Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegnap kaptam egy névtelen levelet hogy megcsal a párom, név is van hogy kivel, ö tagad ezerrel, van egy lányunk.Ti mit tennétek? fórum

Tegnap kaptam egy névtelen levelet hogy megcsal a párom, név is van hogy kivel, ö tagad ezerrel, van egy lányunk.Ti mit tennétek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
55. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 49. - Vanianyu)
2009. aug. 28. 19:39
ja, és Én mondtam neki, hogy szeretnék hinni Neki és adjon egy kis időt amíg feldolgozom... mondd el neki mit érzel ezzel kapcsolatban, beszéljétek meg! egy őszinte beszélgetés csodákra képes hidd el :)
54. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 52. - Vanianyu)
2009. aug. 28. 19:37
tudom :( bár az Én esetem közel sem olyan drasztikus, bár talán pont annyi a valóság alapja mint Nálatok. DE: Én arra szoktam gondolni (esetemben) mindenki követ el hibát és Én is mondok ezt azt a barátnőimnek gyenge pillanataomban, csak ez leírva olyan maradandó, kézzel fogható volt. És Nálatok, Veled is történhetne hogy Rólad írnak ilyet... ha nem igaz, mit éreznél ha a párod nem hinne Neked? Okosan kell... előttem szóló, idősebb és tapasztalt hölgyek tanácsait fogadd meg! Igazuk van! Csak okosan... :)
53. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 48. - C20c593f1c)
2009. aug. 28. 19:34
hú, de ezzel azért csínján. nehogy a visszájára forduljon..!
2009. aug. 28. 19:21
köszi mindenkinek aki irt,figyelni fogom,de akár hányszor ránézek olyan rossz érzés fog el.
2009. aug. 28. 19:07
Tégy úgy, mintha száz százalékosan hinnél a párodnak. Ringasd a biztonság hamis illúziójába, és figyelj! Sose tudja, hogy mikor ellenőrizted le, légy óvatos és taktikus.
2009. aug. 28. 19:07
És nem tudják elolvasni, hogy mit irtok.
2009. aug. 28. 19:06
Oké Luca,már az elöbb kijött hogy mit gépezek már annyit.
2009. aug. 28. 19:03

Tedd féltékennyé, öltözz ki állandóan. Legyen mindig szép a hajad, smink. Csinálj olyan dolgokat, amit eddig nem tettél. Új zenék (ha nem is tetszik. de legyen meglepő), találd ki, hogy valami újat akarsz csinálni. Kezd őrületes rámolásba, selejtezésbe otthon. Hidd el, nem fogja érteni, hogy mi megy körülötte!


Csípd ki Magad és menj el a barátnődhöz, kissé kerülő úton, lesd meg, hogy követ-e. Majd meglátod a reakcióját. Ha nincs senkije, biztosan megvesz érted.


Ha mindez nem hatja meg, akkor nézelődj a nő közelében, és persze a párodat sose felejtsd szem elöl.

2009. aug. 28. 19:02
Sikerült bogarat rakni a fülembe.
2009. aug. 28. 19:00
Nem tudom mit higgyek,most figyelek a jelekre,de nagyon rossz érzés,mivan ha igaz? Olyan vak voltam..
2009. aug. 28. 18:57

Ehhez a névtelen dologhoz csak annyit teszek hozzá, hogy kb 27 éve történt a mi családunkban.

A lányom aki akkor 12 éves volt egyik este azt mondja anyú Pista bácsi egy nénivel jött fel és bementek magukhoz. Jaj nem mondjál már ilyeneket mondtam én, és már nem is foglalkoztam vele. Később kiderült hogy igaza volt a lányomnak. A szomszédasszony pedig ha teheti mindig megemlíti, hogy nem szóltunk. Mertem volna szólni, csináltam volna egy családi botrányt.

2009. aug. 28. 18:54

Ez annyira tipikus!!!

Szerintem 99%, hogy fele sem igaz a levélnek!

Nincs a párodnak egy nagyon kedves exe, vagy valaki, akinek szúrja a szemét, hogy te vagy a kedvese?

Nehogy komolyan vedd a levelet (bár ahogy írták, igen, elrontottad, én simán megmutattam volna apáromnak, hogy "nézd, milyen vicces levelet kaptam"; a reakciójából talán az is lejött volna, hogy igaz-e, vagy sem)

Amúgy én ilyet a vőlegényem excsajszikájáról simán el tudnék képzelni, aki mióta összejöttünk, azon fondorlatoskodik, hogy szétválasszon minket :))) Ő is talált ki dolgokat..

Úgyhogy: szépen beszéljétek meg otthon őszintén, meglátod, hogy van -e alapja a féltékenységnek.

De csak higgadtan, ne támadd le az urad: gondolj bele, mi van, ha kamu az egész...

43. Christine1979 (válaszként erre: 42. - Vanianyu)
2009. aug. 28. 18:53
Akkor lehetséges, hogy ő áll az egész hátterében....
2009. aug. 28. 18:52
De van rosszakarom,vagyis a volt pasim,aki most szabadult,akkor jöttem össze a jelenlegi párommal mikor ö bekerült.
2009. aug. 28. 18:46
szegyelheti magat, aki nem veszi a batorsagot, es nevvel ir levelet. Lehet, hogy talan, o van belezugva, a parodba, es igy akar koztetek veszekedest. Nyitott szemmel jarj,ne ulj fel, a pletykaknak. Egy tapasztalt no mondja neked. Kitartast!!
40. Christine1979 (válaszként erre: 37. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 18:40

Az a baj, én eleve negatívan állok az ilyenekhez, mert nálunk is mindig előkerültek ilyen képek, csajokról, akik amúgy tök ribancok voltak, meg amúgy is :) ... meg amúgy is minden csaj csúnya, nekem csak te kellesz..stb-stb. :) Ilyen szövegek nálunk is voltak... De szerintem ha ennyire áradozott róla, akkor valószínű hogy még mindig kellemes emlékek vannak meg benne a csajról (ami persze normális szintig nem baj), csak hát az nem mindegy, hogy meddig menne tovább ezzel a lánnyal most.

Nem szeretek tanácsot adni, mert kívülről mindenki azt mond, ír, amit akar, meg teljesen más így leírva minden... De ilyenkor azt kell mérlegelni, mennyire bízol meg a barátodnak, egyébként (ettől az alkalomtól eltekintve) milyen veled, a kapcsolatotokkal. Meg hogy szerinted lenne-e alkalma esetleg talizgatni ezzel a lánnyal...tehát megint előjön a bizalom kérdése...


(Kicsit összevissza írtam...most épp mérges vok a pasimra amúgy :S :) )

39. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 38. - MissStrawberry)
2009. aug. 28. 18:38
nem akarom. az nagyon megalázó lenne - úgy érzem... és Én nem tudok ilyenkor uralkodni magamon, tenném a megjegyzéseket... pedig már mondta hogy "jólvan akkor gyere el velem legközelebb" jóóó fej
38. MissStrawberry (válaszként erre: 37. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 18:37

Ne haragudj, hogy 'beleszólok', de például nem tudod őt elkísérni a következőre?

Szerintem akkor éreznéd a viselkedésükből, hogy mi a helyzet.

37. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 36. - Christine1979)
2009. aug. 28. 18:35
háát, igazából az első osztálytali óta nem örülök annak hogy vannak ezek az alkalmak, ugyanis neki az a lány gyerekkori szerelem. amikor hazajött, agyon éradozott h milyen jó volt látni... amikor összehúztam a szemöldököm azt mondta, hogy csak ennyi, gyerekkori emlékek felelevenedtek, nem kell rosszra gondolni. DE, megnézegettem a fotókat amiket csinált, már ott is 10-ből 5 a csajról szól... nem baj, nem foglalkoztam vele. majd jött ez, h tök véletlenül megláttam ezt az sms-t... rákérdeztem mi történt? semmi, semmi...persze fa pofával. majd, kiakadtam, Én nem tudok higgadt maradni, egyből nekiestem hogy akkor ez mi volt??? majd mentegetőzött, hogy amint leírta már nem is úgy gondolta, és csak fel akart vágni, és amúgyis sokat ivott és a csaj meg tök riherongy, neki nem kéne, nem kockáztatná miatta a mi kapcsolatunkat... stb stb stb... sokszor eszembe jut, de megpróbáltam magam túltenni rajta... de a kisördög ott van, és ennek nem tudok utánajárni, merthát hogyan?! :(
36. Christine1979 (válaszként erre: 34. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 18:29

:'(


Sajnos, egyre inkább kiábrándultabb vagyok, ami a pasikat illeti. Nem vagyok ffigyűlölő, de viszont a bizalomhoz nálam elég sokat kell mutatni, hogy "kiérdemeljék".

De nem általánosítok, vannak normális, megbízható pasik is, csak az ritka....


Amúgy te hogyan reagáltad ezt le neki?

35. Sena
2009. aug. 28. 18:29
Én pár napig szóba se hoznám a témát, mintha meg se történt volna, de közben figyelném a párom reakcióit, gyanús dolgait. Ha ismerném a másik nőt őt is csak csendesen szemmel tartanám.
34. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 31. - Christine1979)
2009. aug. 28. 18:28
sírós szmájli ha lenne most azt tenném ide
33. Christine1979 (válaszként erre: 30. - Christine1979)
2009. aug. 28. 18:27
Jah, és még azt is "ki tudta magyarázni", mikor a lent dolgozó kis picsa ott aludt a három pasival egy ágyon........ Na az maga volt a szánalom :)
2009. aug. 28. 18:27

Először a nő nevét kikeresném bizonyos ismerősöket bejelölgetős oldalakról, megnézném, hogy egyáltalán az ismerőse-e. (Az sem jelent semmit ha 'még' nem az, de ad némi plusz információt.) Aztán bármennyire is naiv dolog, de leülnék a párommal és nyíltan rákérdeznék (az esélyt megadom, hogy még utoljára bevallja). Bár sajnos tapasztalat, hogy a legtöbb férfi amíg tud, tagad. Akkor is, ha már minden ellene szól...hátha mégis megússza. Tehát nem nyugodnék meg azután sem, miután azt mondja, hogy nem igaz. Figyelni kell minden jelre (telefonok, sms, késések, sok munka, viselkedés, közvetlenség hiánya, elhidegülés VAGY! pont hogy hirtelen túl kedves lesz -bűntudat-...) De persze ezt az egészet a háttérben, hogy ne kihallgatáson érezze magát, mert akkor lehet hogy pont ezzel ijeszted el. Aztán ha van valami akkor nem tud sokáig kijátszani.

És hiába nagyon rossz érzés..stb ne bánj vele mogorván, elutasítóan, sőt! Ha arról lenne szó, tudja mit veszít!

31. Christine1979 (válaszként erre: 29. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 18:26

Nem.


Azért, mert az én volt párom minden évben Zánkára ment a haverjaival nyaralni, egy hétre. Csak pasik... Mindig, mindig volt valami gyanús dolog, és én hülye, tíz éven át mindig azt mondtam, áh, ő nem csajozott... aztán mikor különmentünk, egyből jöttek az infók barátoktól, ismiktől, mikor mi volt, ha nem voltam vele... :S


Ezek után én nem bírok hinni az ilyen kimagyarázkodásoknak.


A másik meg, hogy miért pont ilyen szöveggel akart felvágni a barátja előtt?... Ennek semmi értelme nem lenne... :(((

30. Christine1979 (válaszként erre: 23. - Fagyongy67)
2009. aug. 28. 18:24

Ez nagyon kemény szituáció lehetett :(((


Ezekből is látszik, hogy hát igen... ha valaki megpendít ilyet, nem biztos, hogy nincs a hátterében semmi. :(

29. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 28. - Christine1979)
2009. aug. 28. 18:24
elhinnéd neki? :(
28. Christine1979 (válaszként erre: 27. - A6cd9cfa0c)
2009. aug. 28. 18:22
Ja... ezek a hülye kimagyarázkodó szövegek... hányni tudnék tőle... :S :(
2009. aug. 28. 18:20
na és mi a véleményetek arról, ha valaki akinek párkapcsolata van (férfi) ír egy sms-t (nem a párjának, hanem egy barátjának) egy osztálytalálkozó után, hogy túl jól sikerült a találkozó és szerelmes...?!?!?!?! majd később arra fogja, sokat ivott és csak fel akart vágni a barátja előtt...?!?!?!?
26. princes47 (válaszként erre: 23. - Fagyongy67)
2009. aug. 28. 18:20
Én is ezen a véleményen vagyok. Nem kell a fejünket a homokba dugni. Mindig jobb a bizonyosság mint a bizonytalanság.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook