Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » TEJ-Egészséges vagy nem? fórum

TEJ-Egészséges vagy nem? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. cb4d6e9d49 (válaszként erre: 6. - Syria)
2012. júl. 17. 19:48
Olvastam a kereső találatait.További véleményeket szerettem volna..
9. michelle.r (válaszként erre: 6. - Syria)
2012. júl. 17. 19:41

Bnedora szabadságon van? ;)))


Fórumindítónak: nem tudom, szerencsére utálom, nem kell ezen dilemmáznom. Legalább annyian fognak mellette érvelni, mint ellene. Én az ellenzőknek hiszek, a gyerekeimnek sem adtam soha, lehet hogy ezért kerülte el őket megannyi betegség, allergia, szinte soha semmit nem kaptak el az oviban, közösségekben. De lehet, hogy semmi köze hozzá.


Leginkább figyeld magad, ha fogyasztod, a szervezeted úgyis jelzi, ha nem szereti. Ha meg nem jelzi, akkor már csak el kell döntened, hogy kinek hiszel :o))


Na, beljebb vagyunk?

;)

8. *ForróCsoki* (válaszként erre: 6. - Syria)
2012. júl. 17. 19:40

Nem értem mi köze az eredeti kérdésének ahhoz, hogy a zsírszegény tejet miért erőltetik...


Ráadásul hiába van kereső, ha konkrét kérdést szeretne feltenni, a régi, ezer éve nem válaszolt témákra nagyon ritkán, nagyon kevesen reagálnak.


Ha Hoxa úgy gondolja, majd összevonja a két témát, de addig is kaphat érdemleges válaszokat.


Egyébként még sosem olvastam utána a tejes témának, én magában nem is szeretem, csak kakaóként iszom, de azt is ritkán.

Egyébként gyermekkoromban évekig minden este házi boci tejet ittam, felért egy vacsival és semmi bajom nem származik belőle. :)

A bolti boci tejnek meg nem hiszem, hogy olyan sok köze lenne a tejhez... :\

2012. júl. 17. 19:35
nem biztos,hogy mindenkinek a kereső jut eszébe rögtön....miért ne nyithatna ő fórumot,ha úgy akarja???
6. syria (válaszként erre: 1. - Cb4d6e9d49)
2012. júl. 17. 19:32

Miért kell a témában az n. fórumot nyitni? Miért nem használod a keresőt?

Pl.: fórum: "Miért erőltetik a zsírszegény tejet?"

Grrr.

2012. júl. 17. 19:30

Sziasztok!

Szerintetek szükséges,jó a felnőtt ember számára a tehéntej fogyasztása?Külömböző tanulmányok taglalják,hogy a természet úgy alkotott meg minden emlőst,hogy annak teje az adott faj számára legideálisabb arányban tartalmazza a szükséges összetevőket.(fehérjét,vasat,stb..)

És,hogy csak az ember fogyasztja másik emlős tejét.-Amit nem kéne állítólag.

Lehet,hogy buta vagyok,de az motoszkál a fejemben,hogy akkor miért alkotta meg a természet vagy a Jóisten(mindegy) így a bocit,hogy napi szinten átlag 13 l tej nyerhető tőle?-Hisz nincs folyton borja,amit etetnie kellene.Tejet akkor is ad,ha nincs borja,és nemcsak a tehén.Miért?Vajon mi a célja a természetnek ezzel?Talán érthető amit összezagyváltam.Magam is össze vagyok kissé zavarodva ezügyben.Mi lenne a bocival,ha nem fejnénk meg naponta..stb.

2012. júl. 17. 19:29
mindegy,én minden évben csak egy pohárral iszom
2012. júl. 17. 19:26
Dietetikusom szerint napi 1 dl kb.ami iható pl.kávéba...
2012. júl. 17. 19:25
Azt mondják nem,de én nagyon szeretem:-)
2012. júl. 17. 19:23
TEJ-Egészséges vagy nem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook