Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teherbe estem egy nős embertől... fórum

Teherbe estem egy nős embertől... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
3. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 10:05

"nem akarom, hogy ezt mindenki megszenvedje."


Pedig megfogja. Mindenki megfogja szenvedni. Ez egy ilyen sport. Ez van. Nem tudsz mit csinálni.


Egyébként nem itéllek el, csak mondom, hogy illúzióid ne legyenek. Sokan sokszor fogtok még sirni, aztán majd nagy sokára helyre áll a béke, de addig még sok viz lefolyik a Dunán.

2022. márc. 27. 10:03
Gratulálok!
2022. márc. 27. 09:59

Tudom, hogy hiába is kérném, hogy ne ítéljetek el...

Ez a bizonyos nős ember válni készült. Nem csak mondta, tényleg. Majd a felesége úgy döntött ő nem hajlandó mégsem aláírni a kész papírokat. Van egy gyerekük, vele zsarolja állandóan. Előtte közös felügyeletet beszéltek meg és minden rendben ment, most konkrétan el akar költözni minél messzebb, hogy a gyereket se láthassa, ha őt elhagyja.

Igen, közben mi naivan azt hittük minden jól megy majd. Szándékosan próbálkoztunk mert szerettünk volna közös babát! Tudtunk is örülni vagy 2 hétig, mikor a nő rákezdte.

Természetesen nem tud rólam, maximum sejti, hátha van valakije, de a babát még csak véletlenül sem sejtheti.

A párom most teljesen ki van készülve, már a saját szüleit is a felesége ellene uszítja.

Nem is tudom mit szeretnék. Ha elhagyja őket értem, akkor nekem is a szívem szakad meg a fiáért, ezt soha nem akartam. De nyilván ha ott marad, akkor is összetörök.

Abortusz nem jöhet szóba soha! Apuka sem mondta még véletlenül egy pillanatra sem!

Velünk akar lenni, de nem akarom, hogy ezt mindenki megszenvedje.

Amúgy már 2 éve csak a gyerek tartotta össze a házasságot, semmi több...

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook