Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Téged csalt már meg a párod? fórum

Téged csalt már meg a párod? (beszélgetős fórum)


164. féknyom (válaszként erre: 161. - Zizisicc)
2011. szept. 30. 12:43

Épp ezt akartam írni:

"Aki buta az buta." És pont...

163. Zizisicc (válaszként erre: 158. - Féknyom)
2011. szept. 30. 12:39
Jjja.
162. Liviaa (válaszként erre: 153. - Féknyom)
2011. szept. 30. 12:39
akkor 5 kmre voltam tőled, most 750-re:D vagyis 690 pontosan:) egyszerűbb lett volna úgy megtalálni, ha akartad volna:D de nem akartad igazán:)
161. Zizisicc (válaszként erre: 154. - Rozashine)
2011. szept. 30. 12:37

Így van. Aki buta az buta.

De ki dönti el, hogy ki a buta?

160. Liviaa (válaszként erre: 151. - Rozashine)
2011. szept. 30. 12:37

Ami elég gerinctelen szerintem, 7 évig jó volt neki?

Persze, hogy melléd állt, kiderült ez az egész, ő nem akar válni, fél kilépni a házasságból, a nő akivel megcsalt még rendes is vele, mert nem "savazta" neked a férjed, megmondta, hogy nem akar erről beszélni, a férjed tuti előadta neki a dumát, hogy el fog válni tőled, szerencsétlen meg arra várt. Mind 3an hibásak vagytok, nem csak a nő, hogy ez így alakult, de a "főkolompos" a férjed ebben az egészben.

2011. szept. 30. 12:37
Úgy volt egy ponton hogy elválok. Sírt ő is meg a gyerekek is.
158. féknyom (válaszként erre: 141. - Rozashine)
2011. szept. 30. 12:35

Ez sokkal több volt annál, sokkal. Ráerőltetsz dolgokat a férjedre, hogy a kis világodban igazolást, logikus magyarázatot nyerhess a teóriádra.

Ha annyira minden úgy lenne ahogy az első hsz-edben írtad, akkor nem lenne benned annyi kétely amennyi van.

Én ezek után végképp nem tudnék bízni, de nem vagyunk egyformák, Te tudsz, hisz nem veszi fel a telefont.:)

2011. szept. 30. 12:33
Engem nem is az bánt hogy akkor volt neki ez a nő amikor rosszban voltunk. Az nem is megcsalás. Lehet hogy épp ez a nő kellett hogy a párom vissza találjon hozzám. Én nehezen hiszem hogy ez még tartott utána is..
2011. szept. 30. 12:32
korábbi igen. miért? Olyan fajta volt és én meg vak akartam lenni
155. Zizisicc (válaszként erre: 151. - Rozashine)
2011. szept. 30. 12:30

Megfenyegetted .... mit vártál? A férjed gyáván viselkedik. Nem korrekt.


De nem tudhatod, hogy a nőnek mit mond, mit ír .... ha épp nem vagy mellette .....

2011. szept. 30. 12:30
Nekem is volt szeretnőm nem is egy amikor rossz volt a házasságunk de mindig én szabtam a feltételeket. Én irányítottam. Én nem estem bele egyikbe sem. Nem kellett senki után kapaszkodnom még soha. Aki buta az buta.
153. féknyom (válaszként erre: 136. - Liviaa)
2011. szept. 30. 12:30

Csak kettőt, azt is hiába, mint a mellékelt ábra is mutatja.:)

Kellett volna egy kis segítség, akkor fél óra alatt meglettél volna, na jó, inkább 3óra.:)

Az irány az megvolt, csak a cél nem...helyileg.:P

152. Liviaa (válaszként erre: 142. - Zizisicc)
2011. szept. 30. 12:30
ezt én is így látom, hogy biztos voltak érzelmek ha 7 évig tartott, a férj meg most persze úgy adja elő a dolgokat, hogy neki jó legyen..
2011. szept. 30. 12:27
azért az mutat valamit hogy párom mindjárt mellém állt a nőt savazta. Azt is hogy dobta egy sms-el. Ennyire nem tartja.
150. Zizisicc (válaszként erre: 149. - Rozashine)
2011. szept. 30. 12:21

Ne butázd le. Ha olyan szuper lenne minden a házasságodban, akkor nem lenne helye a harmadiknak .... mégis ott van még.

Azzal Neked nem lesz jobb, ha Őt lenyomod ..... lehet, hogy pont Te vagy a buta, mert hiszel a férjednek.

Ne érts félre, én senki oldalán nem állok ..... csak ne ítélkezz olyan hamar, ne vádaskodj .... mindennek két oldala van ..... legalább kettő.

2011. szept. 30. 12:15
Aztán írtam a nőnek hogy mi is igaz hazudik a férjem vagy az apja? Írta hogy nem akar semmi írni erről. Minden jót. Én erre hogy pedig illene ha már belefolyt az életembe a házasságomba, ami nagyon jó mindentéren. Nálunk szerelem van boldogok vagyunk és a férjem a puszta látványomtől izgalomba jön! És hogy milyen buta ha mást hitt. Erre írta hogy ez elmúlt hét évben nem ezt hallotta. De csak higyjek a férjemnek. Olyan becsületes ember és áldott jó.. minden jót! Ennyi volt.
148. Zizisicc (válaszként erre: 144. - 9536810fa1)
2011. szept. 30. 12:14
Egyetértek.
147. Zizisicc (válaszként erre: 145. - Rozashine)
2011. szept. 30. 12:12
Hát ..... nem irigyellek. De ha a papa úgy írt a férjednek, hogy nem tudta, hogy Te is elolvasod, akkor miért hazudott volna? Akkor csak igaz lehet, hogy a férjed még hitegeti vagy bizonytalanságban tartja a nőt ..... nem gondolod?
146. rozashine (válaszként erre: 144. - 9536810fa1)
2011. szept. 30. 12:07
nem bántad meg hogy elváltál?
2011. szept. 30. 12:02
konkrétan a nő apja írt a férjemnek az egyik közösségi oldalra, hogy hagyja békén már a lányát mert így nem tud tovább lépni, mert szeretné ha normális kapcsolata lenne. Így csak vár a válásra és tönkre megy bele. Különben ki fog nekem találni. De azt nem tudta hogy én is bejáratos vagyok a férjem lapjára.. Akkor kezdtünk el beszélgetni és írta és küldött fotókat közöset róluk. hogy dehogy nem találkozgatnak! Írtam hogy nem hiszem ezek régi képek is lehetnek. Ő meg hogy azt hiszek amit akarok de a férjem hagyja békén a lányát végre!
144. 9536810fa1 (válaszként erre: 129. - Rozashine)
2011. szept. 30. 11:57

:oDDD... az, hogy nyámnyila és gyáva új életet kezdeni! :))


Az én férjem dettó ezt csinálta, megcsalt, megígérte a nőnek, hogy mi elválunk, és a kapott pénzből közösen vesznek lakást és boldogan élnek, amíg meg nem halnak... és adtam be a válópert, a (volt) férjem sírt, könyörgött, megzsarolt, a gyerekekkel fenyegetőzött...


Tudni kell, a biztonságot a NŐ teremti (mert ez a dolga), a legtöbb férfi pedig szeret, vagy nem, de ezt nem tudja ott hagyni, és saját erőből esetleg újraépíteni az életét. :))

143. Zizisicc (válaszként erre: 138. - Rozashine)
2011. szept. 30. 11:50
Mások azt mondják, hogy még mindig találkoznak?
142. Zizisicc (válaszként erre: 139. - Liviaa)
2011. szept. 30. 11:50
Miért ne hihetné el? Tudod, hány házasságot tartanak fent csak a gyerekek miatt? De szerintem itt nem ez a lényeg, hogy a szerető mit hitt .... ha 7 évig működött ez a kapcsolat, akkor ott érzelmek is voltak, kötődés is ..... a nő részéről biztos, de szerintem a pasi részéről is ..... utólag persze könnyű magyarázkodni, hogy csak szex volt, meg nem jelentett semmit ..... én ezt nem hinném el ..... akkor nem tartott volna évekig .....
2011. szept. 30. 11:48
nem fogadja a nőnek a hívását... Akkor írt neki sms-t a nő, hogy talán ne sms-ben szakítson. Mert hét év ennyinél többet érdemel. Én mondtam a férjemnek ha felhívja köztünk mindennek vége. Nézem részleteshívásait majd. Azt mondta nem fogja felhívni meg elköszönni sem.. Akkor ez nem volt több szexnél!
2011. szept. 30. 11:43
A férjem írta neki sms-ben, hogy ne keresse többé, és mindennek vége köztünk. Nem veszi fel neki a telefont. Mindent kitörölt. Pedig a nő hívja még nem tudja feladni amit már rég elvesztett. Sőt nem is volt az se igaz.
139. Liviaa (válaszként erre: 134. - Zizisicc)
2011. szept. 30. 11:36
Lehet, hogy a férje hazudott mind a kettőnek, de a szerető tudta, hogy van feleség, és nem lehet valaki annyira hülye, hogy évekig elhiggye, hogy semmi nincs köztük, meg elhidegültek stb..
138. rozashine (válaszként erre: 134. - Zizisicc)
2011. szept. 30. 11:36
Tudom, hogy nekem is volt szerepem, mert pár éve mi igazán távol kerültünk egymástól. De azóta ezen túljutottunk. A férjem azt mondja ők csak azokban az években voltak együtt azóta nem találkoztak csupán leveleztek. Sajnos mások mást mondanak. De szeretnék hinni a férjemnek csak pofára esni nem.
137. Liviaa (válaszként erre: 135. - Rozashine)
2011. szept. 30. 11:34
meg, ha szeretem akkor meg tudnék, adnék neki egy esélyt, én úgy vagyok vele, hogy 1 esély mindenkinek jár
136. Liviaa (válaszként erre: 126. - Féknyom)
2011. szept. 30. 11:32
csak 2 napot? nem vagy valami kitartó:D és én mondtam, hogy merre kell elindulnod:) a haverodtól 5 km-re, 2 nap alatt megtalálhattál volna..:D
2011. szept. 30. 11:31
Te megtudnál bocsájtani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook