 21:20
Igen azt tudom,h van fenn egy minta pl ezt kisebb-nagyobb sikerrel meg is oldottam bár inkább kisebbel,de csak a nyelvtani részét néztem. Más esetleg?
2010. márc. 28. 21:19
legalábbis egy-két éve még szerveztek
2010. márc. 28. 21:19

Én most megyek áprilisban, elsőzör és utoljára németből.

Angolom euróból van, így félek ettől nagyon, de készülgetek , csak hát nem nagyon van , ki noszogasson, így nehéz...


Egy feladatsor van fent a honlapon.

2010. márc. 28. 21:19
Én a telc angolt csináltam. A TIT szervez felkészítőket a vizsgára és feladataik is vannak. Nézd meg az ő honlapjukat
2010. márc. 28. 21:16
Májusban szeretném megpróbálni a TELC középfokot németből...de nagyon nem bízok magamban. Tudnátok segíteni,hogy esetleg honnan lehet letölteni vagy hol lehet online feladatokat találni? Tapasztalatokat is várok! :) Köszi :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook