Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » ECL középfokú nyelvvizsga fórum

ECL középfokú nyelvvizsga (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
813. böttá
2018. máj. 19. 11:49

Sziasztok!

Van aki júniusban megy ecl német középfokra? :)

2018. ápr. 16. 11:26
Sziasztok! Volt valaki angol középfokú ecl nyelvvizsgán? Milyen reading feladatok voltak, típusa, kérdésre válasz, egy két szóban válaszolós vagy és a levélírás milyen téma volt?
2018. márc. 22. 06:42
Sziasztok! Megfelelő szókinccsel és terjedelemben kidolgozott angol felsőfokú (C1) és német középfokú (B2) ECL nyelvvizsga tételeket kínálok eladásra. A tételek word formátumúak, így az olvashatósággal sem lehet probléma. Akit érdekel, írjon nyugodtan: alexatetelek@gmail.com
2017. nov. 6. 10:38

Sziasztok!

Tudnátok pár tanácsot adni?

Februárban szeretnék menni ECL Német középfokra.

Levélírás tippeket szeretnék kérni. Milyen könyveket ajánlanátok? A vizsgára felkészítő könyvek megvannak, próbáljam kiegészíteni a kidolgozott szóbeli tételeimet aszerint, hogy kb.milyen szempontokat kell majd a levélben leírni?

Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

809. hegeani
2017. júl. 28. 23:48
Német ecl tételek érdekelnének.
2017. márc. 8. 13:52

Sziasztok:)


C1-es ECL szóbeli felől érdeklődnék:)

Valakinél élmény/vélemény?


Köszönöm előre is:)


Esztike


Ui:Más aktív csoportot nem találtam!

807. temmp
2017. febr. 12. 20:04

Szia!

Az angol tételeid megvannak még?

806. Balabit
2016. ápr. 17. 18:24
Sziasztok, tudna valaki német ECL B2-es kidolgozott szóbeli tételeket küldeni. Előre is köszönöm. bernath.balazs@freemail.hu
805. böttá (válaszként erre: 804. - Katika009)
2016. ápr. 1. 13:49
Szia, én is a júniusi vizsgára szeretnék menni de én német B2-re, és én ugy tudom lehet külön menni csak szóbeli vagy csak írásbeli :)
804. Katika009 (válaszként erre: 803. - Böttá)
2016. márc. 15. 11:09
Szia! Én a júniusi vizsgában gondolkozom. Sajnos mindig húzom-halasztom. Angol b2 írásbelire szeretnék menni. Nem tudod véletlenül, hogy itt lehetséges-e külön fizetni az írásbelit? Mert van olyan típus, ahol hiába csak szóbelire mész, a másik összegét is ki kell fizetni.
803. böttá
2016. febr. 24. 12:37
Sziasztok, van aki mostanában volt vagy készül? :-)
802. Nikkancs :) (válaszként erre: 801. - Millimolli)
2015. ápr. 10. 15:39

köszönöm :)


Na akkor ügyes vagy, hogy így meg tudod csinálni.

Én meg közbe végzek OKJ-s sulit, meg gyakorlatozom, 2 éve nem tanulok angolt, szóval én emiatt félek nagyon, na meg igen a szóbelitől én is, főleg az idegen emberek zavarnak engem, totál leblokkolok, igaz választottam magamnak partnert, a testvéremet, szóval csak a vizsgabiztosok lesznek idegenek

801. Millimolli (válaszként erre: 800. - Nikkancs :))
2015. ápr. 10. 09:44

Egy kalappal neked is!!!


Én kisgyerek meg munka miatt külön csinálom a nyelvvizsgákat. Az írásbeli elsőre sikerült, de szóbelitől nagyon... szóval érted :) Bár ha nem sikerül max. megyek újra...

800. Nikkancs :) (válaszként erre: 799. - Millimolli)
2015. ápr. 10. 09:39

Én meg Angol középfokból írásbelizni és szóbelizni is :)

Drukkolok Neked, hajrá :)

799. Millimolli (válaszként erre: 798. - Nikkancs :))
2015. ápr. 10. 06:00
Én német középfokból megyek szóbelizni.
2015. ápr. 9. 22:45

Sziasztok :)

Van aki most fog majd menni szombaton nyelvvizsgázni?

797. katkaaa86 (válaszként erre: 795. - Melanie248)
2015. febr. 7. 17:05
Feladatot nem tudok küldeni, de gyakorolj típusfeladatokat,fejlesztd a szókincsed! lehet kapni könyveket, amiben vannak ilyen típusú nyelvvizsga feladatok. Itt a szókincs a léyneg nagyon-nagyon!!!!! :)
2015. febr. 7. 12:04
Ha volt ma vki Ecl német középfokú nyelvvizsgán , elmondaná vki mik voltak a levéltémák? És a szövegértés nehéz volt-e? Köszi :)
2015. jan. 31. 13:50
Sziasztok! Áprilisban megyek ECL német írásbelire. Muszáj, hogy sikerüljön. Tudna esetleg valaki segíteni, hogy mire figyeljek? Esetleg feladatokat tudna valaki küldeni? Előre is köszi a segítséget.
2015. jan. 28. 16:36
Ha már van egy jó alapotok,magántanárral, vagy egyedül a könyvekkel,CD-kel készültök? Arra vagyok kíváncsi, h egyedül mennyire eredményes a tanulás?
2015. jan. 26. 12:54

Sziasztok.


Nyelvvizsgára milyen dokumentumokat kell magunkkal vinni? Lakcímkártya meg ilyesmi oké, kell a csekket is, h igazoljuk h befizettük a vizsgadíjat. És kapunk a vizsga előtt postán egy levelet, azt is magunkal kell vinni ugye? Már nem igazán emélkszem, hogy is volt.. Te talán más nem kell. Azon a postán kapott papíron lesznek a vizsga időpontjai meg az azonosítónk is ugye?

Köszi a segítséget

2014. nov. 30. 22:37

Sziasztok!


Kétszer voltam már telcen (angolból) és most gondolkodom,hogy megpróbáljam az ECL-t,de kicsit félek tőle,mert annyira nem ismerem.


Az lenne a kérdésem,hogy aki volt már hasonló cipőben,könnyebbnek érezte az ECL-t,mint a telcet?Sajnos múltkor egy pont miatt hasaltam el,a vizsga drága,az önbizalmam pedig lassan a béka fenekén:(

2014. nov. 15. 21:48
Sziasztok! Tud valaki valamit mondani arról, hogy milyen volt legutoljára német B2 írásbeli vizsga jellege? Főleg az érdekelne, hogy a szövegértés rész az olyan volt mint az "Andreas Ernst: ECL Deutsch Stufe B2" vagy mint az "Ugor Balázs" által írt könyvekben. Választ köszönöm!
790. Melody*
2014. okt. 3. 19:12

Én angolból megyek...


Nem tudja valaki, mi történik akkor, ha kifizettem a komplex vizsgadíjat, de a szóbelire nem megyek el?

2014. okt. 3. 16:40
Holnap német B2 írásbelire megy valaki?
788. Nelyca
2014. szept. 13. 17:34

Sziasztok!

Olvasgattam a fórumot, de nem volt időm mindent végigolvasni. Tudnátok tapasztalatokat írni a szóbeli illetve a hallott szöveg értése részről? Az írásbelit tavasszal megcsináltam egy másik központnál és most télen szeretném a többi részt is megcsinálni. Néztem az árakat is. Hogy komplex, államilag elismert bizonyítványom legyen az akkreditál nyelvvizsga díját kell befizetnem? Csak mert többen írtátok, hogy 13 200 Ft, de az nem akkreditált. Vagy ez most pontosan hogy is van?

Köszönöm a segítséget előre is!

787. Melody*
2014. szept. 5. 09:46
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy a 2 db írott szöveget a vizsgán mi alapján kell megírni? Én jártam nyelvtanfolyamra és ott azt mondtak a tanárok, az egyik levél a másik fogalmazás (érvelős). Elmentem vizsgázni áprilisban és meglepődtem, mert egy olyan téma volt megadva, ami mondjuk szóbelin egy téma, tehát szakmákról kellett írni, meg hogy én milyen válasszak. Két szakmát hasonlítottam össze, mert a tanárom azt mondta, így kell megírni. Aztán jó nagy pontlevonást kaptam... Van erre valamilyen sablon, hogy ezeket az elkezdett esszéket mi alapján kell megírni? Logikai felépítése a fogalmazásnak van-e? A másik valóban levél volt, de FÓRUM. Pf. Úgyhogy most nagyon félek, milyen témákat adnak októberben. Légyszi valaki SEGÍTSEN!+!!!
2014. júl. 11. 14:29

Sziasztok:)

Szeretném nektek elmesélni:)hogy a mai napon valóra vált az álmom:)SIKERES ÍRÁSBELIT TETTEM ECL-BŐL:)

Mindenkinek kitartást kívánok a nyelvtanuláshoz:)

Sosem szabad feladni:)!!!!!!!

Én 2 évre félretettem a sikeres szóbeli után...és nem görcsöltem rajta...:)

Így az ősszel legkésőbb átvehetem a diplomámat:)

Na igen ez az érzés felbecsülhetetlen....és jobb mint a Master Card:)

Örülök,hogy megismertem ezt a fórumot:)és a részese lehetettem e rögös útnak a nyelvvizsga megszerzéséig:)...

Neki állok az angolnak:)de azért mert szeretnék megtanulni és nem a nyelvvizsgáért:)


Mindent jót:)Sok puszi:Esztike05

785. Tavie
2014. júl. 4. 11:46
Sziasztok! Angol középfokú szóbeli nyelvvizsgára felkészítő anyagomat eladnám jelképes összegért. Érdeklődni privátban vagy e-mail-en tudsz: tavie@citromail.hu
2014. jún. 14. 13:29

Sziasztok!


Német B2 írásbeli:)

Az első feladat válaszai:

l j g a c e f m b k


Valakinek egyezés?


Köszi a választ előre is:)


Esztike:)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook