Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Téged csalt már meg a párod? fórum

Téged csalt már meg a párod? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
2011. szept. 21. 08:10
Igen, volt már, aki megcsalt... és voltak akik nem... egyik kapcsolat is, másik is véget érhet. :)
43. 5bfba16667 (válaszként erre: 42. - 13d03718f8)
2011. szept. 21. 07:54

Bezzeg a nagy felnőtt ember, ezer millió tapasztalattal máshogy reagál.

Őszintén szólva ez a Te véleményed. Mivel MÉG szabad országban élünk, és én is kifejthetem az enyémet, bocsesz, de meg is teszem.

Engem is ugattak már le,kit nem?


Így éltem az életem eddig is. Sok mindent sarkosan látok az életben, mert kevés az elmosódás.

És Te csak ne nézd le a fiatalabbat, mert ha ebben pont nem is, de sok mindenben van tapasztalatom. Az alap felvetés a megcsalás volt. Miért is nem lehet véleményem?

Csak 40 felett csalhatnak meg egy kapcsolatban? Mert ezt a szabályt eddig nem tudtam. De boldog vagyok:)


Ui-ban mondom Neked is, hogy sok 20 évesnek nagyobb az élettapasztalata, mint a kétszer annyi idősnek. És ezt most értsd úgy, ahogy szeretnéd.. Azért nem kell lenézni mást a kora miatt.. Tudod, az nem érdem:))

42. 13d03718f8 (válaszként erre: 40. - 5bfba16667)
2011. szept. 21. 06:49

Kicsit sarkosan látod a helyzetet. Ez az egyik, a másik meg már csak korodnál fogva sem lehet olyan hű de nagy élettapasztalatod...

Amit otthonról hoztál tudást, nem lehet mindenre, és minden kapcsolatra rávetíteni. Azok az idők már elmúltak.

Arról nem is beszélve, hogy kicsit több tisztelettel kéne lenned, a már családos emberek felé, ezt a stílust tartogasd a barátaidnak. Gondolom szüleid arra is megtanítottak, hogy milyen hangnemben illik beszélni/írni valakinek/bárkinek, aki választ, esetleg véleményt vár tőlünk egy problémára.


Neked is biztosan jól esne, ha idejönnél kiönteni a szived, és valaki bunkó módon osztaná neked az észt, nulla tapasztalattal a háta mögött...

41. 4d201760e3 (válaszként erre: 1. - Liviaa)
2011. szept. 21. 06:04

Szerintem nem! Viszont a mostani???? Hát?????....nem hiszem,vagy csak abban bízom???

Áááááááá...nem, hiszen szeret!!! :)

40. 5bfba16667 (válaszként erre: 36. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 19:12

Ez nem flegmáskodás, hanem az életszemléletem, ahogy tanítottak.

Ne haragudj, de sehol sem láttam, hogy 5 hónapos terhesen jöttél rá, hogy csalt egész kapcsolatotok alatt. Szerinted a baba boldog, úgy hogy Te őrlődsz és pánikolsz az életeden? Mindegy.


Szerintem elég fontos egy téma ez ahhoz, hogy én meghallgassak, és Te ugyanannyira engem.. És igenis lehet véleményem, mert sokszor voltam szarban, anyagilag is, mindenhogyan, és senki sem segített. Más, ha az embernek gyereke van, de nem tudom, mennyire jó a gyereknek, ha olyan "csalós" környezetben nő fel.

Újra sok sikert kívánok, mert nem a gyerek tehet ezekről a dolgokról.

2011. szept. 20. 19:08
Viszont szép estét kívánok mindenkinek,nekem mennem kell törpömhöz.:)
38. zaboscsibe (válaszként erre: 34. - Liviaa)
2011. szept. 20. 19:07
Így igaz.Abban a pillanatban ahogy megtudtam...Sokat őrlődtem emiatt,de beláttam,hogy egyelőre az a "jó",ha maradok....
37. 5bfba16667 (válaszként erre: 33. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 19:06
Akkor erre már nem is reagálok. Mármint, ha lezártad. Ettől még sok sikert a megoldás megtalálásához.
36. zaboscsibe (válaszként erre: 33. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 19:04
Na meg még annyit,ha elolvastad volna,és értelmezted volna amit írtam azonnali leírás,és flegmáskodás helyett,láttad volna,hogy azért szültem neki gyereket,mert mikor megtudtam milyen is a párom,már javában várandós voltam..:)erről ennyit..;)
35. b486c9cf7d (válaszként erre: 33. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 19:04
En megertelek es remelem lesz idovel valasztasod!
34. Liviaa (válaszként erre: 32. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 19:02

én valahol megértelek, könnyű annak mondani aki nincs ebben a helyzetben, gondolom már rég otthagytad volna ha nem lenne a kicsi.

És tudom milyen nehéz.

33. zaboscsibe (válaszként erre: 31. - 5bfba16667)
2011. szept. 20. 19:01

Panka,ha tudtam volna,nem szülök gyereket.5 hónapos terhesen viszont 2 hitellel a nyakamban,"amit voltam olyan hülye,hogy felvettem annó a szüleimnek,ne lakoltassák ki őket...s most fizethetem..) szerinted milyen esélyeim voltak,vannak arra,hogy kihátráljak egy ilyen kapcsolatból??

Konkrétan semmi.

Ha meg meg van a gyerek,nem azt nézed,hogy neked mi a jó,hanem azt,hogy mit tehetel meg azért,a gyerekednek jó legyen!És igen,éppen ezért addig tűröm és türnöm kell ezeket a dolgokat...Nem a gyerek tehet arról,hogy én naívan azt hittem megtaláltam azt az embert,akinek érdemes egy babát,családot adni...ahogy arról sem tehet,hogy mint sajnos csak utólag,kiderült,az apjának azt sem lehet elhinni,amit kérdez..Témát ezennel részemről itt lezártam..:)

32. zaboscsibe (válaszként erre: 29. - Nyunya44)
2011. szept. 20. 18:55
Na igen.. :)
31. 5bfba16667 (válaszként erre: 28. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 18:54

Köszönöm szépen a kedvességed, ez nagyon rendes volt.. Kívánj még ilyeneket, kérlek.


Ha tudom, hogy valaki évekig csalt, nem maradok vele, és végképp nem szülök gyereket. De persze ez én vagyok.. Nem egy ilyen történetet hallottam már, hogy egyedül nevelődik fel az a gyerek. Igen. Inkább, mint ez a megalázás, undorító viselkedés a részéről. De szuper, ha neked ennyi elég.


Én veled ellentétben nem kívánok semmi rosszat Neked, de remélem egyszer kijutsz ebből a szörnyűségből..


( Amúgy vannak szülők, barátok, anyaotthonok, stb. )

30. zaboscsibe (válaszként erre: 20. - Syria)
2011. szept. 20. 18:54

"Az én párom egészen biztosan nem csalt meg senkit. Nem olyan. "

Úgy legyen,s maradjon is így! ;)

2011. szept. 20. 18:52

Engem is csaltak meg, elég csúnyán...de hát melyik megcsalás szép? :)

Kívánom a többi sorstársnak, hogy soha ne ereszkedjenek le erre a szintre! :)

28. zaboscsibe (válaszként erre: 27. - 5bfba16667)
2011. szept. 20. 18:48

Panka,nem vagyok rossz akaró,de valahogy nekem flegmán jön le kissé a véleményezésed,szóval csak annyit kívánok,csak egyszer legyél igazán szerelmes és naív,csapjon be valaki téged is ugyan így,kerülj ilyen helyzetbe,meglátjuk,utána milyen véleménnyel leszel mások életére egy ilyen helyzetben.;)


Ítélkezni könnyű,megélni már kevésbé.

27. 5bfba16667 (válaszként erre: 25. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 18:10

Hát azt sejtettem, hogy nem az önbecsülés..

Te tudod..

26. kisj
2011. szept. 20. 17:55
igen
25. zaboscsibe (válaszként erre: 21. - 5bfba16667)
2011. szept. 20. 17:30
Nem drága,nem az önbecsülés,hanem a 4 és fél hónapos kisfiam,akit nem egyedül vártam,és az,hogy így jártam,nem azt jelent,hogy azt utcán szeretném felnevelni...nem erre szültem gyereket,pontosabban nem erre szerettem volna,de "sajna" erre született meg szegénykém.Egyedül egyelőre nem tudom felnevelni,másik férfi ezekután és azért,hogy a gyerekemnek "apja" legyen nem kell,az utcán meg nem szeretném koldultatni,nos,röv,tömören,ennyi csupán,ami össze tart minket...
24. csgybzs (válaszként erre: 15. - Ef2f473e6d)
2011. szept. 20. 17:06
Bizony igaza... :D
2011. szept. 20. 17:00
Bocsi, ezt zaboscsibe-nek írtam..
2011. szept. 20. 16:59

"Ugyanis én párom mint kiderült, 2 éven át, az első pillanattól kezdve h velem volt, folytatta a kicsapongó kis életét igen jól titkolva, és mikor ő maga jelentette ki, hogy babát szeretne tőllem, családot, stb, akkor is, a terhesség alatt is és utána is megcsalt mint kiderült."



Mi tart össze benneteket? Némi önbecsülés??

21. 5bfba16667 (válaszként erre: 19. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 16:56
És Te egy ilyen fantasztikus emberrel vagy? Aztanemjóját..
20. syria (válaszként erre: 18. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 16:40

Az én párom egészen biztosan nem csalt meg senkit. Nem olyan.

Hanem az elődje! Csalt, s közben állandóan féltékenykedett; a pofátlanság csimborasszója volt, amit művelt. Amint rájöttem, meg is kapta rögtön az útilaput.

19. zaboscsibe (válaszként erre: 18. - Zaboscsibe)
2011. szept. 20. 16:35

Meg jut eszembe,kicsit másabb a téma,de sztem összefügg ezzel.Kérdem én,aki ennyire nem bír a vérével,minek állapodik meg,és tervez családot??

Ugyanis én párom mint kiderült,2 éven át,az első pillanattól kezdve h velem volt,folytatta a kicsapongó kis életét igen jól titkolva,és mikor ő maga jelentette ki,hogy babát szeretne tőllem,családot,stb,akkor is,a terhesség alatt is és utána is megcsalt mint kiderült....Pontosabban az utánában már nem vagyok biztos,mert csak utaló dolgok vannak rá,de nem is ez a lényeg,hanem az,hogy addig miért,ha állítólag nagyon szeret,és ezért akart tőllem gyereket,stb...????:(:)

18. zaboscsibe (válaszként erre: 7. - Zsuzsika83)
2011. szept. 20. 16:30

A pasiknak életük végéig forr a vére,nem számít hogy fiatal vagy sem...:(:)

És olyan pasi sincs sajnos,aki legalább egyszer nem lépett volna félre,vagy kacsingatott volna félre...:(:)

Én páromról se mondaná meg senki,magam sem mondtam volna meg róla ezt,míg rá nem kellett döbbennem...:((:)

Ez van.Azóta együtt vagyunk,neveljük közös kisfiunkat,aki már úton volt..ÉS Ő AZ EBBEN A KAPCSOLATBAN,AMIT/AKIT NEM BÁNTAM MEG!:)))

Viszont,egy biztos,megbocsáltani lehet,de felejteni nem,akárhogy is szeretné az ember...:(:)

Szóval együtt vagyunk,de már semmi sem olyan,mint volt,és lehetett volna a kis családunkkal!:(:)

17. d'moni
2011. szept. 20. 16:30
nem
16. Liviaa (válaszként erre: 12. - Ami.)
2011. szept. 20. 16:26

indítottam azt is:)

kérdeztem, hogy ki mennyi édességet eszik egy nap:)

te mennyit eszel???:)

2011. szept. 20. 16:26
Egyszer egy nénike azt mondta nekem,hogy férjes asszonynak nem kell barátnő:)--lehet igaza volt???:DDDD
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook