Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Teherbe estem egy nős embertől... fórum

Teherbe estem egy nős embertől... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
93. Fisica
2022. márc. 27. 19:03

Ha elválnak akkor is elhagyja a családját, és válás nélkül is elköltözhet. Ugye ezt meg is tette, mint írod, de te visszaküldted.


Szeretitek egymást és akartátok a babát. Mit változtat ezen az, hogy egyelőre nincs aláírás a papíron? Majd lesz.

Egy csomó ember él külön akár évekig is mire elválnak.


Nyilván házas emberrel nem jó ötlet összejönni, de már mindegy..

92. Scherlock (válaszként erre: 83. - Birebora)
2022. márc. 27. 18:47
Jancsi a fészbúkon lógott.... :D
91. Nini79 (válaszként erre: 89. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 17:52
Igen sajnos. Sajnálom, remélem rendeződik a helyzetetek.
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - B9e097a9f6)
2022. márc. 27. 17:51

Mesélt a korábbi dolgairól... Én már az elején, mikor talán még semmi nem volt köztünk csak beszélgettünk, akkor megmondtam neki, hogy én nem bocsájtanék meg egyszer sem... Ha lenne gyerek akkor is menne a háztól!

Nyugodtan kérdezz, minden szavam igaz, legalábbis tudomásom szerint.

Ha bármi érdekel, akármi részlet, szívesen válaszolok!

89. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 88. - Nini79)
2022. márc. 27. 17:49

Igen, tényleg ostobák voltunk, hogy nem vártunk még... akár a védekezés mentes szexszel, ha már a többivel nem... Őszintén nem hittem volna, hogy csak így összejön, és ez a kicsi egy csoda. Orvosi szempontból... Mert amúgy mindenkinek a saját gyereke a csoda!

De mindketten szerettük volna, és már csak 1 aláírás hiányzott a válási papírra... Előre "ittunk" a medve bőrére...

88. Nini79 (válaszként erre: 81. - Imisz)
2022. márc. 27. 17:14
Mondjuk jobb lett volna előtte ezeket tisztázni, lezárni, s csak aztán jöjjön a gyerek.. Szerintem. Így én nem vállalnám be.
87. b9e097a9f6 (válaszként erre: 61. - Levarosbukta)
2022. márc. 27. 16:22
Nem evidens, de elég erősen benne van a pakliban. Amennyiben kérdezőnk nem csak egy mesét tálalt habbal, szerintem sok részletet elhallgat a saját és a nős pasi javára. Az elgondolkodtató mikor valaki félrekefél, amellett, hogy családja van. Én nem ragadnék le az ilyen lúzereknél.
86. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 82. - 71ddaa07fa)
2022. márc. 27. 16:15
Olyan régen kerestem ezt a mesét. Mire jó egy ilyen fórum? Az ember, a mocsokban is találhat gyöngyszemet.
85. Scherlock (válaszként erre: 82. - 71ddaa07fa)
2022. márc. 27. 14:56
Lyály😄😄😄😄😄
84. fincsi5 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 14:50

Nem kell a szülőket a fiuk ellen hangolni, akinek van esze, megoldja. Van ilyen ismerősöm, aki egy bőrönddel állt tovább, mivel ő szüleitől kapták a házat és szerencsére még nem íratták a házaspárra. Aztán a srácot elhagyta, akiért ő elhagyta a családját, újabb és újabb nők jöttek-mentek, majd inni kezdett és meghalt.


Egy másik ismerős szintén fiú szülei vették a házat, anyós nevén van a haszonélvezet, amíg él, mert ismeri a fiát. Be is következett, hogy ő bizony szerelmes lett, elválik. Mondta az anyja: 1 bőrönddel kisfiam, semmi többel. A srác maradt. Fene sem tudja, mi a jó megoldás. Az semmi esetre sem, hogy egy nő megkíván egy pasit, és már robban 2 család. Talán "kóstold meg", és lehet nem is kell utána.

83. birebora (válaszként erre: 82. - 71ddaa07fa)
2022. márc. 27. 14:35
Jancsi nem ment utánuk? Akkor rihattak volna mind a négyen:)
82. 71ddaa07fa (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 14:31

A családban mindenki olyan egyszerű nálatok, mint az alábbi mesében?


Volt egyszer egy lány, azt a szomszéd Jancsi feleségül akarta venni. Elmentek megkéretni. Ahogy ott üldögélnek, azt mondja az apja a lánynak, hogy menjen le a pincébe, és hozzon fel a kérőknek egy korsó bort. Lemegy a leány a korsó borért, aztán ahogy ment a pincébe, hát ott volt egy káposztáskő a pince grádicsán. Leér a leány a pincébe, és elkezd nagyon sírni, annyira, hogy csak úgy zokog. Várják, várják, hogy hozza a korsó bort, de nem jön. Mondja az asszonynak az ura, hogy menjen le azért a lányért, nézze meg, hogy miért nem jön azzal a borral. Amint megy az asszony, hát látja, hogy már egészen odavan a lánya. Kérdi, hogy mit talált itt a pincében, amiért annyira sír. - Hühühü, hogy miért? Azért, mert hogyha elmegyek a szomszéd Jancsihoz férjhez, aztán majd lesz egy kis Jancsi, annak veszünk egy kis bundát, aztán lejön ide a pincébe, akkor ráesik az a káposztáskő, és kire marad a kis bunda! Az asszony is fogja magát, leül a lánya mellé, és elkezd ő is ott jajgatni, sírni. Fenn a házban meg lesik, várják, hogy hozzák már a bort. Kapja magát az ember, ő is lemegy, hogy lássa, hol vannak, miért nem hozzák már azt a bort. - Hát ti - kérdi -, mit bőgtök itt? Már mind a ketten fáradtra sírták magukat. - Hát bizony, apjuk, itt nagy baj van! - Micsoda? - Hát ha ez a szomszéd Jancsi elveszi a mi lányunkat, aztán majd lesz egy kis Jancsi, aztán annak veszünk egy kis bundát, aztán lejön ide a pincébe a kis Jancsi, akkor ráesik ez a káposztáskő, aztán meghal, akkor kire marad a kis bunda? Az ember is elgondolja, hogy hát csakugyan ez így van. Õ is odaült melléjük, s elkezdtek ríni mind a hárman.

81. Imisz (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 14:09

Hát akkor engedd el. Írtad, egyedül is vállalod, fel tudod nevelni a gyereket.

Ha a pasi tényleg és igazából válni akar és téged akar a közös gyereketekkel akkor váljon el,és utána meg fogja találni a módját, hogy veletek éljen. De sanszos, hogy vagy ő sem tudja mit akar vagy egy puhapöcs aki nem mer szembeszállni a feleségge a fiáért, nem mer a szülei elé állni és elmondani, ő is boldog szeretne lenni. Mert aki válni akar, az el is fog, aki meg "nemtudommilenneajódöntés" az csak maradjon, míg ki nem találja.

80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 78. - Scherlock)
2022. márc. 27. 14:07

én tényleg így érzem...

különben számtalanszor ott akartam hagyni, és mikor kiderült a baba azóta is legalább 100x felajánlottam neki, hogy nem kell részt vennie...

79. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Scherlock)
2022. márc. 27. 14:05

én arra gondoltam, hogy lehet ez ilyen poénos hozzászólás is. hiszen akik házasok, ők is nős embertől esnek teherbe :D

nekem sajnos nem sikerült a saját férjemtől...

78. Scherlock (válaszként erre: 76. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 14:03
Nagy szavak ezek itten...
77. Scherlock (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 14:02
Te csak ferde utakban gondolkodsz?
76. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 69. - Scherlock)
2022. márc. 27. 13:57

bármilyen rossz embernek is érzem magam... sajnálom és szeretem a kisfiát. találkoztunk már, természetesen nem úgy, hogy apa bárkije lennék csak ismerős...

el akarják tőle tiltani a fiát, ami persze jogilag aggályos, de amíg perre kerül az ügy hónapok telnek el, addig simán el tudják idegeníteni tőle. azt mondta a felesége, hogy azon lesz, hogy a gyerek arra se emlékezzen ki az apja...

szeretem őket, éppen ezért engedem inkább el...

75. Scherlock (válaszként erre: 71. - Bless the child)
2022. márc. 27. 13:54
Jaj már! Mos" mé" csak fél infót csepegtetsz? :D
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Fincsi5)
2022. márc. 27. 13:54

telefonos beszélgetésben, hangfelvételen és sajnos személyesen is volt "szerencsém" egyszer hallani...

nem vagyok hiszékeny típus, nem hiszem el neki bemondásra a dolgokat...

2022. márc. 27. 13:52
és a ti történetetek hogy alakult? vagy talán a te saját férjed volt a nős ember? :D
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 65. - Aszparagusz)
2022. márc. 27. 13:51

egy barátnőm mesélte, őt hogyan vert át egy nős pasi fél évig úgy, hogy még nyaralni is voltak... közben meg a feleség tudott a nőiről, volt neki vagy 3... persze ő is azt mondta, csak a gyerek miatt vannak együtt és nincs köztük semmi... emiatt kezdtem gyanakodni...

én sokszor le akartam zárni ezt az egészet, de gyenge voltam...

szerettem volna "bizonyítékot"...

2022. márc. 27. 13:51
Nem nagy kunszt. Én is teherbe estem egy nős embertől
70. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 13:49

Ott állsz az ablak alatt és hallod, vagy a szerencsétlen férj mondja ezt neked?

Veled is csak többen vagyunk.:((

69. Scherlock (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 13:49

Teljes mértékben egyetértek a szüleivel.

Tagadják csak ki, meg is érdemli.


Ami nagyon fura: miért küldted haza?


Nem szereted?

68. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - 37e1ff8723)
2022. márc. 27. 13:47

Nem, tényleg nem csodálkozom!

DE! Neki sem kellene ezt elviselnie! Gyerek előtt is megbocsájtott, de azóta felhozza.

Azt mondja a férjének, bárcsak régen elküldte volna, aztán ha menni akar, akkor meg nem engedi...

Voltam én is rossz kapcsolatban... eszem ágában nem maradtam volna benne ha van gyerek ha nincs.

Az én szüleim is csak miattam nem váltak el.

Nagyon nem volt jó úgy felnőni, hogy állandóan a kiabálást és a veszekedést hallgattam!

67. aszparagusz (válaszként erre: 36. - 5236d12e25)
2022. márc. 27. 13:45

Mi az, hogy felcsináltatja magát?

Ehhez két fél kell.

Mennyivel különb egy olyan, akit 2 gyerekkel ott hagy a férje, majd, hogy visszaédesgesse harmadszor is "felcsináltatja" magát?

Ja, ő feleség.

2022. márc. 27. 13:42

Miért vetetné el, ha szeretné a babát.

Ha a pasi annyira nem akart másik gyereket, neki kellett volna védekeznie.

Nem védem a f.i.-t, de nehogy már csak ő legyen a hibás.

65. aszparagusz (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 13:40

Hangfelvételt kértem tőle? Miii van?

Mi vagy, te, magánnyomozó?

64. globus
2022. márc. 27. 13:34
Különbözik ez az eset az összes többitől valamiben?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook